Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Επίσκεψη Στην Πίστα Των Σερρών.

Recommended Posts

ετοιμα τα ζαντολασιχα.. 16αρες μεν, αλλα δυνατες :D

Χμμμ... ενδιαφερον θα εχει το scirocco στην πιστα!

Εγω δυστυχως δεν μπορω να μπω δεν βγαινω χρηματικα, ειχα δηλωσει συμμετοχη και στο track day τον νοεμβριο και το ακυρωσα κι αυτο :D :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... ενδιαφερον θα εχει το scirocco στην πιστα!

Εγω δυστυχως δεν μπορω να μπω δεν βγαινω χρηματικα, ειχα δηλωσει συμμετοχη και στο track day τον νοεμβριο και το ακυρωσα κι αυτο :):D :D :D.

Κρίμα ρε Κοσμά! Και θα έριχνες μερικούς γύρους τον κουλό τον peolinio... :lol: Τουλάχιστον για βόλτα θα έρθεις??

EDIT: Στο meteo.gr λέει το Σάββατο ασθενής βροχή (για Σέρρες προφανώς)... ;) Οπότε λάβετε υπόψην ότι μπορεί να αναβληθεί κιόλας... fire.gifnew_killpc.gifshockgun.gif

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε Κοσμά! Και θα έριχνες μερικούς γύρους τον κουλό τον peolinio... :D Τουλάχιστον για βόλτα θα έρθεις??

EDIT: Στο meteo.gr λέει το Σάββατο ασθενής βροχή (για Σέρρες προφανώς)... :) Οπότε λάβετε υπόψην ότι μπορεί να αναβληθεί κιόλας... fire.gifnew_killpc.gifshockgun.gif

ποιον ειπες κουλο ρε γονδολιερη ? Στις στροφες ειμαι εξπερ μπαινω κομματια και βγαινω σωος και αβλαβης ( τις περισσοτερες φορες )

Link to comment
Share on other sites

ποιον ειπες κουλο ρε γονδολιερη ? Στις στροφες ειμαι εξπερ μπαινω κομματια και βγαινω σωος και αβλαβης ( τις περισσοτερες φορες )

Τις περισσοτερες φορες ?? γιατι υπηρχαν και φορες που δεν βγηκες ? :DB):D

Για βολτα εννοειται θα ερθω δεν το χανω αν και δουλευω νυχτα δηλαδη θα σχολασω 7 το πρωι και 9 θα ειμαι στο σημειο συναντησης αλλα δε πειραζει δεν μασαμε! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποιες εξελίξεις επί του θέματος, που ίσως κάποιους τους ξενερώσουν... :D

Ο Κοσμάς δεν θα μπει στην πίστα, ο Χρήστος το ίδιο, κι εγώ με τον αδερφό μου δεν θα μπορούμε επίσης, γιατί το Stilo δεν είναι έτοιμο ακόμη... :D Οπότε ο μόνος σίγουρος για να μπει στην πίστα είναι ο Rocco-85.

2 μπορούν να συμβούν...

1. Να μεταφέρουμε την βόλτα μας στην πίστα για την επόμενη ελεύθερη προπόνηση, η οποία είναι 14-15 Νοεμβρίου (εγώ με τον αδερφό μου θα πάμε ούτως ή άλλως για δοκιμή του Stilo).

ή

2. Να πάμε όλοι για καφέ στην πίστα, να δούμε τον Rocco-85 να στρίβει το καρτο-Scirocco! :D

Επίσης ο καιρός σε 2 sites που είδα, λέει Σάββατο-Κυριακή βροχές στις Σέρρες, οπότε μάλλον ακυρώνεται και από μόνο του...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποιες εξελίξεις επί του θέματος, που ίσως κάποιους τους ξενερώσουν... ;)

Ο Κοσμάς δεν θα μπει στην πίστα, ο Χρήστος το ίδιο, κι εγώ με τον αδερφό μου δεν θα μπορούμε επίσης, γιατί το Stilo δεν είναι έτοιμο ακόμη... :) Οπότε ο μόνος σίγουρος για να μπει στην πίστα είναι ο Rocco-85.

2 μπορούν να συμβούν...

1. Να μεταφέρουμε την βόλτα μας στην πίστα για την επόμενη ελεύθερη προπόνηση, η οποία είναι 14-15 Νοεμβρίου (εγώ με τον αδερφό μου θα πάμε ούτως ή άλλως για δοκιμή του Stilo).

ή

2. Να πάμε όλοι για καφέ στην πίστα, να δούμε τον Rocco-85 να στρίβει το καρτο-Scirocco! ;)

Επίσης ο καιρός σε 2 sites που είδα, λέει Σάββατο-Κυριακή βροχές στις Σέρρες, οπότε μάλλον ακυρώνεται και από μόνο του...

Είμαι της άποψης να ακυρωθεί λόγω καιρού. Στην ημερομηνία 14-15 Νοεμβρίου δεν μπορώ με τίποτα να γνωρίζω αν θα μπορώ , λόγω υποχρεώσεων που δεν τις καθορίζω εγώ .

Link to comment
Share on other sites

Να κοιταξουμε να δουμε που δεν θα βρεξει, ωστε να παμε τουλ. μια εκδρομη μιας που προετοιμαστηκαμε ψυχολογικα και επισης δεν ειμαστε κι αρρωστοι πλεον!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

κριμα παιδια.. μονος δε λεει καθολου να μπω.. να το κανονισουμε για την επομενη φορα στη πιστα, για καφε στις σερρες και καμια βολτα στη πιστα να χαζεψουμε δεν εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά ξενέρωσα από την όλη φάση!!!Στην αρχή ήταν να τρέξουν αρκετοί μετά κάποιοι δεν ήθελαν μετά ένας έμεινε και μόνος δν τρέχει(και λογικό...) μετά ήρθε και το αποκορύφωμα ο καιρός!!Με όλα αυτά ξενέρωσα την ζωή μου!!Με το καλό όταν ξανακανονίσετε εδώ είμαστε!!!Αυτά!!

Υ.Γ.:Rocco i like you signature!!! ;):D :D

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

κριμα παιδια.. μονος δε λεει καθολου να μπω.. να το κανονισουμε για την επομενη φορα στη πιστα, για καφε στις σερρες και καμια βολτα στη πιστα να χαζεψουμε δεν εχω προβλημα.
Εγώ ρε παιδιά ξενέρωσα από την όλη φάση!!!Στην αρχή ήταν να τρέξουν αρκετοί μετά κάποιοι δεν ήθελαν μετά ένας έμεινε και μόνος δν τρέχει(και λογικό...) μετά ήρθε και το αποκορύφωμα ο καιρός!!Με όλα αυτά ξενέρωσα την ζωή μου!!Με το καλό όταν ξανακανονίσετε εδώ είμαστε!!!Αυτά!!

Αν εσείς ξενερώσατε 1 φορά, εγώ ξενέρωσα 100! :) Εγώ θέλω πολύ να μπω πίστα (μπαίνω και μόνος μου!), αλλά δυστυχώς το αμάξι δεν είναι έτοιμο! :D Εκτός των άλλων, ο καιρός δεν θα μας άφηνε να πάμε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι θα γινει; Ακυρωνεται η συναντηση γενικως ή μονο για Σερρες;

η πιστα ακυρωνεται στην Σερρες, χθες που μιλησα με τα παιδια προβλεπεται bowling κ καφες στο COSMOS το απογευματακι του Σαββατου γυρω στις 17:00.Ενα εχω να πω ΔΕΝ μου αρεσει το bowling αλλα θα παω γιατι το United Grey πρεπει να ειναι εκει για να καταλαβουν μερικοι τι εστι "αισθητικη" κ τι καγκουρια!

Επειδη το συγκεκριμενο thread ειναι ομως αποκλειστικα για επισκεψη στην πιστα αν θελετε να συζητησουμε για την συναντηση στο COSMOS

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...0&start=580

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αλλά δυστυχώς το αμάξι δεν είναι έτοιμο!

Το passat δεν μπαινει πιστα ??? μηπως δεν στριβει και αναγκαζεσαι και μπαινεις με το stilo ??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το passat δεν μπαινει πιστα ??? μηπως δεν στριβει και αναγκαζεσαι και μπαινεις με το stilo ??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μην με μπριζώνεις, γιατί έτοιμος είμαι!!! Τα λάστιχα είναι για αλλαγή και ήθελα να δοκιμάσω και την PSS10 στο πολύ σκληρό! Αλλά είναι κρίμα το αμάξι ρε συ!!! :cry: ¶σε που θα κάνω βόλτες πάνω στο καθισμα!! :D Το άλλο έχει full bucket που σε κρατάει στη θέση σου. Όταν είχα πρωτομπεί με τα μαμά καθίσματα, στις στροφές έπρεπε να κρατιέμαι από το τιμόνι!!! tongue.gif

ασε ρε τον ευθειακια

Εσύ τουμπεκί! Οι αργοί δεν μιλάνε! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια στανταρ θα παμε αυτη τη φορα ε?

να ανοιξουμε κανα αλλο ποστ σε αλλο τοπικ μπας και ερθουν και αλλα μεμπερς?

Edited by Rocco-85
Link to comment
Share on other sites

οταν οριστικοποιηθει 100% θα μπει κ στο θεμα διασκεδαση κ γιατι οχι κ στο προγραμμα συναντησεων απλα μην floodαρουμε το φορουμ με μια συναντηση

Link to comment
Share on other sites

οταν οριστικοποιηθει 100% θα μπει κ στο θεμα διασκεδαση κ γιατι οχι κ στο προγραμμα συναντησεων απλα μην floodαρουμε το φορουμ με μια συναντηση

+1

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας ξενερώσω και πολύ, αλλά μόλις έμαθα σήμερα, ότι για επαγγελματικούς λόγους, το ΣΚ που λέμε, θα είμαι Συρία... knife.gif:)rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.