Jump to content
anarcaek

Τεχνικές διαφορές κινητήρων Tsi 122 και 160 ίππων

Recommended Posts

¶λλωστε αυτός είναι και ο λόγος που προτείνουμε αν μπορείτε να αποφύγετε την αγορά του 122.

Αν μπορειτε λεει να αποφυγετε τον 122 :)

Mε το συμπαθειο φιλε αλλα σου εχει περασει απο το μυαλο οτι σε μερικους απο εμας δεν αρεσει ο συνδυασμος κομπρεσορα και τουρμπινας ? Κι οτι δεν ειναι ολα ζητημα (οικονομικης) δυνατοτητας ?

Δηλαδη ντε και καλα καποιος πρεπει να παρει το 160 ? Υπαρχει καποιο αξιωμα που μου διαφευγει οτι ο 160 ειναι το ασπρο αλογο κι ο 122 το γαιδουρι ? :(

Ο καθενας εχει τα κριτηρια επιλογης του , κι εγω συμφωνα με τα δικα μου εχω καμμια 10αρια λογους να μην παρω τον 160αρη αλλα δεν παω σε καθε τοπικ να λεω στον κοσμο να αποφυγει την αγορα του. Γιατι ο καθενας τα ζυγιζει και παιρνει αυτο που νομιζει καλλιτερο

Edited by pittas
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορειτε λεει να αποφυγετε τον 122 :lol:

Mε το συμπαθειο φιλε αλλα σου εχει περασει απο το μυαλο οτι σε μερικους απο εμας δεν αρεσει ο συνδυασμος κομπρεσορα και τουρμπινας ? Κι οτι δεν ειναι ολα ζητημα (οικονομικης) δυνατοτητας ?

Δηλαδη ντε και καλα καποιος πρεπει να παρει το 160 ? Υπαρχει καποιο αξιωμα που μου διαφευγει οτι ο 160 ειναι το ασπρο αλογο κι ο 122 το γαιδουρι ? :lol:

Ο καθενας εχει τα κριτηρια επιλογης του , κι εγω συμφωνα με τα δικα μου εχω καμμια 10αρια λογους να μην παρω τον 160αρη αλλα δεν παω σε καθε τοπικ να λεω στον κοσμο να αποφυγει την αγορα του. Γιατι ο καθενας τα ζυγιζει και παιρνει αυτο που νομιζει καλλιτερο

Καλά φίλε @pittas μην machinegun.gif

Εξ' άλλου οι γνώμη κάποιου που γράφει σε ένα forum είναι πάντα υποκειμενική.

Κάποιος όμως που διαβάζει και ενδιαφέρετε διαμορφώνει και αυτός με την σειρά του κάποια άλλη υποκειμενική γνώμη βάση της οποίας και τελικά αγοράζει το αυτοκίνητο που τον ενδιαφέρει.

Συμπέρασμα: Για τις γυναίκες και τα αυτοκίνητα δεν υπάρχει αντικειμενική γνώμη :):(

Link to comment
Share on other sites

αν μπορείτε να αποφύγετε την αγορά του 122.

Μακρυά από το 122 ! δεν χαλάει και δεν θα κάνεται επισκέψεις στην VW :D :D :lol: :lol: :lol::D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.