Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Guest jtsiampas

egw piga gai proti fora ston k.dimo kai einai apisteyta synergasimos

Eixa xtypisei to golf mou sto garaz tis polikatikoias mou kai eixe parei porta kai maspie. tou to piga simera na to stokarei kai tin deytera tha tou to paw na to vapsei....

tha perimeno na dw to magiko xeri... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest jtsiampas
egw piga gai proti fora ston k.dimo kai einai apisteyta synergasimos

Eixa xtypisei to golf mou sto garaz tis polikatikoias mou kai eixe parei porta kai maspie. tou to piga simera na to stokarei kai tin deytera tha tou to paw na to vapsei....

tha perimeno na dw to magiko xeri... tongue.giftongue.gif

to teleiosame kai einai Super ontos kai magiko xeri kai ola...o k.dimos

eyxaristo kai ta leme.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Aλλη μια θετική ψήφο και από εμενα για το Δήμο!!!

Του είχε πάει ο σπόνσορας (AKA father)μετά από δικη μου προτροπή το αμάξι για ένα χτύπημα που του έκανα την μέρα πριν φύγω για ιταλία (φεύγω κι αφήνω πίσω μου συντρίμμια...:lol: ) και το έκανε κούκλα από ότι έμαθα... :lol:

δεν τον γνώρισα προσωπικά και μιλήσαμε μονο στο τηλ. αλλα ο άνθρωπος είναι ικανός να σε κάνει να χαίρεσαι που τράκαρες!!! :D :D :D

όσο για τιμή....προλαβαίνω να ξανακάνω την πατάτα κάνα δυο φορες ακόμα σε σχέση με "αλλου" που ρώτησα....

Τα χριστούγεννα που θα ξανακατεβώ ελλάδα θα περάσω οπωσδήποτε να γνωρίσω κι εγώ από κοντά το μαγικό χέρι...

Edited by Creat0r
Link to comment
Share on other sites

Aλλη μια θετική ψήφο και από εμενα για το Δήμο!!!

Του είχε πάει ο σπόνσορας (AKA father)μετά από δικη μου προτροπή το αμάξι για ένα χτύπημα που του έκανα την μέρα πριν φύγω για ιταλία (φεύγω κι αφήνω πίσω μου συντρίμμια...:thumbsup: ) και το έκανε κούκλα από ότι έμαθα... :D

δεν τον γνώρισα προσωπικά και μιλήσαμε μονο στο τηλ. αλλα ο άνθρωπος είναι ικανός να σε κάνει να χαίρεσαι που τράκαρες!!! :D :D :D

όσο για τιμή....προλαβαίνω να ξανακάνω την πατάτα κάνα δυο φορες ακόμα σε σχέση με "αλλου" που ρώτησα....

Τα χριστούγεννα που θα ξανακατεβώ ελλάδα θα περάσω οπωσδήποτε να γνωρίσω κι εγώ από κοντά το μαγικό χέρι...

Thanks you doctor

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Επισκέφτηκα τον Δήμο για μια λακούβα στην πόρτα. Δεν μου την έβαψε όλη, έκανε τοπική δουλειά στη ζημιά. Παραθέτω φωτογραφία από το πριν και μόλις βγάλω από το μετά θα καταλάβετε τί σημαίνει "Μαγικό χέρι"!!!

Τί chipsaway και βλακείες ρε, ο άνθρωπος είναι αλλού!

pictureresizeyz2.th.jpg

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

ουφ επιτελους ο λακης ειναι πλεον στα χερια του κ. δημου....

απο οτι ειδα εχει κανει πολυ καλες δουλειες και ειμαι σιγουρη πως το ιδιο θα κανει και στο παιδι μου! πριν μπει το τουτου για φτιαξιμο εβγαλα φωτογραφιες ολες τις γρατζουνιες , τις οποιες θα ανεβασω μαζι με τις φωτο οταν θα ειναι ετοιμο. παντως δεν εχω λογια να ευχαριστησω τον κ.δημο. τον ανθρωπο τον επρηξα, σαν υστερικο εκανα μεσα στον πανικο μου ,ντριν τα τηλεφωνα κυριακατικα , ντρουν τα τηλεφωνα βραδιατικα ,κι εκεινος ψυχραιμοτατος και χαμογελαστος! ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ :baby::baby:

κ. δημο θα σε πρηξω λιγο ακομα... ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗ :D:blink:<_<:D:D

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα απο τον κ.Δημο , και είδα τον κουκου και τον bora....Και πήρα πίσω ένα κομμάτι από το παιδί μου(copyrighted to alexlakis)....Eίδα και τον λάκη έτοιμο για να γίνει καινούργιος....

Πάρτε φωτο απο το κομματι

dfc3cabcc6.jpg

986db42bed.jpg

Σορρυ αλλα είναι απο το κινητο...Αργοτερα απο την ψηφιακή..

Ευχαριστω πολυ Δήμο.....

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

K. Δήμο σου 'ρχομαι........... ετοιμάσου από Δευτέρα το φέρνω το μωρό tongue.gif

(μήπως προλαβαίνουμε Παρασκευή?? :D )

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Bασικά σκεφτόμουν αν το άφηνα Παρασκευή και το έπερνα Κυριακή.... αν οχι από Δευτέρα. Νομίζω 2 μέρες φτάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα απο τον κ.Δημο , και είδα τον κουκου και τον bora....Και πήρα πίσω ένα κομμάτι από το παιδί μου(copyrighted to alexlakis)....Eίδα και τον λάκη έτοιμο για να γίνει καινούργιος....

Πάρτε φωτο απο το κομματι

Σορρυ αλλα είναι απο το κινητο...Αργοτερα απο την ψηφιακή..

Ευχαριστω πολυ Δήμο.....

μεγειες μεγειες!

ειδες τον λακη ε? hearts.gifhearts.gifhearts.gif

αντε να δουμε τα αποτελεσματα.... ^_^

Edited by alexlakis
Link to comment
Share on other sites

Bασικά σκεφτόμουν αν το άφηνα Παρασκευή και το έπερνα Κυριακή.... αν οχι από Δευτέρα. Νομίζω 2 μέρες φτάνουν.

Ίσως !!! Σάββατο, Κυριακή ? :wacko:Mετά η πριν την εκκλησιά ?

music.gifmusic.gifmusic.gifmusic.gifmusic.gifmusic.gif

Έχουμε μεγάλη πλάκα τελικά όλοι εδώ μέσα !!!

Θα με πεθάνετε εσείς ! χα χα χα

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα!!!

Εγώ ήμουν την Δευτέρα στον Δήμο , για κάτι λαλακίες που έχω κάνει στο polaki

συνάντησα και τον ΕΛΛΗΝ εκεί τα είπαμε λιγάκι.

Ο Δήμος όλα τα λεφτά , ο καλύτερος!!!

Δήμο την δευτέρα σου ρχομαί!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να τα καταφέρω να έρθω και αύριο στο ΣΕΦ ,

να γνωρίσω και άλλους απο το club.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ρε αφηστε τον ανθρωπο σε ησυχια!τον εχετε χωσει για δουλεια μεχρι κ τις κυριακες!δημο θα σκοτωσουμε οτι αμαξι εχεις μεσα τωρα να παμε για ρωσιδες?

Link to comment
Share on other sites

ρε αφηστε τον ανθρωπο σε ησυχια!τον εχετε χωσει για δουλεια μεχρι κ τις κυριακες!δημο θα σκοτωσουμε οτι αμαξι εχεις μεσα τωρα να παμε για ρωσιδες?

Μαγαζάτορα :

Δώσε και σώσε !!!

Μόνο για μασάζ .................................................... popeye.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.