Jump to content
pips

Νέο Passat? Αν ναι, πότε?

Recommended Posts

Καλημέρα σας!!!

Υπάρχουν πληροφορίες για το αν και πότε θα βγει νέα version του Passat?

ΟΚ, εχει βγει το CC, αλλά δεν μιλάω γι αυτό, μιλώ για το κλασσικό Passat!!!

Ευχαριστώ,

Κωνσταντίνος

Link to comment
Share on other sites

εαν εννοείς το R36 300PS V6 4Motion υπάρχει και τώρα διαθέσιμο...

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω διαβάσει κάτι στα ξένα και στα Ελληνικά περιοδικά που διαβάζω τπτ ουτε για Face-lift μέσα στο 2009

Υ.Γ. απο 2012 λέγετε για νέο μοντέλο http://www.carmagazine.co.uk/Secret-new-ca...2012-the-scoop/

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις στο google facelift passat 2009 καπου θα σου βγαλει ενα site που λεει κατι για facelift και μαλιστα λεει οτι θα φοραει τη μουρη του tiguan (εχει και μια φωτο).ελπιζω παντως να μην ειναι αληθεια γιατι εγω τωρα θα παραλαβω το δικο μου.τι να πω οτι θελουν ας κανουν

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις στο google facelift passat 2009 καπου θα σου βγαλει ενα α site που λεει κατι για facelift και μαλιστα λεει οτι θα φοραει τη μουρη του tiguan (εχει και μια φωτο).ελπιζω παντως να μην ειναι αληθεια γιατι εγω τωρα θα παραλαβω το δικο μου.τι να πω οτι θελουν ας κανουν

Μάλλον πρέπει να ισχύει γιατί το Passat κοντεύει 4 χρονάκια στην κυκλοφορία και είναι πολύ λογικό το να δεχτεί ένα φρεσκάρισμα πριν γίνει η αλλαγή του το 2011-2012.Εξάλλου και ΄γω τις προάλλες το είδα σε κάποιο site σε κόκκινο χρώμα με την νέα του φορεσιά.

Link to comment
Share on other sites

σε όσες φώτο έχω δεί στο νέτ... το χαλάνε πολύ... καλήτερα είναι τώρα!

Link to comment
Share on other sites

δανείζετε πολλά στοιχία απο το CC μπροστά η μου φένετε?

Link to comment
Share on other sites

Και για να σας στείλω εντελώς δειτε και ΑΥΤΟ!!!!!!! :D

Concept only...

Link to comment
Share on other sites

μοu θύμισε το Α4 Cabrio like Audi 80 Cabrio...

Link to comment
Share on other sites

ναι, δεν αντιλέγω απλά δεν νομίζω η VW να προχωρίσει σε αυτό το βήμα...

Link to comment
Share on other sites

παντως εχω μια εντυπωση οτι εδω καιρο οι εταιριες συνενοουντε το τι θα βγαλουν...δεν γινεται να εχουν τοσες ομοιοτητες μεταξυ τους.παρτε ας πουμε ενα χοντα κ βαλτε σημα vw να δειτε αν σας ξενιζει κατι...τιποτα.λες κ ειναι φτιαγμενο vw.το ιδιο κ με αλλες εταιριες.δειτε κ το αστρα που ετοιμαζει η οπελ.να πω κ για την bmw?τα πισω φωτιστικα ειναι της ιδιας νοοτροποιας με νεο audi.

Link to comment
Share on other sites

κοίταξε όλοι αντιγράφουνε κάποιον έτσι και οι εταιρίες :D

Link to comment
Share on other sites

τι καλα?!!!!!της αντιγραφης δλδ....επισης μου την σπαει να μην μπορω να ξεχωρησω το ενα αμαξι της φιρμας απο το αλλο ,οταν ειμαι μακρυα.περνεις α5 κ φαινεσαι ιδιος στο χιλιομετρο με α4...απαραδεκτο.

Link to comment
Share on other sites

και τι προτίνεις εσύ βρε φίλε? γιατί δεν πας να γίνεις σχεδιαστείς για την VW-Audi?

Link to comment
Share on other sites

αντιλαμβανομαι μια δοση ειρωνιας στον τονο σου?δεν βιαζομαι να παρεξηγησω γιατι το γραπτο ειναι αλλιως.

καταρχην προτεινω να με κανουν σχεδιαστη.κατα δευτερον το οτι δεν ειμαι σχεδιαστης δεν μου αφαιρει το δικαιωμα να κρινω ουτε κ να βλεπω.κατα τριτον,γιατι δεν παω να γινω σχεδιαστης? αν δεν εχεις παπλωμα δεν απλωνεις τα ποδια σου...αν με καταλαβαινεις..λιγοι ειναι αυτοι που εχουν την χαρα να βλεπουν τις ιδεες τους να υλοποιουνται κ μερικοι αλλοι την στεναχωρια που δεν ειχαν την ευκαιρια να δειξουν τις δικες τους.ηταν ενα απο τα ονειρα μου.

το τι προτεινω εγω η εσυ απο την αλλη,δεν εχει καμια σημασια.αν ρωτουσαν εμας το τι θελουμε κ αποφασηζαν να το εκπληρωσουν τα κοστη τους θα αναιβεναν κατακορυφα.εσενα δλδ σου αρεσει αυτο?θεωρω οτι εχουν χασει λιγο τον χαρακτηρα τους.κοστιζει κατα πολυ λιγοτερο η παραλλαγη καποιου θεματος απο την σχεδιαση σε λευκο χαρτι.

Edited by lawrence-gr
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ειρωνια απλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι για να αλαξουμε τα πραγματα οτι και να κανουμε και να λεμε εμεις. Γι αυτο σε μερικες περιπτωσεις καθε και παλιο και καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

ε μωρε,κουβεντα να γινεται.θες να μαλωσουμε λιγο?χεχε!!!!απο την αλλη,αν ειναι να μην παραπονιομαστε κ για τα προβληματα που βγαζουν,γιατι οτι κ να λεμε δεν θα γινει τιποτα.χεχε!για ολα υπαρχουν λυσεις.εγω ειπα απλα οτι ειναι χαζο εκ μερους τους να το κανουν αυτο.ετσι μας κανουν να καταφευγουμε αλλου κ να κινουμε την υπολοιπη αφτερ μαρκετ βιομηχανια για να φτιαξουμε,οπτικα μιλαω παντα,το αμαξι μας οπως θελουμε εμεις. για να ξεχωριζει.θα μπορουσαν μονοι τους να ασχοληθουν κ να τα αγοραζουμε επησιμα απο αυτους.να κυκλοφορησουν κ σηματακια α5 κ α4 1μετρο επι 1 για να φαινεται κ ξεκαθαρα ο τυπος του αυτοκινητου!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτάξε η φαντάσια και ο σχεδιασμός για κάθε αυτοκίνητο να το κάνει ξεχοριστό κοστίζει πολύ B) οπότε σου λέει έχω ίδια πατόματα ωραία... θα βάλο 3-4 αμαχώματα απο πάνω έχω ίδια σχεδιαστικά χαρακτιριστικά σε μούρη... οκ τα κοτσάρω και αυτά και γλιτώνω τα έξοδα σχεδίασεις κτλπ κτλπ... έτσι είναι η σκεπτικη της κάθε εταιρίας! Κυρίος πλέων τώρα που πάρα πολλά κομμάτια διαφόρων σημείων των αυτοκινήτων που βγένουν βγένουνε τα ίδια απο μία αιτερία και δίνωνται στης αντιπρωσοπίες απλά βάζωντας τα χαρακτιριστικά της κάθε αιτεριάς επάνω... ΟΧΙ τπτ άλλο απλά για να ξεχωρίζουν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.