Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Παίδες καλωσήρθατε!! Καλά να περνάτε στην παρέα μας και ευχές για ευχάριστα, γρήγορα και ασφαλή χιλιόμετρα! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Βαγγέλη στην παρέα μας! Αν στα ενδιαφέροντά σου περιλαμβάνεται και το καλό φαγητό... τότε θα κολλήσεις στην παρέα μας! :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες και απο εμένα, είμαι ένας πορωμένος golfακιας από την ιτέα φωκίδος.Αυτη την στιγμή έχω ένα golf gt αλλά ζαχαρώνω το R32 αν καταφέρω να βρώ τα φράγκα! tongue.gif

Καλως τον πατριώτη :D:rolleyes: (εδω Γραβια!!!!!!!!!!!!!) new_lol.gifnew_lol.gif καλως ηρθες στην παρεα μας φιλαρακι! πιστευω οτι συντομα θα μας δωθει η ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα! sillyhorse1rb5.gif

QUOTE (GraveDigger @ 29/11/2008, 13:40 )

Το όνομά σου δεν μας είπες αλλά καλωσόρισες! Τώρα έχουμε πλέον 2 μέλη από Φωκίδα! Τ' ακούς nikos962?

Φιλε GraveDigger δεν ειμαστε 2 απο τον Νομο Φωκιδος !!!!!

Αν δεν κανω λαθος ειναι και ενα παλικαρι απο το Γαλαξιδι, που οδηγαει ενα Polo αλλα δεν το εχω γνωρισει !!!!!!!!!!!!!!!

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!!!το ονομα μου ειναι Αννα κ ειμαι νεα στο φορουμ.το διπλωμα το εχω απο τα 18 μου ομως τον τελευταιο χρονο(επειτα απο 5 χρονια δηλ) εχω μαθει μονη μου κ παιρνω το αμαξι.ποιο/???εχω ενα σκαραβαιο,που ειναι κληρονομια απο τον παππου μου.συγκεκριμενα ειναι απο το 1968!!!διατηρειται ακομα βεβαια εχει γρατζουνιες κτλ στα φτερα του αλλα τωρα που τον εχω αναλαβει εγω προσπαθω να τον φτιαξω.

επισης στην οικογενεια εχουμ κ ενα γκολφ απο το 1986-1987 λογικα θα ειναι 2-3η γενια των γκολφ.καλως σας βρηκα κ ελπιζω να χαρω τπ φορουμ!

Edited by tinky
Link to comment
Share on other sites

¶ννα καλωσήρθες... ¶ντε να δούμε και το σκαθαράκι σου σε καμιά συνάντηση. Παούρι μαζέψου...

Link to comment
Share on other sites

Για να μαζεύονται οι δεσμευμένοι! tongue.gif

Καλωσήρθες ¶ννα! Το golf είναι ΜΚ2. Ελπίζω να βρεις όλες τις πληροφορίες που θες και να φέρεις τον σκαραβαίο στην κατάσταση που θες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλλα τα μέλη του vwclub. Είμαι ο Χρήστος απο τα γιάννενα.

Είμαι κάτοχος ενός GOLF V 1,4 και ενός επαγγελματικού LT 3,8cc CDI.

Καλώς ήρθαμε και εμείς στο vw club ¶ννα.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Χρήστο από τα πανέμορφα Γιάννενα :o

Ετοιμάσου ψυχολογικά... τον Φλεβάρη ερχόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκα και σένα doggy και φυσικά και τα άλλα παιδιά του vw club, και φυσικά σας περιμένουμε όλους σας τον Φλεβάρη στα όμορφα Γιάννενα για να περάσουμε καταπληκτικά.

Link to comment
Share on other sites

a010.gif Είμαι ο Νίκος, κάτοχος εδώ και 2 χρόνια ενός Skoda Superb....ή κοινώς ένα αντίστοιχο με το passat (το προηγούμενο μοντέλο)

....αντιγραφή δηλαδή μιας και το εσωτερικό και το εξωτερικό είναι ακριβώς τα ίδια εκτός της πρόσοψης και του πίσω μέρους.....

Μπήκα στην παρέα σας σαν "ξαδερφάκι" που λέμε και στο Group και ελπίζω να γίνω ευπρόσδεκτος...

Πρώτη γνωριμία είχα με τον συνάδελφο mod Κωνσταντίνο (konstantinos passat a041.gif ) και τον οποίο ευχαριστώ και δημόσια για μερικές χρήσιμες συμβουλές που πήρα... a040.gif

Θα τα λέμε συχνά πυκνά....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χρόνια Πολλά και καλά, με ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους τους απανταχού φίλους του VWCLUB και όχι μόνο. -_-

Το όνομα μου είναι Χρήστος από ότι διάβασα είμαι από τους "μεγαλύτερους" της παρέας, tongue.gif

έχω ένα Kia Shuma το οποίο είναι για πώληση, διότι παράγγειλα το Scirocco με DSG7 :D

και θα έρθει γύρο στον Απρίλιο με Μάιο. Επίσης καλωσορίζω και εγώ με την σειρά μου τους νέους του VWCLUB.

Φιλικά

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Χρήστο! Μην ανησυχείς, δεν είσαι ο γηραιότερος της παρέας! Θα βρεις πολλούς συνομίκους σου εδώ και μάλιστα ανάμεσα και στους ιδιοκτήτες Scirocco.

Επίσης θα βρεις και άτομα που ασχολούνται με την μεγάλη σου αγάπη: την τοξοβολία.

Εύχομαι καλή διαμονή! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Χρήστο & Χρόνια Πολλά για προχθές!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για το ζεστό καλωσόρισμα και εύχομαι σε όλους υγεία, ευτυχία το8_6_441.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.