Jump to content
mihalis19

Πηγή Που Εφαρμόζει Τέλεια Σε Golf 5

Recommended Posts

τωρα πλεον αξιζει αυτο που αναφερες ποιο πανω???το συγκρινω με το αλλο που εχεις στο αλλο θεμα το 8 ιντσες και αναρωτιεμαι...εχει βγει μηπως κατι στα ιδια λεφτα ποιο καινουργιο μοντελο σε εργοστασιακη μορφη επωνυμο???

Link to comment
Share on other sites

Το Kenwood είναι όντως φοβερό σύστημα. Το έχω δει εγκατεστημένο στον Καλογερόπουλο και έπαθα την πλάκα μου.

Το κακό είναι οτι έχει Mpeg2 αποκωδικοποιητή και επίσης οτι η τιμή αυτή (999€) ανεβαίνει κι άλλο αν υπολογίσεις οτι θέλεις επιπλέον Canbus, Ελληνικούς χαρακτήρες στους Χάρτες (το ενσωματωμένο Navi δείχνει Greeklish) και αποκωδικοποιητή Mpeg4.

Οπότε υπολόγισε πάνω απο 1500 €.

Επίσης επειδή η τιμή είναι πολύ χαμηλή, υποψιάζομαι οτι δεν θα περιλαμβάνει ούτε εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα???παει πολυ μεχρι ενα 1100 φτανω και ελεγα να παρω αυτο...δηλαδη μονοδρομος ο κινεζος????το 8αρι?? ελεγα μηπως επαιζε και κουμπωνε πανω στο γκολφ 5 κουτι....τι κανμπας θελει...?εχτρα κιολας?

παντως στ α1100 στο καλογεροποθλο λει η ιμη περιλανβανει φπα και τοποθετηση,μετα μενει να ρωτησω ποσο κανει το κανμπας για να παιζει απτο τιμονι ειναι αυτο?η γιανα μην τρωει την μπαταρια

???

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ποιος ειχε βρει λυση στο θεμα της καταναλωσης της μπαταριας με τον κινεζο ...εχω παρει το 8 ιντσο απτην λιλη και εχει ρευμα απτο αναπτηρα..και παω για 3 μπαταρια...δεν αντεχω αλλο καπου ειχα διαβασει οτι καποιος απο εδω μεσα ειχε βρει λυση στο θεμα που δεν κλεινει ποτε η καταναλωση του ακομη και αν εχεις κλειστο το αυτοκινητο

ερχομαι σε ολη την ελλαδα αρκει να το φτιαξω!

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ποιος ειχε βρει λυση στο θεμα της καταναλωσης της μπαταριας με τον κινεζο ...εχω παρει το 8 ιντσο απτην λιλη και εχει ρευμα απτο αναπτηρα..και παω για 3 μπαταρια...δεν αντεχω αλλο καπου ειχα διαβασει οτι καποιος απο εδω μεσα ειχε βρει λυση στο θεμα που δεν κλεινει ποτε η καταναλωση του ακομη και αν εχεις κλειστο το αυτοκινητο

ερχομαι σε ολη την ελλαδα αρκει να το φτιαξω!

 

Εσυ ρωτας τετοια, δεν το έχουμε λυσει αυτο το θεμα?

 

Τι κωδικό canbus εχεις?

 

Εκτος αυτου μπορείς να παιξεις και με τα καλωδιάκια

Link to comment
Share on other sites

νικο το αμαξι ειναι αθηνα..αν στο φερω μπορεις να βρεις χρονο να το δεις και να μου πεις και που να ερθω αν φτιαχνεται?εχω 2 μπτααριες ηδη και εχει μεινει 3 φορες σε 1.5 μηνα απο μπαταρια...πρεπει να το βαζω καθε ημερα μπροστα γιατι αν δεν ..την δευτερη ημερα δυσκολευεται...και η θα βγαλω τον κινεζο απο πανω και θα βαλω το rcd300 παλι.θα ανεβω θεου θελοντος και συνεργειου επιτρεποντος παρασκευη για να το παραλαβω.στην αθηνα.μηπως ευκαιρεις??

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε ο Νίκος, βάλε ένα can bus από ποιο καινούργιο μοντέλο και θα είναι εντάξει.

 

Πάρε τον electric doctor, έχει αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.