Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Μολις γυρισα απο τον κ Δημο!!!Ενα θα πω κ Δημο εμεινα λαλακας απιστευτη δουλεια και το αυτοκινητο δεν περιγραφεται με λογια παρα μονο με τις φωτος που θα ανεβασεις τις περιμενουμε!Τι αλλο να πω θα πω μονο την κλασσικη ατακα του εκφωνητη του Γιουρο 2004!ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!! worthy.gifworthy.gifworthy.gif:D

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη κυριε Δημο πρεπει να κανονισουμε και μια επισκεψη για μενα.προκειται για βαψιμο ολου του καπο μου αν θυμαστε..

ευχαριστω πολυ περιμενω την απαντηση σας.

Σιδερής με Golf V

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω φωτο να δείτε τί έκανε το άτομο ο Δήμος σε έναν προφυλακτήρα από smart!!! Έκοψε custom ανοξείδωτο κωμμάτι τις BRABUS για να χωρέσουν οι custom made εξατμήσεις και έπαθα πλάκα.Κανένας δεν αναλάμβανε να κάνει κάτι τέτοιο γιατί το συγκεκριμένο κωμμάτι εκτός από συλεκτικό είναι λίγο πανάκρυβο(400€).Το smartάκι είναι της γυναίκας μου και λίγο πρίν το δεί έλεγε ότι μάλλων το χάλασε και ότι θα πρέπει να παραγκείλει πάλι άλλο αλλά όταν το είδε γέλαγε μέχρι τα αυτιά.

Δήμο είσαι άπαιχτος!!!

Σε καμία βδομάδα θέλω να κανονίσουμε και για service.Θα σε πάρω τηλ αλλά θέλω να έχεις και εσύ χρόνο για τις γρατζουνιές στην πόρτα και για κεφεδοκουβεντούλα.

Link to comment
Share on other sites

Δήμοοοοοοοοο έχουμε κανά 2 θεματάκια σε εκκρεμότητα... ένα ibiza (sister) που της χρωστάω την γρατζουνιά και το δικό μου για γυάλισμα και συμμαζέματα (καπώ, μασπιέδες, πίσω προφυλακτήρας) :)

Θα σε πάρω το απογευματάκι να τα πούμε ή θα σου στείλω π.μ. το βράδυ αν δε προλάβω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω φωτο να δείτε τί έκανε το άτομο ο Δήμος σε έναν προφυλακτήρα από smart!!! Έκοψε custom ανοξείδωτο κωμμάτι τις BRABUS για να χωρέσουν οι custom made εξατμήσεις και έπαθα πλάκα.Κανένας δεν αναλάμβανε να κάνει κάτι τέτοιο γιατί το συγκεκριμένο κωμμάτι εκτός από συλεκτικό είναι λίγο πανάκρυβο(400¤).Το smartάκι είναι της γυναίκας μου και λίγο πρίν το δεί έλεγε ότι μάλλων το χάλασε και ότι θα πρέπει να παραγκείλει πάλι άλλο αλλά όταν το είδε γέλαγε μέχρι τα αυτιά.

Δήμο είσαι άπαιχτος!!!

Σε καμία βδομάδα θέλω να κανονίσουμε και για service.Θα σε πάρω τηλ αλλά θέλω να έχεις και εσύ χρόνο για τις γρατζουνιές στην πόρτα και για κεφεδοκουβεντούλα.

Aααα μου ειπε για σενα ο Δημος οτι ηρθε ενας γιατρος στο μαγαζι και ηθελε να γνωριστουμε, χεχε :D

Θυμαμαι για το Σμαρτ που μου ειπε :)^_^

Edited by super sayian
Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Ρε golden βαψε τα πλαϊνα - σαν - trims στις πορτες γαμωτο

Ρε Δημο μην ξαναφησεις κανενα να φυγει απο το μαγαζι με μαυρα πλαστικα

Sayian ακους? Μεσα για βαψιμο ολοι

εσενα να δουμε ποτε θα σε βαψουμε......... ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

-Doctor- εσυ μετα 2 χρονια που γραφουμε για τον δημο αποφασισες οτι τελικα ισως και να μην ειναι μεγαλη αποσταση απο το σπιτι σου και πηγες? Επιτελους.

Ναι Mike. Τον προβληματισμο σου δεν καταλαβαινω ομως.... :D

Σου περασε απο το μυαλο οτι μπορει να μην υπηρχε λογος να παω, και οτι στις 15 μερες που κατεβαινω Αθηνα, θελω να δω τους δικους μου ανθρωπους και δεν προλαβαινω να τρεχω εδω κι εκει...?

Τωρα ομως που τον γνωρισα τον Δημο και τον συμπαθησα πολυ, θα πηγαινω να τα λεμε :o

Δημο, σου εκανα και σεφτε, ελπιζω να πανε ακομα καλυτερα οι δουλειες φετος :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν εχω ψαξει ρε Μιχο....ΔΕΝ μου χρειαστηκε...Θεσσαλονικη που ηθελα να βαψω στο παλιο τον ουρανο, ειχα ψαξει και ειχα βρει....

Link to comment
Share on other sites

Mono emena stenaxorise o kirios Dimos! Tou esteila ena e-mail gia to golfaki mou pou thelo na bapso montelo tou 1989 kai mou eipe oti den aksizei! Apo to e-mail tou omos katalaba oti tha iparxei problima!!!!! Mou eipe o antropos na ton paro tilefono gia na milisoume alla pou xronos!!!!

ΟΧ :o …………………… Λυπάμαι πάρα πολύ!!! :(:(:(

Δεν το έκανα επίτηδες :wacko:

Πάρε ένα τηλ. να τα πούμε :mellow:

:):excl::excl:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.........Να ΄μαι και εγώ!

Αφού σας πώ ότι την περασμένη Πέμπτη με χτύπησε μία γριά ανάμεσα στην πόρτα του συνοδηγού και της πίσω ρόδας...με αποτέλεσμα να πάθω εγκεφαλικό και ανίατη στεναχώρια.... ;) .....Παρέδωσα την Golfo μου, στα χέρια του κ. Δήμου και κ.Γιάννη..(και του Γιωργάκι του μελλοντικού Αρχη-Μάστορα) .......και αφού κατέβασα και μισό ποτήρι ουίσκακι, (κερασμένο απο τον κ. Δήμο) για να πάνε τα φαρμάκεια κάτω....αποχωρίστηκα το αμάξι για μία εβδομάδα... -_-

...και μόλις εχθές, πήγα και το παρέλαβα... ...όπως ακριβώς επιθυμούσα να το δώ...

...Σαν καινούριο...σαν να μήν συνέβει ποτέ το άτυχο περιστατικό! ^_^

Ας ευχαριστήσω για ν-οστή φορά τον κ.Δήμο και τον κ. Γιάννη για την φροντίδα και την προσπάθεια που δείχνουν στα αμάξια μας! :rolleyes:

Τους εμπιστευόμαστε...και μας αποζημοιώνουν με το καταπληκτικό αποτέλεσμα...κάθε φορά

Προσοχή στους δρόμους...........και στους άσχετους που κυκλοφορούν

Edited by maRine
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

A ρε τρελο μαστορα!ολα τα αυτοκινητα κουκλια τα κανεις ,το οπλο μου να δω ποτε θα φτιαξεις με την οξυγονοκολληση

Link to comment
Share on other sites

....Ηθελε και το πλαινο βαψιμο...Γνωμη μου :)

Καλοριζικο

Ευχαριστώ, οσο για τα πλαινά το είχα δει σε foto και δεν μου άρεσε καθόλου κάτι εχω όμως στο μυαλό μου.............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.