Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Χρηστο εγώ πατάω για να κάνω τον χαβαλέ μου,άλλωστε αν γυρίσετε σελίδες πίσω θα δείτε οτι έχω γράψει περισσοτερα πατηματα που έχω χάσει.

Εγώ όμορφα και ωραία ξερωντας οτι θα ΧΑΣΩ,ζήτησα απο τον Beckman να πατήσουμε,να πούμε 2 μαλακίες στην γέφυρα,να δώσουμε τα χέρια και να γυρισουμε σπίτια μας.

Ούτε το έπαιξα μάγκας,ούτε γ@μ@ω και δέρνω,ουτε έχω αμαξαρα,ούτε τίποτα.

 

Oύτε προκείται ποτέ να τσακωθώ για τα σίδερα,και το ποιος ήταν μπροστά μισο καπό,ή μια κολώνα.

 

alla par ola auta to kaystiko sou sxolio g to olumpiako xwrio t egrapses.....sorry alla ayto den einai peiragma deixnei oti thes na rezilepseis kapoion!!!!

Link to comment
Share on other sites

alla par ola auta to kaystiko sou sxolio g to olumpiako xwrio t egrapses.....sorry alla ayto den einai peiragma deixnei oti thes na rezilepseis kapoion!!!!

Θα ήθελα να ξαναδιαβάσεις το μύνημα μου,και θα σιγουρευτείς οτι δεν αναφέρα ΠΟΥΘΕΝΑ κανένα ονομα.

Ο Beckman απο ΜΟΝΟΣ του,έγραψε οτι ηταν ο ίδιος.

 

Συνεπώς για ποιο λόγο να ρεζηλέψω τον Beckman?τι μου χει κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ξαναδιαβάσεις το μύνημα μου,και θα σιγουρευτείς οτι δεν αναφέρα ΠΟΥΘΕΝΑ κανένα ονομα.

Ο Beckman απο ΜΟΝΟΣ του,έγραψε οτι ηταν ο ίδιος.

 

Συνεπώς για ποιο λόγο να ρεζηλέψω τον Beckman?τι μου χει κάνει?

fenetai pou phgaine to mhnuma anyway den uparxei logos na to synexizoume as vgalei o kathenas akrh monos tou!!!

Link to comment
Share on other sites

fenetai pou phgaine to mhnuma anyway den uparxei logos na to synexizoume as vgalei o kathenas akrh monos tou!!!

Σαφώς και ήξερα ποιανού ήταν το πόλο,αλλά επειδή δεν είχα κανενός την συγκατάθεση για να το γράψω,δεν ανέφερα όνομα.

 

Τωρα αν απο μονος του θέλησε να πει οτι ήταν ο ίδιος,δεν αφορά εμένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση αλλά η ειρωνία πήγαινε σύννεφο φίλε μπουκου όχι τόσο εδώ όσο στο αλλο topic τώρα άμα κλεινεις τα μάτια σου και βλέπεις μόνο αυτά που θέλεις είναι άλλο θέμα, προσωπικά δεν ξέρω κανένα παλικάρι από εδώ μέσα πράγμα που σημαίνει πως δεν έχω να χωρισω τίποτα και με κανέναν, αν είναι ένα πράγμα όμως που μου την σπάει αυτό λέγετε αδικία-ανοησία!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

φιλε igna οπου ειρωνευτηκα το μπεκαμ το εκανα για συγκεκριμενο λογο.αν ανατρεξεις στο αλλο τοπικ θα δεις.

που ειναι η αδικια και που ειναι η ανοησια?

και για να τελειωνω γιατι ειναι πολυ κουραστικο ολο αυτο,με το αυτοκινητο του δεν εχω τιποτα.ο ιδιος εχω πει οτι ειναι πολυ ωραιο και το εχει φτιαξει με μερακι.σχολιαζω μονο αυτα που γραφει περι ανοιγματων που δεν υπαρχουν.λεει για 150 αλογα και 30 κιλα ροπη μονο στα χαρτια γιατι απο οτι φαινεται δεν παει το αυτοκινητο οπως πρεπει!εγω φταιω που δεν μπορει να περασει 140αρι μαμα γκολφ?

και τεσπα υπαρχει κανα πολο οσο πιο δυνατον φτιαγμενο να δουμε διαφορες και να παμε και για καμια κρεπα μετα?

για την πλακα μας ομως,οχι για να το γραψουμε εδω

Edited by mpoukou22
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλε igna οπου ειρωνευτηκα το μπεκαμ το εκανα για συγκεκριμενο λογο.αν ανατρεξεις στο αλλο τοπικ θα δεις.

που ειναι η αδικια και που ειναι η ανοησια?

και για να τελειωνω γιατι ειναι πολυ κουραστικο ολο αυτο,με το αυτοκινητο του δεν εχω τιποτα.ο ιδιος εχω πει οτι ειναι πολυ ωραιο και το εχει φτιαξει με μερακι.σχολιαζω μονο αυτα που γραφει περι ανοιγματων που δεν υπαρχουν.λεει για 150 αλογα και 30 κιλα ροπη μονο στα χαρτια γιατι απο οτι φαινεται δεν παει το αυτοκινητο οπως πρεπει!εγω φταιω που δεν μπορει να περασει 140αρι μαμα γκολφ?

και τεσπα υπαρχει κανα πολο οσο πιο δυνατον φτιαγμενο να δουμε διαφορες και να παμε και για καμια κρεπα μετα?

για την πλακα μας ομως,οχι για να το γραψουμε εδω

κρέπα στο καράφλα στο Μενίδι?ποοοοο  :heart: (άκυρος αλλά οκ)

Link to comment
Share on other sites

μετά από το οτιδήποτε.. :D :D :D

Το πρόγραμμα λέει μετά απο σκοτάδια 24 ώρο για μάσα....

Μετά απο Ο.Χ ή καράφλα για κρέπα,ή στον γιώργο για βρώμικο....

 

Μετά απο ένα 4 ώρο ορθοστασία στην γέφυρα επιβαλλεται :D

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα λέει μετά απο σκοτάδια 24 ώρο για μάσα....

Μετά απο Ο.Χ ή καράφλα για κρέπα,ή στον γιώργο για βρώμικο....

 

Μετά απο ένα 4 ώρο ορθοστασία στην γέφυρα επιβαλλεται :D

Κρέπα στα igloo ή βρώμικο στον Παύλο...   ...τα άλλα είναι πιο δεύτερα μαγαζιά...  ;)

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

On topic:

Έκανα ένα πάτημα με το ποδήλατο χθες μετα απο χρόνια τους πέρασα όλους :p

 

Από βδομάδα να σε δω.. Πας για γερό Tuning......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λιγο καιρο ρε παλιοπαιδα δν μπηκα κ το κανατε εδω μεσα πορντελο!!!

ΠΑΤΗΜΑ ΜΕ PUNTO παλιο με τα 136 ονομαστικα μανησια αλογα.. κ κανα 1000 κιλα.. απο 2ες μεχρι το οριο τις Ε.Ο . Ολη την 2α την πηγαμε μαζι κ απο 3η αρχισα να ανοιγω "ευκολα"

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Τούτο δω:

 

Carscoop_520i_1246.jpg

 

Nόμισα πως έτρεχε πολύ...

 

στην γνωστή μου ανηφόρα, με δύο λωρίδες ανά κατεύθυνση και νησίδα στο κέντρο, μου άναψε φώτα, τον άφησα για να δω τι είναι και στην συνέχεια, με τετάρτη και 4.000 στροφές έως 6.000/min, "καθάρισα", φορτωμένος με 200 kgr. (τουλάχιστον), ενώ ένας ελαφρύς,  υψίσιχνος, συριγμός του κομπρέσσορα θύμιζε απογείωση τζετ...

 

Όλοι απόρησαν, εμού συμπεριλαμβανόμενου...και μεταμορφούμενου από...εμού σε...παγώνι...

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα υπάρχει μια μάζωξη.....όποιος ενδιαφέρεται για μέρος και ώρα Π.Μ.

Κρίμα να μην είμαι Αθήνα!

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο με προσπέρασε επειδικτικά  Impreza μπλέ σκούρο station wagon το στρογγυλοφάναρο!Ακουσα σκάστρα και είδα μπουρί.Αμέσως έκανε δεξιά.Πήγα δίπλα του και του έκανα νόημα να ανοίξουμε. Ημουν με 90 και το Impreza τρικάβαλο!Από τα 90 λοιπόν μέχρι τα 170  κατηφορικά που κόψαμε το πολάκι μισο αμάξι μπρόστα!Σταματήσαμε στο φανάρι και μου είπε ότι το δικό του είναι το 1.6 S-turbo και 170-180 άλογα!Ηθελα να του προτείνω και μία από στάση ,από περιέργεια, αλλά είχε αρκετή κίνηση η Λαρίσης!Κλάμα ο Ιάπωνας!!!!Πολύ χαρά πήρα λέμε!

Edited by wolfsburg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο με προσπέρασε επειδικτικά  Impreza μπλέ σκούρο station wagon το στρογγυλοφάναρο!Ακουσα σκάστρα και είδα μπουρί.Αμέσως έκανε δεξιά.Πήγα δίπλα του και του έκανα νόημα να ανοίξουμε. Ημουν με 90 και το Impreza τρικάβαλο!Από τα 90 λοιπόν μέχρι τα 170  κατηφορικά που κόψαμε το πολάκι μισο αμάξι μπρόστα!Σταματήσαμε στο φανάρι και μου είπε ότι το δικό του είναι το 1.6 S-turbo και 170-180 άλογα!Ηθελα να του προτείνω και μία από στάση ,από περιέργεια, αλλά είχε αρκετή κίνηση η Λαρίσης!Κλάμα ο Ιάπωνας!!!!Πολύ χαρά πήρα λέμε!

ράβεις ράβεις..!! :D :D ΜΟΝΟ POLO!!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα αυτό το καθαριστικό της wurth στο ρεζερβουαρ και σα να δουλεύει λίγο καλύτερα μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα αυτό το καθαριστικό της wurth στο ρεζερβουαρ και σα να δουλεύει λίγο καλύτερα μου φαίνεται

στο επόμενο θέλω αφιέρωση...:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

στο επόμενο θέλω αφιέρωση... :D

Κάτι μου χει σφυρίξει ένα παλικάρι με ένα Punto T-jet τελείως μαμά.Βασικά τον ρώτησα προχθές που τον είδα αν έχουν βγεί καλά αυτά γιατί δεν έχω δει και πολλά να κυκλοφορούν!Θα κανονισούμε να πάμε αλλά μάλλον βλέπω να μένω πίσω!

Link to comment
Share on other sites

μαζί θα πάτε..είχα ανοίξει εγώ..βέβαια μια αλλαγή δεν την έκανε καλά είπε..αλλά δεν την έχασε κιόλας..120 ήτανε αυτό..αλλά νομίζω έβγαλε και μια έκδοση 150..νομίζω ή 150 έβγαζε το abarth..δεν θυμάμαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

μαζί θα πάτε..είχα ανοίξει εγώ..βέβαια μια αλλαγή δεν την έκανε καλά είπε..αλλά δεν την έχασε κιόλας..120 ήτανε αυτό..αλλά νομίζω έβγαλε και μια έκδοση 150..νομίζω ή 150 έβγαζε το abarth..δεν θυμάμαι καλά!

155 για την ακρίβεια είναι το Abarth!Το είχε πάρει φίλος μου καινούριο 18000 ευρώ αν θυμάμαι καλά.Το αμάξι πήγαινε πολύ καλά και έιχα πάθει πλάκα με το στήσιμο και το κράτημα του.Το ίδιο πλάκα έπαθε και ο φίλος μου που το παραεμπιστεύθηκε και το έβγαλε ολική ενώ είχε ακόμα 4-5000 χιλιόμετρα!Ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα το παιδί!Αποτέλεσμα να πληρώνει για 2 χρόνια τις δόσεις για το αμάξι, και αμάξι δεν είχε.Πολύ πίκρα! Αυτό που σου λέω είναι 120άρι αλλά επειδή είναι τουρμπάτο βλέπω να με ράβει.Θα δούμε όμως.....

Edited by wolfsburg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.