Jump to content
spiros23

χρονια μου πολλα! <_<

Recommended Posts

Θα δω το Haynes το απογευμα αλλα δεν νομιζω να μπορείς να τραμπάρεις του οδηγου με του συνοδηγου. Ρε συ 20 ευρω κανει δωστα να ξεμπερδευεις. Θα κλειδωθεις απ εξω καμια μερα και θα πληρωνεις τζαμια και γρυλους μετα.

απεξω πως να κλειδωθω? την πρωτη που χαλασε τελειως το ειχα κολλημενο σε τοιχο απο του συνοδηγου κ χωθηκα απο το πορτμπαγκαζ να ανοιξω.... ^_^

ελεγα μην με βολεψει τωρα για λιγο η αλλαγη με του συνοδηγου (θα το δοκιμασω παντως να δω), εχω εξεταστικη τωρα σε λιγο κ βαριεμαι κ να αναπνεω αυτες τις μερες.. ;) απο μεσα σεμπτεμβρη τωρα.......

Link to comment
Share on other sites

Θα δω το Haynes το απογευμα αλλα δεν νομιζω να μπορείς να τραμπάρεις του οδηγου με του συνοδηγου. Ρε συ 20 ευρω κανει δωστα να ξεμπερδευεις. Θα κλειδωθεις απ εξω καμια μερα και θα πληρωνεις τζαμια και γρυλους μετα.

Ούτε εγώ το νομίζω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μπορείς να τα τραμπάρεις. Έχει κάτι υποδοχές από μέσα που δεν ταιριάζουν να μπεί τ'ανάποδα. ¶λλαξε το ρε σύ, προτιμάς να κάνεις κάθε φορά τον καταδρομέα για να μπεις στο αμάξι σου;

Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ τι ψυχή έχουν??? άλαξε την εκεί να πάει στα κομμάτια να υσιχάσει το κεφάλι σου... ;) μην πάς 3-4 μέρες για καφέ :lol:

Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ τι ψυχή έχουν??? άλαξε την εκεί να πάει στα κομμάτια να υσιχάσει το κεφάλι σου... :D μην πάς 3-4 μέρες για καφέ :D

χαχα ωραιος.. αλλα για καφε θα παω και αντεεε...... θα σας κανω την χαρη να το αλλαξω κιολας tongue.giftongue.gif

εκανα κ την λ@μ@κι@ προχτες κ το ανοιξα κ προσπαθησα να το βγαλω, αλλα ουτε τα καταφερα κ μαλλον χαλαρωσα κ το ελατηριο ( ; ) κ "παιζει" κ το χερουλι τωρα :D

για πειτε τωρα το ντουλαπακι πως το συμμαζευω λιγο; να παραγγειλω κ για αυτο κλειδαρια; εχουν χαλασει κ τα 2 δοντακια πλεον...

Link to comment
Share on other sites

χαχα ωραιος.. αλλα για καφε θα παω και αντεεε...... θα σας κανω την χαρη να το αλλαξω κιολας tongue.giftongue.gif

εκανα κ την λ@μ@κι@ προχτες κ το ανοιξα κ προσπαθησα να το βγαλω, αλλα ουτε τα καταφερα κ μαλλον χαλαρωσα κ το ελατηριο ( ; ) κ "παιζει" κ το χερουλι τωρα ;)

για πειτε τωρα το ντουλαπακι πως το συμμαζευω λιγο; να παραγγειλω κ για αυτο κλειδαρια; εχουν χαλασει κ τα 2 δοντακια πλεον...

Πάντο σε κανένα συνεργείο να στο αλλάξουν.Nαι, το ντολαπάκι δεν φτιάχνεται. Αυτή την είχα αλλάξει κοντά στα 6-7¤.

Link to comment
Share on other sites

Πάντο σε κανένα συνεργείο να στο αλλάξουν.Nαι, το ντολαπάκι δεν φτιάχνεται. Αυτή την είχα αλλάξει κοντά στα 6-7¤.

η κλειδαρια 6-7 ευρω; παραγγελια ε; το ντουλαπακι στανταρ τωρα δεν φτιαχνεται ειχε χαλασει απο καιρο το ενα δοντακι κ το ειχα φτιαξει (δλδ λειτουργουσε με 1 δοντακι ;) ) και τωρα χαλασε κ το αλλο..

Link to comment
Share on other sites

η κλειδαρια 6-7 ευρω; παραγγελια ε; το ντουλαπακι στανταρ τωρα δεν φτιαχνεται ειχε χαλασει απο καιρο το ενα δοντακι κ το ειχα φτιαξει (δλδ λειτουργουσε με 1 δοντακι ;) ) και τωρα χαλασε κ το αλλο..

κανα ευχέλαιο κάνε... :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω ,τον αφαλό μπορούμε να τον «συντηρήσουμε» αν ρίχνουμε που και που λίγο γράσσο σε σπρεύ πχ ή κάποιο λιπαντικό όχι μέσα στιν υποδοχή του κλειδιού αλλα γύρω γύρω????

Link to comment
Share on other sites

τι μέσα και τι γύρω - γύρω καλό πολύ καλό θα του κάνεις B)

Link to comment
Share on other sites

Λίγο WD-40 μια φορά τον μληνα και είσαι κομπλέ..... ;)

;)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και εγω (αρρωστος) και προ εξεταστικης ειπα να παω κ εγω ενα μπανακι........ αμ δε!!! το πολακι οκ με πηγε στη θαλασσα αλλα μετα του αρεσε φαινεται κ δεν ηθελε να φυγει, εμεινε εκει!!

τιποτα, νεκρο, στην αρχη κρατουσε ρελαντι για 4-5 δευτερα μετα εσβηνε. αργοτερα δεν επαιρνε καν μπροστα...... το γκαζι νεκρο τιποτα τι το πατουσες τι οχι το ιδιο ;)

αντε παιδια περιμενω προτασεις για καινουργιο αυτοκινητο..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και εγω (αρρωστος) και προ εξεταστικης ειπα να παω κ εγω ενα μπανακι........ αμ δε!!! το πολακι οκ με πηγε στη θαλασσα αλλα μετα του αρεσε φαινεται κ δεν ηθελε να φυγει, εμεινε εκει!!

τιποτα, νεκρο, στην αρχη κρατουσε ρελαντι για 4-5 δευτερα μετα εσβηνε. αργοτερα δεν επαιρνε καν μπροστα...... το γκαζι νεκρο τιποτα τι το πατουσες τι οχι το ιδιο ;)

αντε παιδια περιμενω προτασεις για καινουργιο αυτοκινητο..... :rolleyes:

άμα σε ενδιαφέρει δίνω το δικό tongue.gif

Polo 6N και πάλυ η κανένα 6Ν2 GTI

Link to comment
Share on other sites

άμα σε ενδιαφέρει δίνω το δικό tongue.gif

Polo 6N και πάλυ η κανένα 6Ν2 GTI

εεεε....... ποσο το δινεις;; ;)

κοιτα 6n και αλλο περα απο το δικο μου δεν παιρνω (συναισθηματα ειναι αυτα)..... αλλα γενικοτερα για καινουργιο ελεγα... μεταχειρισμενο δεν...... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κοιτα 6n και αλλο περα απο το δικο μου δεν παιρνω (συναισθηματα ειναι αυτα)..... αλλα γενικοτερα για καινουργιο ελεγα... μεταχειρισμενο δεν...... ;)

πάρε το νέο Polo 1.2 TSI ;)

εεεε....... ποσο το δινεις;; ^_^

Y.Γ. μπαααα τώρα που στο σκεύτωμαι εμένα είναι και Dark Angel - Limited Edition 001 δήσκολο να δωθεί ;):rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

πάρε το νέο Polo 1.2 TSI wink.gif

ψηνομαι. αλλα...........

Y.Γ. μπαααα τώρα που στο σκεύτωμαι εμένα είναι και Dark Angel - Limited Edition 001 δήσκολο να δωθεί biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

οκ οποτε ψαχνω για ενα καλο 6n στο στελνω πακετο πρεβεζα για οσο χρονο χρειαστεις να το κανεις Dark Angel - Limited Edition 002 :rolleyes: ξερεις εσυ καλα..... φυσικα με το αζημειωτο ;)

Link to comment
Share on other sites

οκ οποτε ψαχνω για ενα καλο 6n στο στελνω πακετο πρεβεζα για οσο χρονο χρειαστεις να το κανεις Dark Angel - Limited Edition 002 B) ξερεις εσυ καλα..... φυσικα με το αζημειωτο :D

Πάρτο εσύ και στο φτιάχνω εγώ βάζε χρήμα εσύ και στο κάνω καλήτερο και από το 001 :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο εσύ και στο φτιάχνω εγώ βάζε χρήμα εσύ και στο κάνω καλήτερο και από το 001 :D:lol:

Kερνάω, πληρώνεις; tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μετα απο τοσο καιρο και αποφασισα να παω να παραγγειλω τις κλειδαριες δεν πηγαινε αλλο. ακουτε και τις τιμες ομως 60 ο αφαλος της πορτας και 75 απο το ντουλαπακι. πανε καλα ρε; :huh:

Link to comment
Share on other sites

Οι αντιπροσωπίες έχουν ξεφύγει εντελώς.....

ημαρτον ρεεεεεε!! και ειχα και την σιγουρια οτι με ενα 30αρι συνολο ολα οκ και εμεινα μακακας! τωρα για την κλειδαρια της πορτας υποχρεωτικα παραγγειλα, για το ντουλαπακι θα δω καποιο μεταχειρισμενο και αλλαζω τον αφαλο σιγα μην τα σκασω στην κwλ*φολκσβαγκεν......

Link to comment
Share on other sites

άρε σπύρο... τι να σου κάνω... δεν έχω και ντουλαπάκι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.