Jump to content
Ntin

Facelift καποια ερωτηματικα

Recommended Posts

γεια σε ολους.παιδια περιμενω και εμενα να ερθει το αυτοκινητο,26 εβδομαδα παραγωγης.δεν ξερω ομως αν θα εχει κρουιζ κοντρολ ή ειναι εξτρα και στο facelift?και κατι αλλο που δε γνωριζω ειναι το πως θα ειναι τα καθισματα με το υφασμα το μαυρο το τιταν merlin az.δεν εχω δει καποιο.του πηγαινει?λευκο το παρηγγειλα.υπαρχει καποια φοτο σε καποιο link να μπορεσω να δω ακριβως πως θα ειναι?και κατι ακομη ειναι αν εχει το αμαξι καμια θυρα usb

ή παει εξτρα και αυτη?

ευχαριστω

Edited by Ntin
Link to comment
Share on other sites

Το Cruise Control δεν είναι standar. Απλά έχει μπει στον Trip Computer plus έχει μπει ένδειξη θερμοκρασίας λαδιού.

Θύρα USB σε ραδιοCD δεν έχει μπει. Στο RDS510 έχει θύρα για memory stick και extra υπάρχει ο αντάπτορας για iPod.

Link to comment
Share on other sites

ποιος ο λογος να ανοιξεις ακομα ενα θεμα για τις αλλαγες του μοντελου?δεν μπορουσες να κανεις τις ιδιες ερωτηδεις στο θεμα των αλλαγων της 22ης εβδομαδας?οχι οτι μου πεφτει λογος,αλλα ειναι λιγο ανουσιο να ανοιγουμε νεο θεμα για καθε μας απορια..το usb δεν ειναι στον βασικο εξοπλισμο.ειναι στον επιπλεον κ ονομαζεται media-in.

οσο για το cruise control,αυτο που ξερω ειναι οτι δεν μπορουσες να βαλεις το adaptive crusie control στα προηγουμενα μοντελα.στο δικο μου που ειναι προ των αλλαγων εχω cruise control(ηταν στα επιπλεον),αλλα το απλο κ οχι το adaptive,το οποιο προσωπικα δεν χρειαζομαι.στα μοντελα μετα την 22η εβδομαδα παραγωγης νομιζω οτι πλεον μπορεις να επιλεξεις κ το adaptive cruise control.αυτη ειναι νομιζω η διαφορα.αν κανω λαθος να με διορθωσει καποιος.

οσον αφορα στα καθισματα,δεν γνωριζω κατι για το χρωμα που αναφερεις.αλλα το αν του πηγαινει νομιζω οτι ειναι ερωτηση διχως νοημα καθοτι τα γουστα ειναι κατι καθαρα υποκειμενικο.

Link to comment
Share on other sites

ποιος ο λογος να ανοιξεις ακομα ενα θεμα για τις αλλαγες του μοντελου?δεν μπορουσες να κανεις τις ιδιες ερωτηδεις στο θεμα των αλλαγων της 22ης εβδομαδας?οχι οτι μου πεφτει λογος,αλλα ειναι λιγο ανουσιο να ανοιγουμε νεο θεμα για καθε μας απορια..το usb δεν ειναι στον βασικο εξοπλισμο.ειναι στον επιπλεον κ ονομαζεται media-in.

οσο για το cruise control,αυτο που ξερω ειναι οτι δεν μπορουσες να βαλεις το adaptive crusie control στα προηγουμενα μοντελα.στο δικο μου που ειναι προ των αλλαγων εχω cruise control(ηταν στα επιπλεον),αλλα το απλο κ οχι το adaptive,το οποιο προσωπικα δεν χρειαζομαι.στα μοντελα μετα την 22η εβδομαδα παραγωγης νομιζω οτι πλεον μπορεις να επιλεξεις κ το adaptive cruise control.αυτη ειναι νομιζω η διαφορα.αν κανω λαθος να με διορθωσει καποιος.

οσον αφορα στα καθισματα,δεν γνωριζω κατι για το χρωμα που αναφερεις.αλλα το αν του πηγαινει νομιζω οτι ειναι ερωτηση διχως νοημα καθοτι τα γουστα ειναι κατι καθαρα υποκειμενικο.

Σωστός ο Kwnstantinos. Αν δεν κάνω λάθος (και ας με διορθώσει κάποιος αν γνωρίζει) αυτός ήταν κ ο βασικός λόγος της αλλαγής της οθόνης, ώστε να μπορεί να μπεί το adaptive cruise control.

¶σχετο: ρε Κωσταντίνε πόσο σου πήγε με όλα αυτά τα καλούδια που τυ έχεις βάλει????

Edited by Nightcrawler80
Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο Kwnstantinos. Αν δεν κάνω λάθος (και ας με διορθώσει κάποιος αν γνωρίζει) αυτός ήταν κ ο βασικός λόγος της αλλαγής της οθόνης, ώστε να μπορεί να μπεί το adaptive cruise control.

¶σχετο: ρε Κωσταντίνε πόσο σου πήγε με όλα αυτά τα καλούδια που τυ έχεις βάλει????

Το adaptive cruise control είναι μόνο για τα DSG μοντέλα. Το εσωτερικό άλλαξε για να ταιριάζει καλύτερα και με τα υπόλοιπα μοντέλα του Group.

Link to comment
Share on other sites

off-topic-maker.gif

Sci-rocco Sifredi

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif:worthy: new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Κωνσταντινε εισαι τεραστιος.......

νασαι καλα!η αληθεια ειναι οτι ενας καλος μου φιλος μου ειχε προτεινει το ''rocco scirocco'',αλλα προτιμησα να το αποκαλω με τον τροπο που ειδες!!!συγνωμη για το εκτος θεματος!! :o

υ.γ.

εντωμεταξυ τωρα με εκανες κ παρατηρησα οτι το ειχα γραμμενο λαθος,κατσε να το διορθωσω μια στιγμη..χεχε

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.