Jump to content
βασιλη

Revo Technik

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους . σημερα εβαλα το προγραμα στο πασσατ μου .στα πρωτα 2-3 χλμ καμια διαφορα απο πριν εκανα 75 χλμ σιγα σιγα αρχισα να βλεπω διαφορα πιο γεματο ψηλα πιο νευρικο χαμηλα. γενικα ειμαι ικανοποιοιμενος ,αλλα δεν πεταω και την σκουφια ακομα,,λεω ακομα γιατι μου ειπαν οτι για να λειτουργισει το προγραμα αρχικα χρειαζεται να γινουν αρκετα χλμ... ειχε καπιος απο εσας το ιδιο προβλημα ??οντος το προγραμα [ξεδιπλονει] σταδιακα??

Link to comment
Share on other sites

ναικανε καμια 200αρα καιμετα θα δεις μερα με την νυχτα ειναι μεχρι νακανει αdaptation to ακαινουργιο περιβαλλον το προγραμμα σου,τι ζηταει δηλαδη και τι βρισκει...μετα απο λιγο ρυθμιζεται σε αυτα αυτοματα και τοτε αποδιδει τα μεγιστα με τα δικα σου περιφερειακα..και εγγυηση ετσι...μια χαρα μπραβο και εγω αν το εκανα τωρα εκει θα στρεφομουν...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους . σημερα εβαλα το προγραμα στο πασσατ μου .στα πρωτα 2-3 χλμ καμια διαφορα απο πριν εκανα 75 χλμ σιγα σιγα αρχισα να βλεπω διαφορα πιο γεματο ψηλα πιο νευρικο  χαμηλα. γενικα ειμαι ικανοποιοιμενος ,αλλα δεν πεταω και την σκουφια  ακομα,,λεω ακομα γιατι μου ειπαν οτι για να λειτουργισει το προγραμα αρχικα χρειαζεται να γινουν αρκετα χλμ... ειχε καπιος απο εσας το ιδιο  προβλημα ??οντος το προγραμα [ξεδιπλονει] σταδιακα??

Το ιδιο εκανε και σε εμενα. Πρεπει να γινει το λεγομενο adaptation. Μετα ολα θα ειναι οκ!!!Υ.Γ. Με προλαβατε!!!

Edited by simon-tsi
Link to comment
Share on other sites

Μια εροτιση φιλε! Ποσο σου πιγε το προγραμμα?Και τι σου ειπανε (αποδοση).Σκεφτομαι να το βαλω.

μετα απο 600κμ το αυτοκινητο πεταει!!!!!το προγραμα αξιζει. 900ευρο μου κοστισε μου ειπαν 160 hp και 26κιλα ροπη :) .απο καταναλωση ειναι σχεδον το ιδιο με πριν. κανενα προβλημα στο αυτοκινητο :lol: REVO σε :p REVO σε worthy.gif αλλα.... :lol: λογο οικονομικων δυσκολιων αναγκαζομαι να πουλησω το αυτοκινητο new_grrrr.gif μαζι με το προγραμα με μονο 10000 χλμ shockgun.gif και ακομα μυριζει καινουριο!!το κρατος με new_killother.gifupyours.gifrocket.gifpopeye.gifknife.gif ..υπαρχει κανεις που να ενδιαφερεται? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη καλύτερα βάλε αγγελία στην σχετική κατηγορία για την πώληση του αυτοκινήτου. Κρίμα πάνω που έβαλες πρόγραμμα να χρειαστεί να το πουλήσεις. Κάνε και καμιά προσπάθεια να περάσει η μπόρα κουτσά-στραβά και να σου μείνει! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.