Jump to content
davinci

Σπορ πακέτο και Interlagos

Recommended Posts

Παίδες, έχει κανείς παραγγείλει scirocco με τον παραπάνω συνδυασμό.

Είχα την αίσθηση μέχρι προχθές ότι ήταν δυνατός αν ήταν διατεθειμένος κανείς να πληρώσει εξτρα τις ζάντες.

Πληροφορήθηκα ωστόσο από αντιπρόσωπο τις προάλλες ότι αν γίνει παραγγελία του σπορ πακέτου δεν είναι δυνατόν να προστεθούν άλλες ζάντες.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έχει κανείς παραγγείλει scirocco με τον παραπάνω συνδυασμό.

Είχα την αίσθηση μέχρι προχθές ότι ήταν δυνατός αν ήταν διατεθειμένος κανείς να πληρώσει εξτρα τις ζάντες.

Πληροφορήθηκα ωστόσο από αντιπρόσωπο τις προάλλες ότι αν γίνει παραγγελία του σπορ πακέτου δεν είναι δυνατόν να προστεθούν άλλες ζάντες.

Αυτό μου είπε και εμένα ο δικός μου! ;) Δυστυχώς δεν τις δίνουν! Πάει πακέτο με τις Donington.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις ομως, να αγορασεις το sport packet και ξεχωριστα τις Interlagos.

Να βαλει στο αμαξι τις δευτερες και να πουλησει τις του πακετου ή να τις κρατησει

και να τις εχει γκαβατζα ειτε για χειμερινα λαστικα, ειτε για πιστα, ειτε σε περιπτωση

που παθουν κατι οι αλλες.

(Λεφτα να εχεις... tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

υπερβολικο το βρισκω αυτο..

ασε π οι ιντερλαγκος να τις παρεις χωριστα ειναι πολυ ακριβες....

μου χε πει τιμη και για τις ντονιγτον κ ειχα μεινει....

βαλε πανω ιντερλαγκος και ασε τ σπορτ πακετο... αντε βαλε και τα σκουρα τζαμια και εισια πολυ καλα!

μην κολλας στις πεταλιερες και στα αλκανταρα...δν ειναι κ τοσο σπουδαιο!

εγω παντως θα παω για τραμπα τις ντονιγκτον γτ δν μ αρεσουν....

Link to comment
Share on other sites

υπερβολικο το βρισκω αυτο..

ασε π οι ιντερλαγκος να τις παρεις χωριστα ειναι πολυ ακριβες....

μου χε πει τιμη και για τις ντονιγτον κ ειχα μεινει....

βαλε πανω ιντερλαγκος και ασε τ σπορτ πακετο... αντε βαλε και τα σκουρα τζαμια και εισια πολυ καλα!

μην κολλας στις πεταλιερες και στα αλκανταρα...δν ειναι κ τοσο σπουδαιο!

εγω παντως θα παω για τραμπα τις ντονιγκτον γτ δν μ αρεσουν....

Εγω ακριβως αυτο εκανα,δεν στερουμουν με τιποτα τις ιντερλαγκος για σπορ πακετο...απλα θα μπει φυμε αμεσως και θα βαλω και μαρσπιεδες scirocco...ειναι κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις ομως, να αγορασεις το sport packet και ξεχωριστα τις Interlagos.

Να βαλει στο αμαξι τις δευτερες και να πουλησει τις του πακετου ή να τις κρατησει

και να τις εχει γκαβατζα ειτε για χειμερινα λαστικα, ειτε για πιστα, ειτε σε περιπτωση

που παθουν κατι οι αλλες.

(Λεφτα να εχεις... tongue.gif )

Εγω γιατι πιστευω οτι τις κρατανε κιολας?Τετοιοι κλεφτες που ειναι σιγα μην τις δινουν...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι οντως πολυ ωραιες οι ιντερλαγκος!!

αλλα μην κολλατε σ αυτες!!!!

εγω προσωπικα θελω να βαλω μαυρες ζαντες που με το φιμε θα δεσουν τρομερα!

δειτε και αλλες λυσεις:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι οντως πολυ ωραιες οι ιντερλαγκος!!

αλλα μην κολλατε σ αυτες!!!!

εγω προσωπικα θελω να βαλω μαυρες ζαντες που με το φιμε θα δεσουν τρομερα!

δειτε και αλλες λυσεις;)

Εχεις δικιο οτι υπαρχουν και αλλες λυσεις,απλα πιστευω πως ειναι φοβερες ζαντες για τα λεφτα τους(δεν ειναι και πολλα τα 425 ευρω για ζαντολαστιχο 18'' και μαμα,βεβαια η τιμη ειναι η διαφορα απο αυτες που εχει μονο του)εσυ θα πας σε 17'' παλι?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι οντως πολυ ωραιες οι ιντερλαγκος!!

αλλα μην κολλατε σ αυτες!!!!

εγω προσωπικα θελω να βαλω μαυρες ζαντες που με το φιμε θα δεσουν τρομερα!

δειτε και αλλες λυσεις;)

Κι εμενα θα μου αρεσε παρα πολυ να βαλω ζαντα χρωματικου συνδιασμου μαυρου-λευκου.

Θα εδειχνε ακομη περισσοτερο το αυτοκινητο ετσι. Ειδικα οσων ειναι λευκο. Αλλα απο την

αλλη σκευτομαι οτι δεν θα ειναι της εταιρειας και δεν ξερω... κατι δε μου παει καλα. Θα μου

πεις οτι οσοι βαζουν aftermarket στο δικο τους, δεν δειχνει ή δεν ειναι καλες? Συμφωνω,

αλλα οπως και να το κανουμε η μια ειναι η μαμα και η αλλη η aftermarket. :D

Link to comment
Share on other sites

VW-Scirocco-Oettinger-3_10080813.jpg

εγω ειμαι υπερβολικος αν πω οτι η καλυτερη ζαντα για σιροκο ασπρο ειναι αυτη?????

νταξει παει κ αναλογα το χρωμα.. στο ασημι ας πουμε θα εβαζα ιντερλαγκος κ θα ηταν μια χαρα....

αλλα το ασπρο θελει τετοια για μενα παντα!

ΥΓ: θελω και εγω αυτες τις τουμπανο ζαντες (νταξει σε 17αρες αντε 18αρες.. και τισ κοκκινες δαγκανεσ.. και την μαυρη οροφη και τα φιμε τζαμια ;):D:huh::lol:

Edited by scirocco122
Link to comment
Share on other sites

Παντως οι Donington ειναι πολυ πιο ομορφες απ τις standard. Οι standard ειναι του Passat αν το εχετε προσεξει οποτε γιατι να παρουμε μια ζαντα που ηδη υπαρχει αρκετο χρονικο διαστημα.Και στο φιναλε ξεχωριζει απ την normal εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

VW-Scirocco-Oettinger-3_10080813.jpg

εγω ειμαι υπερβολικος αν πω οτι η καλυτερη ζαντα για σιροκο ασπρο ειναι αυτη?????

νταξει παει κ αναλογα το χρωμα.. στο ασημι ας πουμε θα εβαζα ιντερλαγκος κ θα ηταν μια χαρα....

αλλα το ασπρο θελει τετοια για μενα παντα!

ΥΓ: θελω και εγω αυτες τις τουμπανο ζαντες (νταξει σε 17αρες αντε 18αρες.. και τισ κοκκινες δαγκανεσ.. και την μαυρη οροφη και τα φιμε τζαμια :o :o :lol: :lol:

αν και δεν ειμαι υπερ της μαυρης ζαντας +1

μονο που αν το βλεπω καλα αυτο στην φωτο δεν ειναι ακριβως ασπρο

μαλλον κατι σαν περλα μου δειχνει

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαι υπερ της μαυρης ζαντας +1

μονο που αν το βλεπω καλα αυτο στην φωτο δεν ειναι ακριβως ασπρο

μαλλον κατι σαν περλα μου δειχνει

Περλα ειναι... :o

Link to comment
Share on other sites

Παντως οι Donington ειναι πολυ πιο ομορφες απ τις standard. Οι standard ειναι του Passat αν το εχετε προσεξει οποτε γιατι να παρουμε μια ζαντα που ηδη υπαρχει αρκετο χρονικο διαστημα.Και στο φιναλε ξεχωριζει απ την normal εκδοση.

Είσαι σίγουρος???? γιατί δεν έχει τύχη να δω κανένα PASSAT με τις Long Beach ζάντες... είναι κάποιες που μοιάζουν...αλλά δεν είναι.....

Έχεις δει τις standard ρόδες του Scirocco από κοντά και υπό γωνία?

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος???? γιατί δεν έχει τύχη να δω κανένα PASSAT με τις Long Beach ζάντες... είναι κάποιες που μοιάζουν...αλλά δεν είναι.....

Έχεις δει τις standard ρόδες του Scirocco από κοντά και υπό γωνία?

Ναι του Passat cc το ειχαμε συζητησει και στην αντιπροσωπεια οταν το παραγγειλα.Ναι και οι standard ειναι ομορφες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι του Passat cc το ειχαμε συζητησει και στην αντιπροσωπεια οταν το παραγγειλα.Ναι και οι standard ειναι ομορφες.

Καλά... το PASSAT CC δεν κυκλοφορεί και τόοοοοσο καιρό.... Αν σκεφτείς... τότε αυτό ..... σκέψου ότι στο εξωτερικό... μπορεί και εδώ... μπορείς στο CC να βάλεις και τις Interlagos tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά... το PASSAT CC δεν κυκλοφορεί και τόοοοοσο καιρό.... Αν σκεφτείς... τότε αυτό ..... σκέψου ότι στο εξωτερικό... μπορεί και εδώ... μπορείς στο CC να βάλεις και τις Interlagos tongue.gif

Μην το κοροϊδεύεις καθόλου ιδού!

volkswagen-passat-cc22.jpg

tongue.giftongue.giftongue.gif

Υ.Γ. Πάρτε άλλη μία.

VW-Passat-CC-Detroit-2008-lg.jpg

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά θα το πω, πάνε εξίσου όμορφα και στο CC :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω...αν έχω δίκιο... αλλά χτες που ήμουνα στον GRATSIA ... πίσω στο parking είχε ένα PASSAT CC...

Εκ πρώτης όψεως φάνηκε να έχει τις μαμά ζάντες του SCIROCCO (Long Beach)\

Με μία δεύτερη ματιά είδα ότι ΔΕΝ είναι....

Του Scirocco η κάθε ακτίνα έχει μία μικρή κλίση... και αυτό τις κάνει να μοιάζουν λιγάκι σαν τις interlagos...

Πάρτε και μία φωτογραφία από το δικό μου....

Κατά την γνώμη μου οι Long Beach είναι σαφώς πιο όμορφες από τις Donington

img0108p.jpg

img0110s.jpg

img0121.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω...αν έχω δίκιο... αλλά χτες που ήμουνα στον GRATSIA ... πίσω στο parking είχε ένα PASSAT CC...

Εκ πρώτης όψεως φάνηκε να έχει τις μαμά ζάντες του SCIROCCO (Long Beach)\

Με μία δεύτερη ματιά είδα ότι ΔΕΝ είναι....

Του Scirocco η κάθε ακτίνα έχει μία μικρή κλίση... και αυτό τις κάνει να μοιάζουν λιγάκι σαν τις interlagos...

Πάρτε και μία φωτογραφία από το δικό μου....

Κατά την γνώμη μου οι Long Beach είναι σαφώς πιο όμορφες από τις Donington

img0108p.jpg

img0110s.jpg

img0121.jpg

sorry Κων/νε αλλα θα προτιμησω donington(γι αυτο και στις χρεωνουν 215 ευρω εαν τις παρεις ξεχωριστα σαν εξοπλισμο).

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια!!! :D

Δεν στις χρεώνουν 215ευρώ extra γιατί είναι πιο όμορφες... αλλά γιατί είναι 235/45 R17 έναντι των Long Beach που είναι 225/45 R17

Εγώ τις είχα δει τις Donington στο test drive του Gratsia... και δεν μου άρεσαν.... έδειχναν πολύ ξένες επάνω στο αμάξι....

Αυτά βέβαια είναι και προσωπικά γούστα του καθενός.... Εμένα μου άρεσαν αυτές γιατί φέρνουν οπτικά αρκετά στις interlagos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.