Jump to content
giorisp

Pws Bgazoume To ''golf''?

Recommended Posts

φιλε θα παρεις μια πλαστικη σπατουλα απο ενα χρωματοπολειο, μαλλον σετ γτ μια χλωμο να σου δωσουν, θα ξυσεις την ακρη της με ενα γυαλοχαρτο μεχρι να γινει λεια χωρις γωνιες, κ μετα πολυ προσεκτικα θα αρχισεις να βγαζεις το σημα. το οποιο ειναι αυτοκολλητο λογικα... τουλαχιστον στο δικο μου golf 4 ειναι..

Link to comment
Share on other sites

πρωτα ζεστανε το με ενα πιστολακι μαλλιων για να βγει πιο ευκολα......

Ή οδοντικο νημα :)

Link to comment
Share on other sites

Μη το βγαλεις μετα γινετε μουφα.ειναι σαν να αγοραζεις laCOSTE και να βγαζεις μετα το κροκοδειλακι

δλδ το δικο μου που βγενει απο το εργοστσιο ετσι και δεν γραφει golf παιζει να ειναι και ιμιτασιον golf???moyfa???? :D :D :wub: :wub: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παίδες εμένα βγήκε με το χέρι πολύ εύκολα κ μετά οι κόλλες βγήκαν με απαλό τρίψιμο με δέρμα..προσπάθησε πρώτα με το χέρι μήπως ξεκολάει!!

Link to comment
Share on other sites

δε συνηστω να βαλεισ το πιεστικο στο τερμα και να το κανεισ μπορει να να πεταξει το χρωμα

εγω ηθελα να αφαιρεσω ετσι κατι απ τη ταπα τησ βενζινασ και επεμενα με το πιεστικο απο κοντα μεχρι ποθ εγινε Σ**** η ταπα, μου πεταξε χρωμα και φαινεται μεχρι και το ασπρο απο κατω.

Link to comment
Share on other sites

δε συνηστω να βαλεισ το πιεστικο στο τερμα και να το κανεισ μπορει να να πεταξει το χρωμα

εγω ηθελα να αφαιρεσω ετσι κατι απ τη ταπα τησ βενζινασ και επεμενα με το πιεστικο απο κοντα μεχρι ποθ εγινε Σ**** η ταπα, μου πεταξε χρωμα και φαινεται μεχρι και το ασπρο απο κατω.

εγω δουλευα σε πλυντηριο αυτοκινητων φιλε μου οποτε αν καποιος εχει αμφιβολιες γι αυτο μπορει να πει σε καποιον που εμπιστευεται να το κανει αλλιως αν το κανεις προσεκτικα ειναι οκ ... απλα δεν θελει να ριχνεις επιμονα σε ενα σημειο με την πιεση θελει λιγο λιγο.. <_<

Link to comment
Share on other sites

δλδ το δικο μου που βγενει απο το εργοστσιο ετσι και δεν γραφει golf παιζει να ειναι και ιμιτασιον golf???moyfa???? ;):DB)-_-:thumbsup::lol:

λεει gti Ομως αυτο φτανει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.