Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

ναι κ περναν να κανουν φαρσες στο κοσμο αντι να δουλευουν!

Και έψαχναν να βρουν τι ακριβώς κάνουν οι αλοιφές ................................... ΤΙΤΑΝΙΟΥ ;)

Χα χα χα B)

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

περασα κι εγο μια βολτα απο τον μαστρο Δημο B):blink: για να μου σενιαρουν τον Λακη μου που ηταν τιγκα στο ρετσινι

Γιωργαρα (Γονιδη) 10000000000000000000000 ευχαριστω και αλλα τοσα σορυ που σε επρηξα και σε αγχωσα :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Golf 2 for ever
περασα κι εγο μια βολτα απο τον μαστρο Δημο :):rolleyes: για να μου σενιαρουν τον Λακη μου που ηταν τιγκα στο ρετσινι

Γιωργαρα (Γονιδη) 10000000000000000000000 ευχαριστω και αλλα τοσα σορυ που σε επρηξα και σε αγχωσα :whistling::baby:

Ούτε λόγος Αλεξάνδρα! Εγώ ευχαριστώ!! :blush::D

Edited by Golf 2 for ever
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί πήγα μία βόλτα από το Δήμο να παραγγείλω κάποια πράγματα που ήθελα για το αμάξι.

Εκείνη την ώρα ο Δήμος είχε τελειώσει το γυάλισμα σε ένα καπό από ένα honda s2000 και έμεινα μ.....ς .

Μου είπε ότι είναι κάτι καινούριες αλοιφές Τιτανίου που πήρε.

Πάρτε εδώ καλλιτεχνία.

post-1123-1174590904_thumb.jpg

Δήμο θέλω και εγώ

Περιμένω ώρα και μέρα. :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και γώ απο τον κ.Δήμο σήμερα,γνώρισα και τον nikolakis.

Φοβερό το s2000 απο κοντά.Ο κ.Δήμος και ο Γιώργος έχουν κάνει φοβερή δουλειά. worthy.gif

Αυτές οι καινούργιες αλοιφές που έφεραν είναι πολύ καλές,μου έκαναν το μισό καπό γυαλί και το υπόλοιπο καμία σχέση.Το μισό ήταν μαύρο και το άλλο μισό ''γκρί''. :thumbsup:

Καλά και απο εξυπηρέτηση πετάνε οι άνθρωποι! :(

Να ευχαριστήσω πολύ και τόν Γιώργο που ασχολήθηκε με τοπικό καθαρισμό σε ένα σημείο που με είχαν φάει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Δημο με τα ωραια σου ποτε προλαβες ρε θηριο μεσα σε μια μερα και το εφτιαξες?Απιστευτος οπως παντα!Α και για τους υπολοιπους τους γκρινιαρηδες για μαντεψτε τι μου εβαψε ο Δημος? tongue.gif !!!!!Ρε Δημο πραγματικα αθορυβο μαγαζι εχεις πριν πω οποιαδηποτε παραγγελια εχει γινει χωρις να το παρω πρεφα τι γινετε ρε με εσας!!! :blush:tongue.gif!Ειστε στον ογκο και εσυ και ο Γονιδης!Μονο που ο Γονιδης ειναι ακινδυνος ε? :D χαχαχαχαχα :lol:tongue.gif

Edited by goldengolf
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Γ...!Ειστε στον ογκο και εσυ και ο Γονιδης!Μονο που ο Γονιδης ειναι ακινδυνος ε? :D χαχαχαχαχα :lol:tongue.gif

Δεν την έφαγε τη νεαρά τελικά ο φλώρος?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις Golf 3 με προβλημα στην κλειδαρια?

Ψαχνεις να λυσεις το προβλημα σου ευκολα και γρηγορα?

Μια ειναι η οδος: Αγιων Σαραντα στο Μοσχατο.

Να ευχαριστησω τον κυριο Γιαννη και τον κυριο Μακη που ασχοληθηκαν με το προβλημα μου.

Και φυσικα τη μορφη που ακουει στο ονομα Autopaint! tongue.gif

Γονιδη που ησουνα??

Edited by koukouroukou
Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Κανονικά θα πρέπει να φτιάξουμε και ενα topic για το ποιά φαρνατζίδικα θα πρέπει να αποφεύγουμε διοτι είχα μια κάκιστη εμπειρία απο κάποιο. <_<

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα, εκει που παρκαρα, δε προσεξα ότι ειχε κολωνακια τσιμεντενια στο πεζοδρομιο, και ανοιγοντας η πορτα μου χτυπησε σε αυτό. Εχει κανει ένα μικρο βαθούλωμα και ένα γρατζουνισμα, αλλα το χειροτερο είναι ότι τωρα ολη η αριστερη πλευρα τριζει. Τι κανω γαμωτο μου καινουργιο αμαξι? Παω σε φανοπειο?? Το τριξιμο πως φευγει?

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Ηλία. Η πρώτη φορά είναι δύσκολη. Δεν πειράζει όμως, συμβαίνουν αυτά. Όπως το περιγράφεις φαντάζομαι πως τρίζει κάτι στην ταπετσαρία της πόρτας. Κάτι θα έχει σπάσει ή θα έχει φύγει κάποιο κλιπσάκι. Πήγαινέ το σε συνεργείο να βγάλουν την ταπετσαρία να δεις τί έσπασε. Νομίζω ότι αυτό είναι το λιγότερο κακό και όχι το χειρότερο.

Ευχαριστω ρε Δημητρη, αλλα φταιω εγω, γιατι το ξερω οτι εχει κολωνακια εκει, γιατι ειναι 5 μετρα απο την εισοδο του σπιτιου μου, και δε προσεξα καθολου. Θα κοιταξω να βρω τωρα φανοπειο να το παω

Link to comment
Share on other sites

eliasj μην το σκέφτεσαι καν, στον Δήμο θα πας ;)

Όλοι μας μπορούμε να σου εγγυηθούμε για την δουλειά του mr Autopaint!

Συγκεκριμένα σήμερα το άφησα το "παιδί" στον Δήμο για να κάνει κάτι ψιλομαζέματα (βάψιμο +κόλλημα σε προφυλακτήρες, 1-2 μπαλώματα σε αεροτομή, μαρσπιέδες, πόρτες κλπ), 1 μοντίφα (ξήλωμα πίσω υαλοκαθαριστήρα) και ένα σούπερ γυάλισμα!

Εν αναμονή λοιπόν...! ;)

Link to comment
Share on other sites

eliasj μην το σκέφτεσαι καν, στον Δήμο θα πας :D

Όλοι μας μπορούμε να σου εγγυηθούμε για την δουλειά του mr Autopaint!

Συγκεκριμένα σήμερα το άφησα το "παιδί" στον Δήμο για να κάνει κάτι ψιλομαζέματα (βάψιμο +κόλλημα σε προφυλακτήρες, 1-2 μπαλώματα σε αεροτομή, μαρσπιέδες, πόρτες κλπ), 1 μοντίφα (ξήλωμα πίσω υαλοκαθαριστήρα) και ένα σούπερ γυάλισμα!

Εν αναμονή λοιπόν...! :D

Συμφωνω απολυτα με τον doggy!!!!!! Ο mr Autopaint ειναι εγγυημενα αρχοντας στην δουλεια του !!!! Οποτε μην μασας..... υπαρχουν και χειροτερα. Χαμογελα και ολα ΟΚ. !!!

Θανος :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυριο παραλαμβάνω... :huh:

Για να δούμε τι μαγείες έκανε και πάλι ο Δήμος:huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.