Jump to content
GIANNIS_1979

Sos ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ ΑΠΟ G60 ΣΤΟ Polo G40?

Recommended Posts

Κοιτα...

Αν το πολακι το εχεις ετσι μονο και μονο 'για τις δουλειες' καλητερα να κρατησες τον G lader(40)

ΑΛΛΑ!

ΜΗΝ ξεχνας οτι ειναι μια ρουκετα...

Με μια καροτσα που δεν ξεπερναει τα 830κιλα σε συνδιασμο με μια οχι και τοσο τρελη ισχη (μεχρι 200αλογα) ξεμπαζωνεις πολλα συγχρονα δυνατα 2λιτρα...

Ειναι ενα πολυ καλο value for money και συνδιασμο ε την ασημοτητα του και την εμφανηση του (μονο για κοντραδικο δεν δειχνει!) την παταει ο οποιοηδηποτε...

Οσον αφορα το τουρμισμα μαζευω και εγω τα υλικα, αλλα δεν θα κρατησω το ιδιο μπλοκ και θα προτημησω καποια ΚΚΚ

ΜΗΠΩΣ-λεω ΜΗΠΩΣ πρεπει να κανεις το g 1ο αμαξι και να τα εχεις τα αλλα 'για τις δουλειες'...

Φιλικα, Αλεξανδρος

κοιτα φιλε αλεξη.δεν εχεις αδικο σε αυτα που λες,το πολο ειναι πυραυλακι και για αυτο το γουσταρω.εξαλλου εχω περασει και ταπερ και ρχ8 και γκολφ gti σε εκκινηση ;) .ειδικα αμα ειναι χαμηλωμενο μπροστα ξεκιναει ταπα.ΑΛΛΑ δε στριβει και δεν καθεται στο δρομο οπως ενα rallye ας πουμε.και δεν εχει και τελικες,μονο μπαμ.τωρα για 1ο αμαξι που λες ειναι ενα θεμα ;)<_<<_<;) .το καλοκαιρι δεν παλευεται μεσα οπως ξερεις και γενικα δεν εχει τις ανεσεις ενος καινουργιου.αλλα εχει την πλακα του.αυτα απο μενα

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη για να βαλεις κομπρέσορα στο 6Ν πρεπει να βρεθει καποιος να σου φτιαξει τα brackets. Ξερεις καποιον που μπορει να κανει την δουλεια αυτη ή να τα εχει ετοιμα? Για rotrex κομπρεσορα εχω βρει μαγαζι στον net απο Δανια που με 300 ευρω εισαι ενταξει. Εδω Ελλαδα ξερουμε κανεναν?

BTW eaton κομπρεσορα στο ebay βρισκεις και με λιγοτερα απο 100 ευρω.

κανενα link φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, θα μιλήσω με τον Αλέξη και θα σου ποιός και πως γίνετε ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.