Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

σε ένα αυτοκίνητο δεν γίνεται να τα έχουμε όλα..οικονομία,χαμηλά τέλη,χαμηλά ασφάλιστρα και να θέλουμε και να ράβει..όποιος και να ναι ο κατασκευαστής..δύσκολο να το πετύχει στο 100%...το να έχετε βάλει τώρα το παιδί στην γωνία είναι άδικο..όσο του πρήζεται τον πάπ...ρο λογικό να μην πατάει...έλα ο ένας έλα ο άλλος,..δεν θέλω με κανένα να έρθω σε αντιπαράθεση..όταν το βρείτε στα στέκια και σας πει όχι τότε έχετε λόγο..ο καθένας έχει αυτό που έχει και όπως το έχει..για την τρέλα του..γι αυτό και ερχόμαστε εδώ να συζητάμε να λέμε απόψεις..και τα σχετικά..φανταστείτε να τα είχαμε όλοι ίδια..ίσα άλογα ίσα κιλά..τιμόνια όλοι....ποιο το νόημα μετά?πρέπει να μαστε σαν ομάδα και όχι να τρωγόμαστε μεταξύ μας..βγήκα ολίγον τι εκτός και ζητώ συγνώμη..και αν βλέπεται κάποιο παράλογο η τα παρά λέει απλά μην δίνεται σημασία..αν δίνεται το μόνο που τον κάνετε είναι να πει κι αλλά..φιλικά πάντα γιατί όλοι μας αγαπάμε ρόδα..!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mα κανένας δεν τον έχει βάλει στην γωνία.

Απλά έχει αναφέρει διάφορα πατήματα που έχει κάνει στο δρόμο όπως Π.Χ με το θρυλικό S3,με αποτέλεσματα που ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΥΝ.

Και προχθές που πάτησε με μαμά golf 140 hp και 1350 κιλά ήτανρ πίσω.

Επειδή ξέρω τον σωτηράκι μου φαίνεται απίθανο να "εκλεψε" στις κόρνες,και άν εκλεψε καταλάθος θα ξαναπήγαινε.

 

Για αυτό ζητάω να πατήσω με τον Beck,1ες 30 στα μέτρα του,όπου θέλει.

1.8 125 άλογα ατμοσφαιρα 1300 κιλά,με 1100 κιλά τούρμπατο 140+αλογα,ουσιαστικά έχω χάσει απο τα αποδυτήρια :D

 

Και νωρίτερα να έφυγε ο σωτήρης,έπρεπε να τον μαζέψει και να του ρίξει.

Άν όντως έχει 30 κιλά ροπής όπως δηλώνει,εμένα πρέπει να μου ρίξεις έυκολα 2 κολώνες.

Edited by Passatoukos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω μαγκιες με ξενα κολυβα δεν κανω ρε συ..αν καταλαβες καταλαβες...το αμαξι μου το εχουνε δει πολλα παιδια και ξερουνε πολυ καλα πως παει στο δρομο 0-100 σε 8 sec το εχω παει...τωρα αν ειναι οι περισσοτεροι εδω μεσα να μου την λετε ας μην ξανασχοληθω ρε συ με τπτ εδω μεσα εδω χανει απο πολακι μαμα με τα 105 θελεις να ανοιξεις με μενα μονο απο σεβασμο δεν θα πρεπε να μπεις καθολου στον κοπο να μου προτεινεις να ανοιξουμε...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εσείς που μέχρι εκεί που σας παίρνει το παίζεται μάγκες και δήθεν και μετά όταν κάποιος σας στριμωχνει το γυρνατε "σε αθώα παναγίτσα mode"? Όχι μόνο σε αυτό το topic αλλά ακόμα και στην ίδια του την παρουσίαση του την μπαινατε (ναι για τον beckman μιλάω ) έλεος δηλαδή, απο μάγκες έχουμε χωρτασει στο ελλαδισταν!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Edited by igna
Link to comment
Share on other sites

pesta ... giati fainetai pws ta mona sovara provlhmata einai pws tha riksoume 2 autokinhta se kapoion.... ma re paidia perissotero mualo k ligoterh magkia...edw o kosmos xanetai!!!

Link to comment
Share on other sites

passatouko  kalhspera!! den anaferthika sto olumpiako xwrio!! alla se allo meros opou pragmatika hpies lipton apo polo 105 

Kαλησπέρα και σε σένα.

Αφού φαίνεται οτι τα ξέρεις καλά,ναί είχα φάει από ένα Polo TSI(το είχα γράψει,αν γυρίσεις λίγες σελίδες πίσω) που δηλώνει μαμά 6 ολόκληρα αυτοκίνητα μέχρι τα 190 όπου συνέχισε να μου ανοίγει.

Το ίδιο βράδυ πήγαινα σχεδόν μαζί με Ibiza 1.2 tsi stock.

Μετά απο 2 εβδομάδες έριξα 2 αμάξια σε Polo tsi 1.2 stock.

Μετα απο 2 εβδομάδες μου έριξε 4 αυτοκίνητα Ibiza 1.2 tsi 1st stage,την στιγμή που Polo που δηλώνει μαμά μου έριξε 6.

Το Polo που μου έριξε 6 αυτοκίνητα πήγαινε παρέα μέχρι τα 180 με AUDI A4 20VT QUATTRO 215 hp.

 

Τα συμπέρασματα δικά σου ;)

 

Φίλε Beck,απαιτείς σεβασμό,γιατί?σε πρόσβαλα?επειδή σου ζήτησα να πατήσεις με ένα Passat 125 hp ατμοσφαιρα?τόσο γαμάω και δέρνω είναι το αμάξι σου πού δεν καταδέχεται να ρίξει τα μούτρα του να πατήσει με κάτι κατώτερο?Και στο κάτω κάτω δεν έγραψα πουθενά οτι θέλω να πατήσουμε για να σου ρίξω,θέλω να πατήσουμε για να δώ πώς καθομαι σε ένα Full πρώτο στάδιο Polo.Άν νομίζεις οτι είσαι ανώτερος και δεν ασχολήσαι με ποιο αδύναμα αυτοκίνητα σαν το δικο μου επιλογή σου.

Και όλα αυτά επειδή τόλμησα ο θρασύς να ζητήσω πάτημα απο το polo σου.

Αν προσβλήθηκες συγνώμη.

Γιατί εσείς που μέχρι εκεί που σας παίρνει το παίζεται μάγκες και δήθεν και μετά όταν κάποιος σας στριμωχνει το γυρνατε "σε αθώα παναγίτσα mode"? Όχι μόνο σε αυτό το topic αλλά ακόμα και στην ίδια του την παρουσίαση του την μπαινατε (ναι για τον beckman μιλάω ) έλεος δηλαδή, απο μάγκες έχουμε χωρτασει στο ελλαδισταν! Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Δεν γυρίσε κανείς σε Safe mode παναγίτσα.

Άκουσε,διαβάζουμε,λέει ο ίδιος τόσα για το πόλο του,και απλά είπαμε εγώ και ο Mpoukou να δοκιμάσουμε με το συγκεκριμένο πόλο να δούμε πως καθόμαστε.

Αν θίξαμε το πολο με αυτήν μας την πρόταση εγώ ζητώ συγνώμη ταπεινά.

Link to comment
Share on other sites

σε ένα αυτοκίνητο δεν γίνεται να τα έχουμε όλα..οικονομία,χαμηλά τέλη,χαμηλά ασφάλιστρα και να θέλουμε και να ράβει..όποιος και να ναι ο κατασκευαστής..δύσκολο να το πετύχει στο 100%...το να έχετε βάλει τώρα το παιδί στην γωνία είναι άδικο..όσο του πρήζεται τον πάπ...ρο λογικό να μην πατάει...έλα ο ένας έλα ο άλλος,..δεν θέλω με κανένα να έρθω σε αντιπαράθεση..όταν το βρείτε στα στέκια και σας πει όχι τότε έχετε λόγο..ο καθένας έχει αυτό που έχει και όπως το έχει..για την τρέλα του..γι αυτό και ερχόμαστε εδώ να συζητάμε να λέμε απόψεις..και τα σχετικά..φανταστείτε να τα είχαμε όλοι ίδια..ίσα άλογα ίσα κιλά..τιμόνια όλοι....ποιο το νόημα μετά?πρέπει να μαστε σαν ομάδα και όχι να τρωγόμαστε μεταξύ μας..βγήκα ολίγον τι εκτός και ζητώ συγνώμη..και αν βλέπεται κάποιο παράλογο η τα παρά λέει απλά μην δίνεται σημασία..αν δίνεται το μόνο που τον κάνετε είναι να πει κι αλλά..φιλικά πάντα γιατί όλοι μας αγαπάμε ρόδα..!!

 

+1

 

Link to comment
Share on other sites

τι βλέπουν τα ματια μου!!
ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ!

Beckman ολο λες λες για το polo σου οτι κερνάει τσαι σε πιο δυνατα αμαξια ,γραφεις για πατηματα με s3 και αλλα τέτοια . Αν οντως ηθελες να δειξεις αυτα που γράφεις θα εκανες και ενα πατημα με το passat ή με καποιο αλλο πάτημα.

Δικαιωμα σου να μην θες να κανεις πατηματα για 1002 λογους αλλα αν δεν θες να πατάς ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΤΗΜΑ οτι πατησες S3 ή κερασες ΤΣΑΙ κλπ .
Και εγω στον δρομο ακανόνιστα περνάω και Ferrari .
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εσείς που μέχρι εκεί που σας παίρνει το παίζεται μάγκες και δήθεν και μετά όταν κάποιος σας στριμωχνει το γυρνατε "σε αθώα παναγίτσα mode"? Όχι μόνο σε αυτό το topic αλλά ακόμα και στην ίδια του την παρουσίαση του την μπαινατε (ναι για τον beckman μιλάω ) έλεος δηλαδή, απο μάγκες έχουμε χωρτασει στο ελλαδισταν! Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

πες τα igna καλα τους λες φιλε μου ..οποιος ζηλευει για το τι κανει ο αλλος επειδη δεν μπορουνε αλλοι να τα φτιαξουνε την μπαινουνε στα παιδια ..ακρη δεν βγαζουμε φιλε μου...

Link to comment
Share on other sites

πες τα igna καλα τους λες φιλε μου ..οποιος ζηλευει για το τι κανει ο αλλος επειδη δεν μπορουνε αλλοι να τα φτιαξουνε την μπαινουνε στα παιδια ..ακρη δεν βγαζουμε φιλε μου...

Ρε φίλε τι να ζηλέψω?

Σου ζήτησα όμορφα και ωραία να βρεθούμε όπου θες να κάνουμε ένα πατηματάκι,να δούμε διαφορές.

Και εσύ γράφεις οτι να ναί.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και σε σένα.

Αφού φαίνεται οτι τα ξέρεις καλά,ναί είχα φάει από ένα Polo TSI(το είχα γράψει,αν γυρίσεις λίγες σελίδες πίσω) που δηλώνει μαμά 6 ολόκληρα αυτοκίνητα μέχρι τα 190 όπου συνέχισε να μου ανοίγει.

Το ίδιο βράδυ πήγαινα σχεδόν μαζί με Ibiza 1.2 tsi stock.

Μετά απο 2 εβδομάδες έριξα 2 αμάξια σε Polo tsi 1.2 stock.

Μετα απο 2 εβδομάδες μου έριξε 4 αυτοκίνητα Ibiza 1.2 tsi 1st stage,την στιγμή που Polo που δηλώνει μαμά μου έριξε 6.

Το Polo που μου έριξε 6 αυτοκίνητα πήγαινε παρέα μέχρι τα 180 με AUDI A4 20VT QUATTRO 215 hp.

 

Τα συμπέρασματα δικά σου ;)

 

Φίλε Beck,απαιτείς σεβασμό,γιατί?σε πρόσβαλα?επειδή σου ζήτησα να πατήσεις με ένα Passat 125 hp ατμοσφαιρα?τόσο γαμάω και δέρνω είναι το αμάξι σου πού δεν καταδέχεται να ρίξει τα μούτρα του να πατήσει με κάτι κατώτερο?Και στο κάτω κάτω δεν έγραψα πουθενά οτι θέλω να πατήσουμε για να σου ρίξω,θέλω να πατήσουμε για να δώ πώς καθομαι σε ένα Full πρώτο στάδιο Polo.Άν νομίζεις οτι είσαι ανώτερος και δεν ασχολήσαι με ποιο αδύναμα αυτοκίνητα σαν το δικο μου επιλογή σου.

Και όλα αυτά επειδή τόλμησα ο θρασύς να ζητήσω πάτημα απο το polo σου.

Αν προσβλήθηκες συγνώμη.

Δεν γυρίσε κανείς σε Safe mode παναγίτσα.

Άκουσε,διαβάζουμε,λέει ο ίδιος τόσα για το πόλο του,και απλά είπαμε εγώ και ο Mpoukou να δοκιμάσουμε με το συγκεκριμένο πόλο να δούμε πως καθόμαστε.

Αν θίξαμε το πολο με αυτήν μας την πρόταση εγώ ζητώ συγνώμη ταπεινά.

μα ειστε ενας δυο τρια ατομα που ασχολειστε μονο με την παρτη μου ετσι οπως κανετε και φυσικα δεν θα ανοιξω ποτε μαζι σας....ολη την ωρα μου την λες πασατουκο την παρουσιαση μου την εχεις ξεπατωσει ειναι πολλα παιδια που μου στελνουνε πριβε μηνηματα και μου λενε ποιος ειναι αυτος που ασχολειται και γτ δεν την σβινεις την παρουσιαση σου επειδη ειναι ενα με δυο ανωριμοι εδω μεσα που στην λενε επειδη ζηλευουνε..

τελος το θεμα απο μενα ......οτι θα κανω απο δω και περα δεν σας ξαναγραφω τπτ μιας και παμε για φουλ τριτο σταδιο μεχρι τελος του μηνα..καθιστε και κοροιδευτε οποιον θελετε....και ας εχετε τα τσιρακια σας παντου να σας λενε τι εκανε ο beckman ποιον κερδισε η απο ποιον εχασε κι μην ασχολειστε με τπτ αλλο φενετε αυτα ειναι τα προβληματα σας εδω μεσα ...

Link to comment
Share on other sites

πες τα igna καλα τους λες φιλε μου ..οποιος ζηλευει για το τι κανει ο αλλος επειδη δεν μπορουνε αλλοι να τα φτιαξουνε την μπαινουνε στα παιδια ..ακρη δεν βγαζουμε φιλε μου...

 

ειπα να μην απαντησω σε αυτα που ειπε ο igna αλλα εγραψες και εσυ.επειδη περνει και μενα η μπαλα που εχω ασχοληθει με σενα,αν νομιζεις οτι ζηλευω εσενα για αυτο που εχεις φτιαξει εισαι γελασμενος!ποσος με ενδιαφερει!

εγω σου ζητησα πριν κατι μηνες να πατησουμε και αυτο ηταν ολο!τωρα τι τα μπλεκεις τα πραγματα δεν καταλαβαινω!

εμενα το αμαξι δεν ειναι η προεκταση του π@λιου μου και πιστεψε εχω να ασχοληθω με σοβαροτατα θεματα απο το να ασχολουμε,και καλα,με το πολο σου :shok::blink:

Edited by mpoukou22
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε τι να ζηλέψω?

Σου ζήτησα όμορφα και ωραία να βρεθούμε όπου θες να κάνουμε ένα πατηματάκι,να δούμε διαφορές.

Και εσύ γράφεις οτι να ναί.

passatouko eisai polu mikros gia na exeis ena toso megalo stoma!!!! kai afou pia eisai toso kalos k ikanos sto timoni na se anakhryksoume ton prwto ellhna odhgo pou tha katevei sthn formula ;)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση αλλά η ειρωνία πήγαινε σύννεφο φίλε μπουκου όχι τόσο εδώ όσο στο αλλο topic τώρα άμα κλεινεις τα μάτια σου και βλέπεις μόνο αυτά που θέλεις είναι άλλο θέμα, προσωπικά δεν ξέρω κανένα παλικάρι από εδώ μέσα πράγμα που σημαίνει πως δεν έχω να χωρισω τίποτα και με κανέναν, αν είναι ένα πράγμα όμως που μου την σπάει αυτό λέγετε αδικία-ανοησία!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

passatouko eisai polu mikros gia na exeis ena toso megalo stoma!!!! kai afou pia eisai toso kalos k ikanos sto timoni na se anakhryksoume ton prwto ellhna odhgo pou tha katevei sthn formula ;)

Φίλε δεν νομίζω οτι υπάρχεις λόγο να συζητάμε αλλο.

Δεν έγραψα πουθενά οτι είμαι καλός και ικανός στο τιμόνι,ούτε οτι θέλω να κατέβω στην φορμουλα 1.

 

Έκανα μια φιλικη προσκληση στο Beckman να πατήσουμε να δούμε διαφορές,και αυτός προσβλήθηκε γιατι θεωρεί το αμάξι του απιαστο.

 

Όποιος με γνωρίζει απο κοντά ξέρει οτι πατάω με οτι να ναί,ξέρωντας οτι θα χάσω απο τα πρώτα 10 μέτρα,και δεν εχω κομπλεξ να μπώ να γράψω οτι έχασα.Πατήματα κάνουμε για να περνάει η ωρα και να ξεσκουριάζουμε απο τις γαμωεποχές που ζούμε.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση αλλά η ειρωνία πήγαινε σύννεφο φίλε μπουκου όχι τόσο εδώ όσο στο αλλο topic τώρα άμα κλεινεις τα μάτια σου και βλέπεις μόνο αυτά που θέλεις είναι άλλο θέμα, προσωπικά δεν ξέρω κανένα παλικάρι από εδώ μέσα πράγμα που σημαίνει πως δεν έχω να χωρισω τίποτα και με κανέναν, αν είναι ένα πράγμα όμως που μου την σπάει αυτό λέγετε αδικία-ανοησία!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

+10000000000000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν νομίζω οτι υπάρχεις λόγο να συζητάμε αλλο.

Δεν έγραψα πουθενά οτι είμαι καλός και ικανός στο τιμόνι,ούτε οτι θέλω να κατέβω στην φορμουλα 1.

 

Έκανα μια φιλικη προσκληση στο Beckman να πατήσουμε να δούμε διαφορές,και αυτός προσβλήθηκε γιατι θεωρεί το αμάξι του απιαστο.

 

Όποιος με γνωρίζει απο κοντά ξέρει οτι πατάω με οτι να ναί,ξέρωντας οτι θα χάσω απο τα πρώτα 10 μέτρα,και δεν εχω κομπλεξ να μπώ να γράψω οτι έχασα.Πατήματα κάνουμε για να περνάει η ωρα και να ξεσκουριάζουμε απο τις γαμωεποχές που ζούμε.

 

ta pathmata mporoun polles fores na ginoun moiraia !!!! einai kalo loipon na sevesai th zwh sou!!!!  einai hlithio synexeia na prokaleis kai na prokaleis kapoion eidika me toso kuniko tropo k koroidia!!!! den mporeis na ksereis!!! k na pathseis me ton beckman mporei na xaseis.....meta apo kati tetoio exw thn edypwsh oti den tha tou ksanapeis tipota... apla einai enoxlhtiko synexeia na prokaleis ....oso gia ta tsirakia pou anefere o beckman ontws einai polla k mas katadiwkoun :D alla ti na kaneis otan den exeis me ti na asxolhtheis asxoleisai me katinies ....

Link to comment
Share on other sites

Aγορίνα το ξέρω οτι θα χάσω απο τον Beckman,δεν είμαι μλκς να πιστέυω οτι θα ρίξω σε αμάξι με 250 κιλά λιγότερα τουμπάτο και 20 αλογα πάνω απο μέρα.

Να είσαι σιγουρος οτι θα του πω μπράβο απο κοντά,και οτι θα γράψω και εδώ οτι έφαγα κολώνα ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον πασσατουκο. Κανεις δεν ειρωνευτηκε κανεναν, αλλωστε κάνουμε και πλάκα και πειραζώμαστε και εδω μέσα. Μην το ξεχνάτε αυτό. Ο πασσατουκος εχει πιει τσάγια απ άλλα αυτοκινητα και τα εχει δηλωσει σε προηγούμενα ποστ. Δεν εχει να φοβηθει κανεις τιποτα. Ομορφα κι ωραια ζηταει 1 πατημα με 1 δυνατο πόλο. Αυτό ειναι όλο, τι κολοτρωγεστε μερικοί. Δεν ειναι θεμα μαγκιας από κανέναν. Αλλος θηγεται αλλος προσβάλεται..τι ναι αυτά ρε σεις ??

Πασσατούκο ρrespect για την στάση σου.!!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον πασσατουκο. Κανεις δεν ειρωνευτηκε κανεναν, αλλωστε κάνουμε και πλάκα και πειραζώμαστε και εδω μέσα. Μην το ξεχνάτε αυτό. Ο πασσατουκος εχει πιει τσάγια απ άλλα αυτοκινητα και τα εχει δηλωσει σε προηγούμενα ποστ. Δεν εχει να φοβηθει κανεις τιποτα. Ομορφα κι ωραια ζηταει 1 πατημα με 1 δυνατο πόλο. Αυτό ειναι όλο, τι κολοτρωγεστε μερικοί. Δεν ειναι θεμα μαγκιας από κανέναν. Αλλος θηγεται αλλος προσβάλεται..τι ναι αυτά ρε σεις ??

Πασσατούκο ρrespect για την στάση σου.!!

 

Χρηστο εγώ πατάω για να κάνω τον χαβαλέ μου,άλλωστε αν γυρίσετε σελίδες πίσω θα δείτε οτι έχω γράψει περισσοτερα πατηματα που έχω χάσει.

Εγώ όμορφα και ωραία ξερωντας οτι θα ΧΑΣΩ,ζήτησα απο τον Beckman να πατήσουμε,να πούμε 2 μαλακίες στην γέφυρα,να δώσουμε τα χέρια και να γυρισουμε σπίτια μας.

Ούτε το έπαιξα μάγκας,ούτε γ@μ@ω και δέρνω,ουτε έχω αμαξαρα,ούτε τίποτα.

 

Oύτε προκείται ποτέ να τσακωθώ για τα σίδερα,και το ποιος ήταν μπροστά μισο καπό,ή μια κολώνα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.