Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Μετά από διάστημα μεγάλης απουσίας από τις συναντήσεις του vwclub επανερχόμαστε για μπανάκι στο Fun Club Spitaki στην Βελίκα Μελιβοίας Λάρισας, την Κυριακή 26 Ιουλίου στις 11:00π.μ.

Προσυνάντηση στο Smart Outlet στην Λάρισα και από εκεί αναχωρούμε στις 10:20π.μ. για να πάμε όλοι μαζί Βελίκα.

Στο μαγαζί θα μας έχουν κρατημένες θέσεις για τα αμάξια μας αλλά και ξαπλώστρες για εμάς. Έτσι λοιπόν θα ήθελα να δηλώσετε τη συμμετοχή σας και αριθμό ατόμων που θα έχετε παρέα μαζί σας ώστε να εξυπηρετηθούμε όσο γίνεται καλύτερα. Και φυσικά να είμαστε στην ώρα μας για να μην δημιουργήσουμε πρόβλημα στο μαγαζί.

Για το μεσημέρι όσοι επιθυμούμε μπορούμε να πάμε για φαγητό σε ταβέρνα στην ¶νω Σωτηρίτσα, αυτό βέβαια μπορούμε να το κανονίσουμε την ώρα που θα είμαστε στην παραλία και ανάλογα τι ώρα θα αποφασίσουμε να φύγουμε από την θάλασσα!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται μεσα κι εγω, ισως ερθει κ ο αδερφος μου (κλασικα).

φροντιστε μονο παιδια να ειστε σιγουρα στις 10.20 ολοι στο smart outlet γιατι σιγουρα θα εχει κινηση, να φροντισουμε να παμε στην ωρα μας. αν εχετε καποια αλλη προταση για σημειο προσυναντησης που να βολευει περισσοτερο πειτε το.

εγω μαλλον θα μπω στην παρεα σας στην αγια.

καλη ανταμωση!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Αντε να παμε για κανενα μπανακι!!!! εγω και η γυναικα μου θα ερθουμε σιγουρα!!!!!παντως την καλυτερη ωρα βρηκατε να φυγουμε και νωρις νωρις γιατι μην τυχουμε κινηση για θα κανουμε καμια ωρα!!!!Ελπιζω να ερθει και o activious απο τον βολο γιατι μου εδωσε υποσχεση την παρασκευη οπως κατεβαινα απο μια βολτα που πηγα μακρινυτσα εμαθα κα τυχαια που ειναι και το μαγαζι του και μου εδωσε υποσχεση!!!ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα!!!!!αντε να παμε για μπανιο λεμε................!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα με την Ευη... ;):lol: :lol:

:lol: Xαμός χαμός... Εγώ είμαι έτοιμος απο τώρα...!!!! :lol:

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι και εγω με την :huh:

και μην ξεχασουμε το παρκινγκ στην θαλασσα......... :wacko: :wacko: :wacko:

tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από έμενα!

Θα είμαι και εγώ Βελίκα από παρασκευή. ;)

Θα πούμε από κοντά!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε παιδια, μου πεφτει λιγο μακρια, απο καβαλα ειμαι, 320χμ...

Ηθελα να ερθω πολυ...

Θεσσαλονικη δεν ηταν να γινει?

Edited by Rocco-85
Link to comment
Share on other sites

Υπολογίστε και εμένα +1 άτομο.

Φάνη τελικά ξαναδιάβασα σε εφημερίδα το πρόγραμμα του Ηyundai Getz club και έχει ως εξής:

Φτάνουν 10 20 στο beach bar SUNSET στην Σωτηρίτσα μέχρι τις 14 30 όπου και αναχωρούν για την Ανω Σωτηρίτσα για Φαγητό στην Ταβέρνα Δημηνίκου. χμ!!! κατι μου θυμίζει το ονομα αυτό!!! ;) Doctordim φαντάζομαι αυτός θα είναι ο θείος σου.Ηλία έχεις κλείσει τραπέζι και εσυ στην ταβέρνα?

Link to comment
Share on other sites

:lol: activious ετοιμάσου να φουσκώσουμε.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

:lol: :lol: :lol:

Πάρτε καμιά τρόμπα αυτοκινήτου, θέλει πολλά λίτρα ο Παυσανίας! tongue.gif
Κριμα ρε παιδια, μου πεφτει λιγο μακρια, απο καβαλα ειμαι, 320χμ...

Ηθελα να ερθω πολυ...

Θεσσαλονικη δεν ηταν να γινει?

Ξεχωριστό κομμάτι οι συναντήσεις της Β.Ελλάδος
Υπολογίστε και εμένα +1 άτομο.

Φάνη τελικά ξαναδιάβασα σε εφημερίδα το πρόγραμμα του Ηyundai Getz club και έχει ως εξής:

Φτάνουν 10:20 στο beach bar SUNSET στην Σωτηρίτσα μέχρι τις 14:30 όπου και αναχωρούν για την Ανω Σωτηρίτσα για Φαγητό στην Ταβέρνα Δημηνίκου. χμ!!! κατι μου θυμίζει το ονομα αυτό!!! :lol: Doctordim φαντάζομαι αυτός θα είναι ο θείος σου.Ηλία έχεις κλείσει τραπέζι και εσυ στην ταβέρνα?

Εμείς δεν έχουμε κλείσει για φαγητό, αλλά αν το αποφασίσουμε εκείνη την ώρα που θα είμαστε στην παραλία τότε πηγαίνουμε.
Θα ερθει και ο Polo_Gti_Geo μου ειπε να τον δηλωσω εγω συμμετοχη... :lol:
Για τον Γιώργο ξέρουμε ότι θα έρθει! Εσύ όμως θα έρθεις? Δεν μας είπες! :rolleyes: Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

:) θα πάμε για μαμ ε... σιγουρα... εγω εχω προετοιμαστει απο τώρα....!!!! :) :) :)

αυτο ειναι σιγουρο....οποτε μαλλον να κανονισουμε για να μην μεινουμε ετσι..... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ειπα στο spitaki την προηγουμενη εβδομαδα για 8-9 αυτοκινητα και περιπου 15 ξαπλωστρες, οποτε νομιζω σχετικα μεσα πεφτουμε στον υπολογισμο..ξαπλωστρες επιπλεον σιγουρα βρισκουμε, τωρα για τα αυτοκινητα κατι θα κανουμε αν ειναι παραπανω.

ωχ!! στο θειο θα πανε κι αυτοι???? καλα σου θυμιζει κατι το ονομα δημητρη! :lol:

θελετε να του πω απο αποψε να κανονισουμε? και αυριο βεβαια πιστευω να βρουμε, μου εχει πει πως κυριακες μεσημερι ειναι σχετικα χαλαρα, 2-3 τραπεζακια ανετα τα βρισκουμε!

α, επισης εγω ισως διανυκτερευσω αγιοκαμπο αποψε (μη γυριζω 6 η ωρα αγια),οποτε λογικα θα σας συναντησω κατω. φανη θα σε παρω το πρωι για λεπτομερειες.

καλη ανταμωση σε ολους κ προσοχη-υπομονη στο δρομο! ελπιζω να μην εχει ιδιαιτερη κινηση εκεινη την ωρα!

Link to comment
Share on other sites

οντως τελεια περασαμε!αρχικα πηγε να μας τα χαλασει ο καιρος με τον δυνατο αερα το πρωι, αλλα εμεις δε μασαμε! κυριολεκτικα παλεψαμε με τα κυματα! το απογευμα επεσε ο ανεμος , αλλα δεν ξαναβουτηξαμε.

πιστευω να σας αρεσε το φαγητο κ η διαδρομη προς την ταβερνα παιδια! οσο για τις νεροτσουληθρες, ριξαμε πολυ γελιο!! πανο αφου ξεθαρρεψες επεσες κ απο την τριτη τσουληθρα ε???? για να μην αναφερω το γιωργο κ τον αδερφο μου που δωσανε ρεστα με τις θεαματικες βουτιες τους!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.