Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Κέρκυρα

Recommended Posts

καλησπέρα σας παιδια και γω Κερκυρα ήμουν όλο το καλοκαίρι αλλά ελλιωσα στη δουλεια και δεν είχα και internet... απλα ειπα να δωσω το πορον για καποια συναντηση αν κανονηστει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας παιδια και γω Κερκυρα ήμουν όλο το καλοκαίρι αλλά ελλιωσα στη δουλεια και δεν είχα και internet... απλα ειπα να δωσω το πορον για καποια συναντηση αν κανονηστει τιποτα.

Καλά έκανες!!! B)

Και καλα εκανες!!! Μαλλον για Κυριακη το κοβω,να δουμε τι θα πουν και τα αλλα παιδια!!!!

¶ντε ψήνομαι !

Λοιπόν Σάββατο ή Κυριακή ?

Ώρα μάλλον απογευματινή (18:00 - 19:00)

Τοποθεσία???

Να αναφέρω ότι στην Μαρίνα Γουβιών έχει ανοίξει καινούρια καφετέρια πολύ καλή. Απο χώρο έχει άπλετο... Εκτός κι αν θέλετε κάπου αλλού.

Λέω στα γουβιά καθώς είναι λίγο έξω απο την πόλη και δεν θα πήξουμε στην κίνηση, θα βρούμε άνετα Parking και θα έχουμε και χώρο για Φωτογραφίες (Έτσι για να πάρω και το αίμα μου πίσω γιατί στην προηγούμενη συνάντηση οι φωτό βγήκαν χάλια...μάλλον δεν βγήκαν καν... :lol: :lol: :lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κυριε φωτογραφε,οπως σου ειπα κ εγω προχθες στο τηλ. ψηνομαι για γουβια(πολυ ωραια καφετερια),το προτιμω!!

Απλα ΔΕΝ μπορω το σαββατο,εχω να παω σε κατι βαφτησια!!!

Εγω παντως ψηφιζω για Κυριακη στις 7 μαρινα γουβιων!!!

Ακουω προτασεις!!!!??? Τι λενε τα αλλα παιδια???? Ο Λευτερης???? Που χαθηκε???

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κυριε φωτογραφε,οπως σου ειπα κ εγω προχθες στο τηλ. ψηνομαι για γουβια(πολυ ωραια καφετερια),το προτιμω!!

Απλα ΔΕΝ μπορω το σαββατο,εχω να παω σε κατι βαφτησια!!!

Εγω παντως ψηφιζω για Κυριακη στις 7 μαρινα γουβιων!!!

Ακουω προτασεις!!!!??? Τι λενε τα αλλα παιδια???? Ο Λευτερης???? Που χαθηκε???

Ok Δημοσθένη. Εγώ είμαι μέσα για γουβιά την Κυριακή στις 7. ¶ντε να δούμε και το golf σου.

Ο Λευτέρης κάπου εδώ γυρίζει. Λογικά θα απαντάει σε κάνα Topic... :lol: :lol: :lol:

Για να βλέπω συμμετοχή και απο τους υπόλοιπους... :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: με φωναξατε?????

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif περπαταω....τωρα σιγα σιγα...λοιπον απλα εχω και το κτυπημα μου και συμβουλευω αλλους αλλου για το τι πρεπει να προσεχουν κτλ.λοιπον ΔΕΝθελω να παω παλι στην ιδια καφετερια.αν θελετε μπορουμε να παμε στην πισινα της μαρινας που την εχει και γνωστος αλλα η στην καινουργια καφετερια που λετε που ειναι στα γουβια.ειμαι ανοικτος σε προτασεις.επισης αυτην φορα θα ερθω με το γκολφακι...το αλλο το χω συνεργειο για 390 αλογα project......χαχαχαχαχ πλακα κανω.....χιχιχι sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ουτε κ εγω τρελαθηκα με την καφετερια που πηγαμε,πιστευω πως η επανω καφετερια αξιζει περισσοτερο,τωρα οσον αφορα την πισινα,δεν ξερω,δεν εχω παει!!! Οποτε ισχυει για την κυριακη,ετσι??? Αντε ας ερθει και κανενασ ακομα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

;) με φωναξατε?????

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif περπαταω....τωρα σιγα σιγα...λοιπον απλα εχω και το κτυπημα μου και συμβουλευω αλλους αλλου για το τι πρεπει να προσεχουν κτλ.λοιπον ΔΕΝθελω να παω παλι στην ιδια καφετερια.αν θελετε μπορουμε να παμε στην πισινα της μαρινας που την εχει και γνωστος αλλα η στην καινουργια καφετερια που λετε που ειναι στα γουβια.ειμαι ανοικτος σε προτασεις.επισης αυτην φορα θα ερθω με το γκολφακι...το αλλο το χω συνεργειο για 390 αλογα project......χαχαχαχαχ πλακα κανω.....χιχιχι sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Ενταξει ουτε κ εγω τρελαθηκα με την καφετερια που πηγαμε,πιστευω πως η επανω καφετερια αξιζει περισσοτερο,τωρα οσον αφορα την πισινα,δεν ξερω,δεν εχω παει!!! Οποτε ισχυει για την κυριακη,ετσι??? Αντε ας ερθει και κανενασ ακομα!!!!!!!

Εγώ μιλάω για την νέα που άνοιξε επάνω. Για αυτήν με την πισίνα δεν την ξέρω αλλά δεν με χαλάει καθόλου. Διαλέξτε και πάμε.

Να το κλειδώσουμε λοιπόν για την Κυριακή στις 7 ?

Εγώ θα ειδοποιήσω και 2-3 άτομα ακόμη εκτός club αλλά κατόχους VW

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω γιαυτην μιλαω! Ναι λεω να το κλειδωσουμε!οτι πει κ ο Λευτερης!! (και τα 2-3 ατομα) Οσο για το e-mail,το πηρα κατσε να κανω τους υπολογισμους σου και θα σου στειλω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κυριακη 7 η ωρα μπορω και γω απλα να μου πειτε που ακριβως θα συναντηθουμε... και οσο για τις φωτογραφιες αφειστε το πανω μου ειμαι φωτογραφος...!

Link to comment
Share on other sites

loipon μετα απο συνομιλια μου μετους ιδιοκτητες της πισινας και του εστιατοριου του αργω μου ειπανε πως μπορουμε να βγαλουμε τις ιδιες φωτογραφιες που εβγαλαν οι φεραρι στην κερκυρα οταν ηρθαν στην μαρινα,και μπορουμε να το κανονισουμε αυτο για αυτους ειναι παιχνιδακι.ειναι οικογενειακοι φιλοι...μου ειπαν οτι αν θελουμε τα βαζουμε διπλα στα κοτερα σηκωνουμε τακολονακια και τα προστατευτικα και ειμαστε εμεις και οι θαλαμηγοι....μπορουμε να δουμε φωτογραφιες πως βγηκαν οι φεραρι μου ειπαν στο σιτε της μαρινας της κερκυρας.επισης ηταν οι πρωην διαχειριστες της μαρινας μεχρι περσι και τους περναει...οτι θελουμε τα περισσοτερα τα λεμε και απο κοντα και αυτοι προβολη θελουν της μαρινας,ασε για την πανελληνια στην λευκαδα εχουν και εκει το εστατοριο και την καφετερια μεσα στην μαρινα και αλλο που δεν μου ειπαν αλλα ειπα απλα θα το μεταβιβασω... :lol:

Link to comment
Share on other sites

loipon μετα απο συνομιλια μου μετους ιδιοκτητες της πισινας και του εστιατοριου του αργω μου ειπανε πως μπορουμε να βγαλουμε τις ιδιες φωτογραφιες που εβγαλαν οι φεραρι στην κερκυρα οταν ηρθαν στην μαρινα,και μπορουμε να το κανονισουμε αυτο για αυτους ειναι παιχνιδακι.ειναι οικογενειακοι φιλοι...μου ειπαν οτι αν θελουμε τα βαζουμε διπλα στα κοτερα σηκωνουμε τακολονακια και τα προστατευτικα και ειμαστε εμεις και οι θαλαμηγοι....μπορουμε να δουμε φωτογραφιες πως βγηκαν οι φεραρι μου ειπαν στο σιτε της μαρινας της κερκυρας.επισης ηταν οι πρωην διαχειριστες της μαρινας μεχρι περσι και τους περναει...οτι θελουμε τα περισσοτερα τα λεμε και απο κοντα και αυτοι προβολη θελουν της μαρινας,ασε για την πανελληνια στην λευκαδα εχουν και εκει το εστατοριο και την καφετερια μεσα στην μαρινα και αλλο που δεν μου ειπαν αλλα ειπα απλα θα το μεταβιβασω... :lol:

Μέσα εφόσον συμφωνούν και οι υπόλοιποι

Το site Please!!!

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που βρηκαμε και φωτογραφο???? Κανενα προβλημα!!!! Απλα δεν ξερω που ειναι η πισινα!!!οποτε μπορουμε να βρεθουμε μπροστα ολοι μαζι και να παμε μετα ολοι μαζι εκει,για να μας βρει κ ο Γιαννης!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που βρηκαμε και φωτογραφο???? Κανενα προβλημα!!!! Απλα δεν ξερω που ειναι η πισινα!!!οποτε μπορουμε να βρεθουμε μπροστα ολοι μαζι και να παμε μετα ολοι μαζι εκει,για να μας βρει κ ο Γιαννης!!

Ούτε εγώ ξέρω που είναι η πισίνα. Να βρεθούμε μέσα στην μαρίνα και πάμε όλοι μαζί.

To email το πήρες?

Έπρεπε να το είχες γράψει πιο πριν για τον φωτογράφο να σου πω εγώ πόσο θα σου κόστιζαν μετά τα πράγματα... :lol:

Σου γλίτωσα μια 100αρα ευρώ και μιλάς... :lol:

Θα στα χρεώσω στην απόδειξη παροχής υπηρεσιών... :lol: Νταβατζιλίκι για να στρώσεις new_lol.gif

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρεεεεεεεεε,το πηρα,τωρα το ειδα!!!! Μηπως θελεις να γλυτωσω εγω τα 100 και να τα βαλεις εσυ απο την τσεπη σου??? :lol::lol: αφου στο mail,ξεχασες να προσθεσεις τα μεταφορικια του αερογραφου στο συνολο που ειναι 145 δολλαρια!!!!!! για ξανακοιταξετο!!! tongue.giftongue.giftongue.gif Λοιπον την κανω τωρα,παω σε κατι βαφτησια,τα λεμε μετα!!!! αααααααα,το κερασμα ετσι κ αλλιως το δικαιουσαι!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

τι λετε βρε παλαβοι αυριο ραντεβουυ στη μαρινα μετα το σεκιουριτυ στην εισοδο στην στροφη.εκει ειναι και η πισινα,ξεστραβωθειται

το σιτε το ψαχνω και εγω

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρεεεεεεεεε,το πηρα,τωρα το ειδα!!!! Μηπως θελεις να γλυτωσω εγω τα 100 και να τα βαλεις εσυ απο την τσεπη σου??? :lol::lol: αφου στο mail,ξεχασες να προσθεσεις τα μεταφορικια του αερογραφου στο συνολο που ειναι 145 δολλαρια!!!!!! για ξανακοιταξετο!!! tongue.giftongue.giftongue.gif Λοιπον την κανω τωρα,παω σε κατι βαφτησια,τα λεμε μετα!!!! αααααααα,το κερασμα ετσι κ αλλιως το δικαιουσαι!!!! B)

Μαλακίααα :lol: :lol: :lol:

Φιλαράκο Sorry.

Τελικά είναι 505 ευρώ στο σύνολο.

Link to comment
Share on other sites

εξηγησα βεβαια οτι εμεις κουβαδακια εχουμε και παιζουμε και οτι παλευουμε να πιασουμε την απαρτια στα 3 ατομα ποσο μαλλον στ 7-8 πο λετε....χαχα και ειπα οτι ειμαστε ακομη στην αρχη αλλα ηταν πολυ καλοι μαζι μου και μου ειπαν οτι οτι και να εχουμε αυτοι ειναι ανοιχτοι σε συγκεντρωσεις και οτι θελουμε να το κανονισουμε ακομη και ντατσουν να ειχαμε.... :lol::lol::lol:

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εξηγησα βεβαια οτι εμεις κουβαδακια εχουμε και παιζουμε και οτι παλευουμε να πιασουμε την απαρτια στα 3 ατομα ποσο μαλλον στ 7-8 πο λετε....χαχα και ειπα οτι ειμαστε ακομη στην αρχη αλλα ηταν πολλοι καλοι μαζι μου και μου ειπαν οτι οτι και να εχουμε αυτοι ειναι ανοιχτοι σε συγκεντρωσεις και οτι θελουμε να το κανονισουμε ακομη και ντατσουν να ειχαμε.... :lol::lol::lol:

Ωραίος ο Λευτέρης!!!

καλά το Datsun ήταν θεϊκό... :lol: :lol: B)

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.