Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

για σας...

με λένε χρηστο και είμαι 16,εδώ και 1-2 χρονάκια κρατάω όσο περνάει από το χέρι μου στη ζωή έναν σκαραβαίο(το παλιό μοτόρι του πατέρα μου)...

είναι σάπιος και γρήγορος... ;)

είναι 1302,1600cc με μοτέρ από βανάκι.

Υ.Γ.μπράβο παιδιά για το site,χάρηκα που το βρήκα!! :wacko:;) ;)

Edited by ChRis1302
Link to comment
Share on other sites

για σας...

με λένε χρηστο και είμαι 16,εδώ και 1-2 χρονάκια κρατάω όσο περνάει από το χέρι μου στη ζωή έναν σκαραβαίο(το παλιό μοτόρι του πατέρα μου)...

είναι σάπιος και γρήγορος... :lol:

είναι 1302,1600cc με μοτέρ από βανάκι.

Υ.Γ.μπράβο παιδιά για το site,χάρηκα που το βρήκα!! :D:lol::thumbsup:

καλως μας βρηκες και να προσεχεις τον σκαθαρι!!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε παιδιά. Παναγιώτη καλορίζικο και καλοτάξιδο. Και μαζί με τον συνονόματο Χρήστο, πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Τον Χέρμπυ με προσοχή! φίλε Χρήστο.

Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι και εγω στη παρεα σας....

Δεν ειμαι αμεσως κατοχος vw αλλα λογω δουλειας οδηγω καθε μερα για αρκετα χλμ περιπου 30-40 τη μερα ενα vw eos 1,4 tsi 122ps..

το ονομα μου ειναι Μακης και ειμαι κατοχος ενος kia picanto 1,1 και ενος kia cerato 1,6 που σε λιγες μερες θα το αντικαταστησω με ενα kia sportage ex full!!

Ανηκω επισης και στο http://gkc.gr/ το οποιο ειμαστε μια παρα πολυ μεγαλη και ωραια παρεα!!

Ξεχασα να αναφερθω και στο τερατακι μου το Μitsubishi L200 safari μοντελο 07 στο οποιο ειμαι κατοχος...Ευχομαι να περασουμε καλα εδω μεσα αλλωστε γι'αυτο και εγινα μελος οπως επισης να τα λεμε για τα vw!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Μάκη, τι δουλειά κάνεις και σου δίνουν EOS για τις επαγγελματικές μετακινήσεις; Θέλω κι εγώ! Ζηλεύω! :o

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Μάκη, τι δουλειά κάνεις και σου δίνουν EOS για τις επαγγελματικές μετακινήσεις; Θέλω κι εγώ! Ζηλεύω! :o

;);):excl: Καλό! Επίσης!!! Να πέρνω σειρά. Καλώς ήρθες Μάκη.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορίσατε παιδιά! new_sugkrotima.gif

¶ντε και στην επόμενη συνάντηση να γνωριστούμε από κοντά! :lol:

Χρήστο (archery) αλήθεια ασχολήσε με την τοξοβολία? Σε ποιό σύλλογο και τι σχέση έχεις με την Ιωάννου? Ασχολούμε κι εγώ γι'αυτό ρωτάω. Μπορεί να μη βρεθούμε σε συνάντηση vwclub αλλά σε αγώνα τοξοβολίας!

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Καλως ορίσατε παιδιά! new_sugkrotima.gif

¶ντε και στην επόμενη συνάντηση να γνωριστούμε από κοντά! :o

Χρήστο (archery) αλήθεια ασχολήσε με την τοξοβολία? Σε ποιό σύλλογο και τι σχέση έχεις με την Ιωάννου? Ασχολούμε κι εγώ γι'αυτό ρωτάω. Μπορεί να μη βρεθούμε σε συνάντηση vwclub αλλά σε αγώνα τοξοβολίας!

Αν μπήκες στην ιστοσελίδα "Ο Προπονητής μου" θα κατάλαβες ότι είμαι ο πατέρας της! tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου και συγχαρητήρια άνθρωπέ μου για την κόρη σου!!! :lol:;);););):thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Ανήκω στον ΕΥΡΥΤΟ ΛΑΜΙΑΣ αλλά λόγο δουλειάς στην Αθήνα δεν προλαβαίνω να προπονηθώ( :D το πιο σημαντικό :) )!!!

Μακάρι να την καμαρώνεις και την καμαρώνουμε όλοι μας!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Εύχομαι κάποια στιγμή να φτάσω κοντά το επίπεδό της (πράγμα απίστευτο!) και ίσως σας γνωρίσω και τους δύο από κοντά!!!

Το scirocco φυσάει έτσι?!?!?!?! iconcool5lw.gif

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μαγκες με λενε Σαββα και ειμαι κατωχος ενος μαζντα 2 καινουριου. Γραφτηκα στο φορουμ σας γιατι ψαχνουμε με τον αδερφο μου για ενα golf tsi με 122 αλογα ή 140. Αρχιζω το διαβασμα μηπως βγαλω ακρη γιατι εχω μπερδευτει πολυ με τις εκδοσεις και τι σημαινει οταν εχει κοκκινο μονο το 'i' ή το 'si'??Και κατι ακομα εχει κανει facelift αν ναι ποια χρονολογια?

Link to comment
Share on other sites

Hello από το Ηράκλειο τση Κρήτης... με λένε Χρήστο, είμαι 18+, φοιτητής και γουστάρω τρελά το scirocco.... αλλά θέλω μερικές πληροφορίες ( ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ;;;; ) και καλώς σας βρήκα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!!

Χρήστο απορίες για το Scirocco... στην κατηγορία του φυσικά:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=182

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από τον AKLONITOS!!!

Το όνομά μου είναι Λεωνίδας.

¶ν και πριν από 1,5 περίπου χρόνο έκανα εγγραφή σήμερα κάνω το πρώτο post...

Τότε έψαχνα να πάρω κάποιο passat 1.8t highline μαύρο και μοντέλο από 04' και μετά (την facelift έκδοση). Βέβαια, όπως σε πολλούς έχει τύχει, κατέληξα να πάρω κάτι άλλο αλλά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ PASSAT. Πήρα ένα μαύρο SKODA SUPERB 1.8t L&K μοντέλο 11/06.

Η αγορά του έγινε τον 09/2008. Από τότε έκανα εγγραφή στο skoda fans club και στο skoda club. To τελευταίο 6μηνο που ασχολούμαι, όσο το δυνατόν ενεργά, με τα 2 φόρουμς, διαπίστωσα την χρησιμότητά τους, έτσι αφού μου ήρθε "λαμπάκι" η εγγραφή που είχα κάνει στο vw club, είπα να ξεκινήσω και δω. Τα αυτοκίνητα, passat-superb, είναι αδερφάκια, όπως το λέω, οπότε έχω να "πάρω" αλλά και να "δώσω".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.