Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Χρήστο με αυτό http://www.porsche.com/international/models/cayenne/cayenne-turbo/  πάτησες και το πάτησες ??? χαχαχααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ βγηκαμε τσαρκα με τα 20βτ....

Πατημα σταση με Cayenne S...

Πρασινο,μου κανει 3-4 αμαξια,γραφω 1η,2α,μολις παταει κατω ερχεται σουβλα αλλα το κοβει...

Τον ξαναπιανω απο τα 100,μολις παταει βγαινω απο δεξια και τρωει με το καλημερα 2 και κοβει.

 

Α5 2.0tfsi...

Τον πιανω στις στροφες,τον τσιγλαω και μολις βγαινουμε ευθεια,ρολλ 80 μεχρι 150 4 αμαξια μπροστα το πασσατ.

 

Πατημα με τον φιλο μου νεκταριο...η παρεα δυναμωσε...

Passat 20vt φπε+forge σκαστρα Vs Passat φιλτρο εξατμιση το δικο μου.

Ρολλ 60 μεχρι 170-180 1 αμαξι εγω μπροστα....

Ψηλα λογω εξατμισης θα με σουβλιζε,ηδη σε ενα πατημα που ειχα πυρωσει,τον εβλεπα να ερχεται με φορα.

 

Soon...bt setup...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε βγει χθες τσαρκα μηπως βρουμε κανα πατημα...

Ειμαστε κομβοι δεξια,και βλεπω φωτα Led...Tts baby.

Κατεβαζω,κολλαω προφυλακτηρα,και ξεκιναμε....

Καναμε ενα πατημα απο 70 με αποτελεσμα να κοβομαστε και να αφηνουμε λογω φαναριου....

Στο φαναρι του κανα νοημα να κατεβασει παραθυρο,αλλα δεν,δεν πειραζει.....

Πονεσε ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν χρονη....

Πατημα φιλικο με Passaτ ιδιο με μενα,revo 100ron,ολοσωμη εξατμιση,φιλτρο,κουλερ

 

Vs passat 20vt προγραμμα φιλτρο...

2ες 50-180 2 αμαξια μπροστα εγω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pezo rally106

..μαρσαρει οταν περναγε απο διπλα μου σε ευθεια με χαλαρη οδηγηση λογω ψιλοβροχο.....στο νησι....πιανει φαναρι....λεω θα κερασω τσαγακι τωρα....μαρσαρω λιγο να δω αμα θα ψαρωσει....μεσα ηταν...ξαφνικα απο εκει που παιζοταν μια ηρεμια ,εχουμε lanch.... καμια τυχη ο πιτσιρικας....δεν του φτανε που σπινιαριζε...σπινιαριζε και σε ενα νεφος μαυρης καπνας που εβγαλε ο χιονουλης απτις τοσες μερες που το παω σιγα....ξεεκαπνισε μιλαμε...λολ....μετα δεν το ξαναδα αλλο να ρθει κονιορδος....στο δρομο για το νησι ...κατι μερσεντες κομπρεσορ κλασσικα ...τα χω βαρεθει,,,,ενα amg α45 και γελασα με ενα tdi polo που πηγαινε τερμα...180 χλμ και δεν ειχε αλλο...ειχα περιεργια να δω ποσο πιανει...ως εκει ειχε μαλλον...και το πηγαινε χωρις αυριο....

Edited by XIONOULIS
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago , XIONOULIS said:

 ενα tdi polo που πηγαινε τερμα...180 χλμ και δεν ειχε αλλο...ειχα περιεργια να δω ποσο πιανει...ως εκει ειχε μαλλον...και το πηγαινε χωρις αυριο....

εεεεε μπες και εσυ μπροστα του να του δωσεις slip streaming να 200αρισει!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2:30 Το βράδυ με πήραν να παω για δυνατό πάτημα,τι να πω,όχι?

Corsa Opc Nirbugring Edition 210hp+φίλτρο+εξάτμιση.

Vs Passat 20vt φιλτρο προγραμμα

2ες 50 με αποτέλεσμα να φευγω στο πάτα,να κρατιέμαι μπροστά μεχρι τα 150 περίπου και συνηθως να κοβουμε εκει λόγω κινησης.

2ες 60 με αποτελεσμα παλι να φευγω και στα 170 να ειμαστε κοπιες.

3ες 100 κρατήθηκα μπροστά μέχρι τα 160-165 όπου εβαλα 4ή,πατίναρε λιγο,μου εκανε 1 αμάξι,και μειναμε εκει.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

βρε γελια αυτο το πασχα....παρα πολλοι που πιστευαν οτι ηταν της αριστερης λωριδας μονιμοι κατοικοι....στο πηγαινε απτην τρελα μου εφτασα με κολλαρο πεταλουδας να χει βγει...εννοειται οτιδιωξαμε πολλους κατοικους απτην αριστερη λωριδα....να μην υπαρχει κατι της προκοπης...ολο τα μερσεντες εβλεπες και bmw.κατι μερκ 3 κατι σειρες με κυββικα και Bmw μεχρι και αιμ3 ...τιποτα το ανησυχιτικο....φτιαχνω το κολλαρο και γυριζω...βροχη  λολ....εχουμε παλι τους μονιμους κατοικους της αριστερης.....λολ...παιζαμε με ολα...μιλησαν τα φ1 που πανε γαμιωντας στο νερο και η 4motion...δεν εκατσε τιποτα διπλα...νομιζω οτι το ταξιδι ειναι το καλυτερο μερος για να χαρεις το αμαξι σου...ποιες κοντρες και πατηματα...οταν εχεις διαδρομες με σωστα στημενα οπλα δεν παιζει καλυτερη ευχαριστηση,,,, απορησε πολυς κοσμος πως πανε τα γκολφ ετσι....

Edited by XIONOULIS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν , XIONOULIS said:

βρε γελια αυτο το πασχα....παρα πολλοι που πιστευαν οτι ηταν της αριστερης λωριδας μονιμοι κατοικοι....στο πηγαινε απτην τρελα μου εφτασα με κολλαρο πεταλουδας να χει βγει...εννοειται οτιδιωξαμε πολλους κατοικους απτην αριστερη λωριδα....να μην υπαρχει κατι της προκοπης...ολο τα μερσεντες εβλεπες και bmw.κατι μερκ 3 κατι σειρες με κυββικα και Bmw μεχρι και αιμ3 ...τιποτα το ανησυχιτικο....φτιαχνω το κολλαρο και γυριζω...βροχη  λολ....εχουμε παλι τους μονιμους κατοικους της αριστερης.....λολ...παιζαμε με ολα...μιλησαν τα φ1 που πανε γαμιωντας στο νερο και η 4motion...δεν εκατσε τιποτα διπλα...νομιζω οτι το ταξιδι ειναι το καλυτερο μερος για να χαρεις το αμαξι σου...ποιες κοντρες και πατηματα...οταν εχεις διαδρομες με σωστα στημενα οπλα δεν παιζει καλυτερη ευχαριστηση,,,, απορησε πολυς κοσμος πως πανε τα γκολφ ετσι....

Είσαι παντρεμένος φίλε χιονούλη ? και αν είσαι η γυναίκα σου δεν σε ζαλίζει με το μην τρέχεις   πραγματικά σε ζηλεύω φίλε εγώ που είμαι τρελός της ταχύτητας πείρα γυναίκα που μετά τα 140 γίνεται μάχη μέσα στο αμάξι από τον φόβο της πάντα μαλωμένοι φτάνουμε στον προορισμό μας... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

παντρεμενος ναι και με την γυναικα να με εμπιστευεται 100% μετα απο 18 χρονια με ξερει πλεον....οχι ακομη και με 300 να δειχνει διαβαζει αταραχα το βιβλιο της ....απλα για ναην ασχολειται με το τι κανω εγω διαβαζει...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χωρις να το παιξω εξυπνος,,εσενα σε εμπιστευεται,τον καθε μ...α που θα πεσει πανω σου πως τον εμπιστευεται?

οταν τρεχεις,εννοειτε οτι η συζηγος σε εμπιστευεται πληρως γαι να ερθει μαζι σου..(σαν την δικη μου) αλλα παντα ειναι αγχωμενη,για το ενδεχομενο καποιος να πεταχτει απο εκει που δεν πρεπει...

με την καλη εννοια το λεω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ακτι αν οδηγουσαμε παντα με την εννοια μην πεταχτει καποιος μπροστα μας θα ηταν προτιμοτερο να πηγαιναμε με το τρενο....

που οτι και να πεταχτει μπροστα μας θα το πει το ποιημα!

αλλωστε αν οδηγεις εισαι 100% εκει και δε χαζευεις για κανενα λογο ολα ειναι ακρως προβλεψιμα.μεχρι και βιδακια στο δρομο μπορεις να δεις!

αλλωστε οταν τρεχουμε ξερουμε οτι πρωτα εμπιστευομαστε τον εαυτο μας και μετα το αυτοκινητο μας..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως υπαρχουν και απροβλεπτοι παραγοντες. Χτες γυρνωντας απο Βολο, στην εθνικη ενω πηγαιναμε κανονικα, ξαφνικα ο μπροστινος μας στην αριστερη φρεναρε και το ιδιο εκαναν και στη μεσαια. Δε καταλαβαμε γιατι, και μολις λιγο προχωρησαμε ειδαμε οτι ηταν σκυλος μες τη μεση κ εκοβε βολτες.

Αν εκει τρεχαμε πολυ θα πεφταμε standard στον μπροστινο. Ο σκυλος δε φαινοταν καν απο μακρια, τελευταια στιγμη τον εβλεπαν ολοι.

Παιδια...τα ατυχηματα δε γινονται μονο απ αυτους που κανουν μαλακιες αλλα κι απ αυτους που υπερεκτιμουν τις ικανοτητες τους και ΔΕ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ.

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago , DubbeR_ChRoniS said:

φιλε μου ακτι αν οδηγουσαμε παντα με την εννοια μην πεταχτει καποιος μπροστα μας θα ηταν προτιμοτερο να πηγαιναμε με το τρενο....

που οτι και να πεταχτει μπροστα μας θα το πει το ποιημα!

αλλωστε αν οδηγεις εισαι 100% εκει και δε χαζευεις για κανενα λογο ολα ειναι ακρως προβλεψιμα.μεχρι και βιδακια στο δρομο μπορεις να δεις!

αλλωστε οταν τρεχουμε ξερουμε οτι πρωτα εμπιστευομαστε τον εαυτο μας και μετα το αυτοκινητο μας..

αμα θες σου δινω το δικο μου...εβαλα σιδεριες γυρω γυρω και αυτοματο πιλοτο...δεν προχωραει,πεταει..

Link to comment
Share on other sites

το πηγαμε πολυ οφφτοπικ....μεινετε στα πατηματα και στις κοντρες

Link to comment
Share on other sites

Χρονη...παταω...

 

Πατημα χθες με φιλικο Τt fwd με k04-023 αυτος δηλωνει 260-280hp....

Επιτυχια μεγαλη.

2ες 60 πεταχτηκα μισο,με κλειδωσε και στα 170-180 μου εκανε 1 κενο.

1ες 30 εφυγα πολυ καλα,160 κοψαμε ηταν μισο πισω με ταση να με σουβλισει.

Σταση φαναρι στο καλημερα εφαγε 2 και στα 150-160 εμεινε 1 πισω με ταση να με καταπιει παλι.

Μετα ειχαμε ματς γιατι δηλωσα στωκ κ03 απλη μονο φιλτρο προγραμμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

μα καλα τι εχει το προγραμμα σου εσενα βρε πασσατουκο?? χελωνονιτζακια και παει ετσι?χαχαχαχα μοιραζεις ξυλο αβερτα σε υποτιθεται  ποιο ολοκληρωμενα συνολα.....οταν θα φτιαξεις εξατμιση θα βαλεις με διπλο διαφραγμα για να μην ακουγεται συνεχεια αλλα μονο οταν εσυ θες,,,,με κλαπετο...και μηχανικο τροπο .και οχι αυτοματο συστημα...για να δουμε αλλα 20 αλογα απο εκει επιτελους...αντε καποια στιγμη να ανασανει αυτη η κο3...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago , Passatoukos said:

Αυτη ηταν η διαφορα μου με το οπιτσι nirbugring 210hp+.

 

Screenshot_2016-05-05-03-32-43.png

φίλε θέλεις φώτα... σαν να πας με σβηστά τα φώτα είναι δες τη φως έχει το opc !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω τονυ....εβαλα κατι λαμπες τις κακιας ωρας επειδη ηταν κλειστα...

Σε λιγο θα παω να τα κοιταξουν.

Λευτερακη μου,ειχα πει οτι μολις τουρμπισω θα δουμε εργα.

Ηδη εχουν αρχισει και με λενε ποντικι τρελο.

Περιμενε να δεις τωρα που τα αλογα,θα διπλασιαστουν ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

βρε μηπως το opc ειχε γνησια ξενον φαναρια?εμενα μου κανει για ξενον φαναρι η τυπου ξενον σαν η7 λαμπα παντως...

Edited by XIONOULIS
Link to comment
Share on other sites

Βγηκαμε τσαρκα παλι σημερα...

Παρολο που ο δισκος δεν σηκωνει αλλαγες,και χανω κανα αμαξι σε καθε αλλαγη γιατι αφηνω και ξαναπαταω,ειχαμε δυνατη βραδια.

Passat 20vt φιλτρο προγραμμαα Vs mercedes c200 184.

2ες 50 γυρω στις 2 κολωνες ανοιγομενες.

Mini cooper s μαμα turbo

2ες 60 εγω 2καβαλος αυτος μονος,περιπου 4 αμαξια ανοιγομενα μπροστα το Passat.

Mini cooper s compressor φουλ περιφερειακα χωρις προγραμμα ειπε.

2ες 50-200 μισο αμαξι μπροστα το s εγω 2 καβαλος αυτος μονος.

1ες 30-180 μισο αμαξι μπροστα εγω.

Passat 20vt Vs polo gti stock

2ες 60-170-180 μισο αμαξι μπροστα το gti με 2 χαμενες αλλαγες εγω λογω δισκου.

C2 Vts ατμο 160 δηλωσε,2ες 60-180 4 αμαξια ανοιγομενα εγω με χαμενη αλλαγη.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.