Jump to content
ΓΙΑΝΝΗΣ

Μπουτικ ολυμπιακου

Recommended Posts

Ειναι ενας φιλαθλος του γαυρου ο οποιος αποφασιζει να αγορασει μια εμφανιση της αγαπημενης του ομαδας

Υπαλληλος μπουτικ:"καλησπερα σας"

Φιλαθλος:"Γεια σας"

Υπαλληλος μπουτικ:"Τι θα θελατε?"

Φιλαθλος:"Θα ηθελα μια εμφανιση"

Υπαλληλος μπουτικ:"Μαλιστα.Θελετε εμφανιση ποδοσφαιριστη η διαιτητη?"

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας φιλαθλος του γαυρου ο οποιος αποφασιζει να αγορασει μια εμφανιση της αγαπημενης του ομαδας

Υπαλληλος μπουτικ:"καλησπερα σας"

Φιλαθλος:"Γεια σας"

Υπαλληλος μπουτικ:"Τι θα θελατε?"

Φιλαθλος:"Θα ηθελα μια εμφανιση"

Υπαλληλος μπουτικ:"Μαλιστα.Θελετε εμφανιση ποδοσφαιριστη η διαιτητη?"

Tις παλιές τις μαύρες ή τις νέες που φωσφορίζουν;;; <_<:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::lol:

Link to comment
Share on other sites

giati xaliese file?

anekdoto ginate!!!

xipniste gineste pagosmios rezili!!!!

(sorry gia ta greeklish)

Περρισοτερο απο οτι γινεστε εσεις στο μπασκετ δυσκολα...Τα ανεκδοτα αυτου του ειδους ειναι για τους πικραμενους!Τα λεμε το 2009-2010 γτ αυτο το πρωταθλημα και το κυπελο ουτε καν που λεμε!Δεν προκειται να ξαναπαντησω γτ ακρη σε τετοια τοπικ δεν βρισκει ποτε κανενας!Εδω ειναι διπλα σου ο αλλος και δεν βρισκεις ακρη μεταξυ συζητησης 2 φιλαθλων διαφορετικων ομαδων....Τι τσιχλα με το Champion league μην την ακουσω...οσο για το μπασκετ ως αντικειμενικος φιλαθλος ναι εχετε καλυτερη ομαδα!Αυτα...

Φιλικα Νικος! new_iloveyou.gifnew_happybirth.gif

Link to comment
Share on other sites

Περρισοτερο απο οτι γινεστε εσεις στο μπασκετ δυσκολα...Τα ανεκδοτα αυτου του ειδους ειναι για τους πικραμενους!Τα λεμε το 2009-2010 γτ αυτο το πρωταθλημα και το κυπελο ουτε καν που λεμε!Δεν προκειται να ξαναπαντησω γτ ακρη σε τετοια τοπικ δεν βρισκει ποτε κανενας!Εδω ειναι διπλα σου ο αλλος και δεν βρισκεις ακρη μεταξυ συζητησης 2 φιλαθλων διαφορετικων ομαδων....Τι τσιχλα με το Champion league μην την ακουσω...οσο για το μπασκετ ως αντικειμενικος φιλαθλος ναι εχετε καλυτερη ομαδα!Αυτα...

Φιλικα Νικος! new_iloveyou.gifnew_happybirth.gif

ψιτ... νεαρε!!!

δεν ειμαι βαζελος...

εγω δεν σε εβρισα ενταξει?

Link to comment
Share on other sites

ψιτ... νεαρε!!!

δεν ειμαι βαζελος...

εγω δεν σε εβρισα ενταξει?

Ψιτ κανουν στα γατια...Νομιζω μιλας με ανθρωπο.. new_killother.gif

Πλεον το να εισαι νεαρος(21 ετων) ειναι κακο και το λες με τοση ειρωνια?Απο ποτε...?

Και δν βλεπω καμια βρισια παραπανω....Για δειξε μου που εβρισα!Και μιλησα σχετικα με την απαντηση σου!Δεν πηγαινε συγκεκριμενα σε σενα...Γενικα σε ολους οσους υποστηριζουν τον Παναθηναικο <_<

Και μετα το σημερινο τι να πει κανεις....Ειναι τα κλασσικα πειραγματα που κανει ο ενας φιλαθλος στον αλλο δεν το ειπα με κακια... lick.gif

Τωρα τι ομαδα εισαι δν με ενδιαφερει...Μεγια σου-με χαρα σου!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Φροντίστε να τσακωθείτε μέσα στα ανέκδοτα!

Αν θέλετε να πείτε για στημένες διατησίες και πέτσινα πρωταθλήματα πηγαίνετε και πείτε το στο σωστό topic: Αθλητικά

Ανέκδοτο είναι και πρέπει να το αντιμετωπίζεις με χιούμορ, όπως και το σχόλιο του Χρόνη θέλει λίγο χιούμορ για να το καταλάβεις... Είναι βρισιά για έναν ΜΠΑΟΚτζή να τον αποκαλέσεις Βάζελο!

Τόσοι γαύροι εδώ μέσα και δεν προσβηθήκαμε, ίσα ίσα γελάσαμε οι περισσότεροι!

Link to comment
Share on other sites

giati xaliese file?

anekdoto ginate!!!

xipniste gineste pagosmios rezili!!!!

(sorry gia ta greeklish)

Φίλε μου μη φανταστείς ότι τα έβαψα και μαύρα <_<

Και καλά χαλάστηκα:)

Γέλασα με το ανεκδοτάκι και μάλιστα το είπα χθες σε ένα βάζελο φίλο μου που είχαμε πάει μαζί να δούμε το παιχνίδι

με την Βαγιαρεάλ, για να του φτιάξω το κέφι!

Εξάλλου κι εγώ έχω γράψει ανέκδοτο για βάζελους π.χ. :blush:

Ανέκδοτα είναι όχι πραγματικότητα upyours.gif

Edited by Tallman
Link to comment
Share on other sites

ελα ομως π τα ανεκδοτα βασιζονται σε πραγματικοτητες απο αρχαιοτατων χρονων :baby:

Έλα;; :thumbsup: Τώρα με σόκαρες! tongue.gif

Έτσι για την ιστορία (μιας και μιλάμε για αρχαία χρόνια) η αλήθεια δεν είναι πάντα κάτι αντικειμενικό!

Σου είπα οτι δεν έχω πρόβλημα.

Χάρηκα χθες που έχασε ο βάζελος γιατί θα μας έπρηζε τα @@ tongue.giftongue.gif:whistling:

Πιο πολύ όμως λυπήθηκα γιατί ήταν μια Ελληνική όμαδα και πάνω απ' όλα είμαι Έλληνας!!!!!!

("Ήμεθα Έλληνες" που φώναζε και ο Γεωργιάδης του ΛΑΟΣ withstupid.giftongue.giftongue.giftongue.gif )

Όχι σαν τους απαράδεκτους Παοκτζίδες που είχαν κρεμάσει βουλγαρική σημαία στο ματς με τον γαύρο! new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.giffire.gif

Απλά απαράδεκτο!

(όπως είναι και όλοι αυτοί που τους χαρακτηρίζουν έτσι! thumbsdown.gif )

Λοιπόν να ξαναπώ ότι το ανεκδοτάκι ήταν συμπαθητικό και ήδη το έχω πει και σε άτομο! -_- (τόσο κομπλεξάρα και κοιμησμένος είμαι :whistling: )

Μην το ζαλίσουμε άλλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ κανουν στα γατια...Νομιζω μιλας με ανθρωπο.. new_killother.gif

Πλεον το να εισαι νεαρος(21 ετων) ειναι κακο και το λες με τοση ειρωνια?Απο ποτε...?

Και δν βλεπω καμια βρισια παραπανω....Για δειξε μου που εβρισα!Και μιλησα σχετικα με την απαντηση σου!Δεν πηγαινε συγκεκριμενα σε σενα...Γενικα σε ολους οσους υποστηριζουν τον Παναθηναικο :D

Και μετα το σημερινο τι να πει κανεις....Ειναι τα κλασσικα πειραγματα που κανει ο ενας φιλαθλος στον αλλο δεν το ειπα με κακια... lick.gif

Τωρα τι ομαδα εισαι δν με ενδιαφερει...Μεγια σου-με χαρα σου!

με ξερεις προσωπικα και βγαζεις το συμπερασμα οτι σου μιλαω ειρωνικα?

με βριζεις οταν με αποκαλεις εμμεσα βαζελο...!!!!

Link to comment
Share on other sites

με ξερεις προσωπικα και βγαζεις το συμπερασμα οτι σου μιλαω ειρωνικα?

με βριζεις οταν με αποκαλεις εμμεσα βαζελο...!!!!

Δν σε ξερω προσωπικα...Οπως και εσυ το ιδιο...Το βαζελος απο ποτε εγινε βρισια?Βαζελος-γαυρος-χανουμι-βουλγαρος κτλπ που λενε ειναι πειραγματα μεταξυ φιλαθλων!Τωρα τι θεωρει ο καθενας βρισια και τι οχι δν το ξερω και δν με νοιαζει....Μιλαω τα ελληνικα που μιλανε ολοι οι καθημερινοι ανθρωποι και ξερω να κρινω τι ειναι βρισια και τι οχι!Αν νομιζεις οτι με τη λεξη βαζελος θιχτικες σου ζητω συγνωμη... :D

Link to comment
Share on other sites

εγω σε ξερω

Εμένα τώρα αυτό γιατί μου φάνηκε σαν απειλή :lol:

new_sugkrotima.gif

(Φιλλλαράκι εγώ σε ξέρω όμως κι σε έχω σταμπάρει ναουμε! new_killother.gif:lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πλάκα κάνω έτσι; μην αρχίσουμε πάλι!

Η βουλγαρικη σημαια ηταν απλα ενας αυτοσαρκασμος :lol: a bad taste joke

Ναι ρε φίλε αλλά δεν μπορείς να τσαντίζεσαι με κάτι και μετά να το υιοθετείς γιατί θες να αυτοσαρκαστείς! :lol:

Και ειδικά όταν υπάρχει τέτοιο τεράστιο θέμα από πίσω (με την ονομασία) :lol:

Θα το κάνουμε δλδ σαν τους μαύρους που μεταξύ τους αυτοαποκαλούνται νέγροι, αλλά αν τους το πει κάποιος λευκός

έστω και για αστείο, είναι σαν του σκότωσε τη μάνα -_-

Κι εγώ λέω ότι είμαι γαύρος, αλλά αν θα πάω στο γήπεδο θα πάρω και κανένα τεράστιο φουσκωτό ψάρι μαζί μου! ;):rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω σε ξερω

Απο που με ξερεις?Εχουμε κατσει για καφε και δν το θυμαμαι?Με εχεις δει στο δρομο μια φορα και απο τοτε παει να πει οτι με ξερεις?Ξερεις πως συμπεριφερομαι και τι κανω με την παρεα μου?Ελεος δηλαδη... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.