Jump to content
damokles

Gps Navigation

Recommended Posts

Πάρα πολύ καλό....!!!!!!!!

Είναι στα άμεσα σχέδια μου να το βάλω και εγώ στο δικό μου.Περιμένω να κατέβει λίγο η τίμη του μιάς και με ενδιαφέρει και το tv tuner.

Οταν πήγες εκέι είχαν διαθέσιμο το tv tuner γιατι στο site τους δέν το είδα......

Link to comment
Share on other sites

δεν τους ρωτησα αλλα γιατι δεν τους κανεις ενα τηλεφωνακι? και να μην το εχουν θα στο παραγγειλουν!

αλλη μια φωτογραφια

Edited by Scirocco08
Link to comment
Share on other sites

Απλα τελειο !!! οπως το φωναζω τοσο καιρο :rolleyes: αν ανεβασεις και κανα βιντεο θα εισαι cool !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς uα ανεβάσεις και μια φώτο απο το σημείο που έχει τοπθετηθεί η κεραία του gps;Ευχαριστώ!!!

Και κάτι άσχετο με το θέμα το αυτοκίνητο ήρθε ελλάδα και σε 10 περίπου μέρες παραλαμβάνω!!!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

zenec mc2000 photos στο Scirocco μου

Καλορίζικο το εργαλείο είναι ωραίο! Να ρωτήσω και εγώ κάτι, σε ποιο πρόγραμμα δουλεύει? Δηλαδή αν θέλεις να περάσεις το Destinator π.χ (7) δουλεύει? και αν έχει περασμένα τα ραντάρ, μπλόκα κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το εργαλείο είναι ωραίο! Να ρωτήσω και εγώ κάτι, σε ποιο πρόγραμμα δουλεύει? Δηλαδή αν θέλεις να περάσεις το Destinator π.χ (7) δουλεύει? και αν έχει περασμένα τα ραντάρ, μπλόκα κ.λ.π.

Τρέχει WinCE με οτι αυτό συνεπάγεται, μπορείς να περάσεις δλδ dest, igo, tomtom τώρα για ραντάρ, μπλόκα κ.λ.π αυτά και να τα εχει θέλουν κάθε τόσο ανανέωση

http://index.pois.gr/SpeedCameras.aspx

Link to comment
Share on other sites

δουλευει IGo8 και κανεις δεν εχει καταφερει να του βαλει το destinator

και αυτο που εχει μια χαρα ειναι....η αθηνα ειναι πληρης

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει WinCE με οτι αυτό συνεπάγεται, μπορείς να περάσεις δλδ dest, igo, tomtom τώρα για ραντάρ, μπλόκα κ.λ.π αυτά και να τα εχει θέλουν κάθε τόσο ανανέωση

http://index.pois.gr/SpeedCameras.aspx

Για την ανανέωση το ξέρω και εξυπακούεται. Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση.

δουλευει IGo8 και κανεις δεν εχει καταφερει να του βαλει το destinator

και αυτο που εχει μια χαρα ειναι....η αθηνα ειναι πληρης

Οκ Thanks! ;)

Link to comment
Share on other sites

δουλευει IGo8 και κανεις δεν εχει καταφερει να του βαλει το destinator

και αυτο που εχει μια χαρα ειναι....η αθηνα ειναι πληρης

Για ποιο μηχάνημα μιλάς αν λες για το κινεζικό με τα wince εγώ το εχω και εχω περάσει dest, igo8 3D και tomtom.

.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο έχει 2.880¤

Σπύρο ίσως να κάνω εγώ λάθος έχω μπερδευτεί με το 800 αρι! :D

Μόλις το παρέλαβα 178281677_o.jpg Μόνο κεραία TV δεν έχει όλα τα άλλα είναι μέσα με κάρτα SD 2G με τους χάρτες της Ευρώπης. Το εργαλείο είναι τούμπανο!

Τώρα μένει το Scirocco για να το βάλω επάνω. :D

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Σπύρο ίσως να κάνω εγώ λάθος έχω μπερδευτεί με το 800 αρι! :D

Μόλις το παρέλαβα 178281677_o.jpg Μόνο κεραία TV δεν έχει όλα τα άλλα είναι μέσα με κάρτα SD 2G με τους χάρτες της Ευρώπης. Το εργαλείο είναι τούμπανο!

Τώρα μένει το Scirocco για να το βάλω επάνω. :D

¶ντε να το χαίρεσαι καλές πλοηγήσεις. Αλλά βρε θηρίο πρώτα πήρες το navi και μετά το αυτοκίνητο?? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο ίσως να κάνω εγώ λάθος έχω μπερδευτεί με το 800 αρι! :D

Αυτό που έβαλα εγω το NAVI με ενισχυτή επάνω και ηχεία κάνει 2.880 ¤

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έβαλα εγω το NAVI με ενισχυτή επάνω και ηχεία κάνει 2.880 ¤

Με αυτά τα χρήματα μπορείς να βάλεις γύρω στα 7-8 κινέζικα :D:D

.

Link to comment
Share on other sites

Και βάλε! :D Σπύρο βγάλε καμιά φώτο και ανέβασε να το δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Και βάλε! :rolleyes: Σπύρο βγάλε καμιά φώτο και ανέβασε να το δούμε!

Αφού έγινε κουβέντα για ...φώτο

p1000330uk6.jpg

.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και με το Destinator επάνω, θέλω να ρωτήσω αν και στο δικό μου μπαίνει το Destinator και με ποιο τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

Αφού έγινε κουβέντα για ...φώτο

.

Απλά τα σπάει! Εντωμεταξύ, προσωπικά έχω μάλλον το πρόβλημα ότι στο αμάξι δεν μπορώ να το βάλω έξτρα διότι θα αγοραστεί με leasing και νομίζω πως δεν επιτρέπεται να γίνει οποιαδήποτε μετατροπή... ;):D:whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

τι μαρκα ειναι το συστημα φιλε

Witson 720

Ωραίο και με το Destinator επάνω, θέλω να ρωτήσω αν και στο δικό μου μπαίνει το Destinator και με ποιο τρόπο?

Copy Paste στην καρτούλα

.

Link to comment
Share on other sites

Witson 720

Copy Paste στην καρτούλα

.

Εμένα από ότι είδα στην κάρτα μέσα δεν έχει το Destinator, έχει το Router66N7 και δεν ξέρω αν βάλω μέσα στην κάρτα το Destinator θα το τρέξει κανονικά. Πάντως βάσει το λειτουργικό, δηλαδή Windows 5 CE θα πρέπει να το δουλέψει, αλλά μέχρι να το βάλω επάνω δεν είμαι σίγουρος. Τεσπα είδομεν!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα από ότι είδα στην κάρτα μέσα δεν έχει το Destinator, έχει το Router66N7 και δεν ξέρω αν βάλω μέσα στην κάρτα το Destinator θα το τρέξει κανονικά. Πάντως βάσει το λειτουργικό, δηλαδή Windows 5 CE θα πρέπει να το δουλέψει, αλλά μέχρι να το βάλω επάνω δεν είμαι σίγουρος. Τεσπα είδομεν!

Τρέχει τα πάντα. Τρέχει και βοηθητικά προγράμματα αν θέλεις px caclulator, klp μπορείς να παίξεις και παιχνίδια όπως στα μικρά PDA.

Bill Gates τα 'ΤΑ ΣΠΑΕΙ'

.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Μιλάς για το δικό σου ή για το δικό μου???

Βρε συ archery τα μηχανήματα αυτά είναι όλα ίδια αφού τρέχουν wince. Η φάτσα τους μόνο αλλάζει.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.