Jump to content
herlam

Carbon Look

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Επειδή το εσωτερικό του Golf 6 έχει κάποια μέτρια πλαστικά μέρη σε σχέση με το υπόλοιπο σύνολο ενδιαφέρομαι να βάλω carbon αυτοκόλλητα. Θέλω να μάθω αν έχει κάνει κάποιος κάτι αντίστοιχο, πώς δείχνει και αν γνωρίζει κάτι από τιμές και μαγαζιά που κάνουν καλή δουλειά.

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Επειδή το εσωτερικό του Golf 6 έχει κάποια μέτρια πλαστικά μέρη σε σχέση με το υπόλοιπο σύνολο ενδιαφέρομαι να βάλω carbon αυτοκόλλητα. Θέλω να μάθω αν έχει κάνει κάποιος κάτι αντίστοιχο, πώς δείχνει και αν γνωρίζει κάτι από τιμές και μαγαζιά που κάνουν καλή δουλειά.

ευχαριστώ.

Ε οχι και αυτοκόλλητα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει αλλα στο πολο, 10 χρονων αυτοκινητο. σε αυτοκινητο καινουργιο ποσο μαλλον γκολφ που ειναι αριστο εσωτερικα δε θα εκανα κατι τετοιο και δεν νομιζω οτι το χρειαζεται.

αν παλι ενδιαφερεσαι, να σου πω οτι εμενα μου στοιχισε 25 ευρω το αυτοκολλητο το οποιο ηταν πολυ μεγαλο κομματι (απο μαγαζι με αξεσουαρ μηχανων) και τα εφτιαξα μονος μου. βγηκαν πολυ καλα παντως αλλα με παιδεψε αρκετα. σε αλλα μαγαζια μου ζητουσαν μεχρι κ 200 ευρω για το αυτοκολλητο...

επισης να ξερεις οτι υπαρχει και βαφη carbon look, το αποτελεσμα ειναι παρα πολυ ομορφο αλλα δεν ξερω απο κοστος τι γινεται!

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και αυτοκόλλητα!!!

Και εγώ όταν μου το είπαν λέω ότι θα είναι γυφτιά αλλά το είδα σε κάποια αμάξια ήταν πόλυ καλό. Μάλιστα το επόμενο Σάββατο θα πάω σε μαγαζί που έβαλε σε golf 6 και θα δω φωτό και θα κρίνω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν μου το είπαν λέω ότι θα είναι γυφτιά αλλά το είδα σε κάποια αμάξια ήταν πόλυ καλό. Μάλιστα το επόμενο Σάββατο θα πάω σε μαγαζί που έβαλε σε golf 6 και θα δω φωτό και θα κρίνω.

Προ ημερών (που ήταν και ο Νίκος μαζί) περιεργαστήκαμε ένα Sirocco άσπρο που είχε μεγάλες εξωτερικές επιφάνειες καλυμμένες με Carbon Look Film.

Το αποτέλεσμα ήταν ιδιαίτερα εντυπωσιακό και η υφή & η αισθητική του Carbon ήταν απόλυτα δεμένη με το αυτοκίνητο. Η δε αντίθεση του carbon προς το άσπρο χρώμα ήταν μοναδική για το στυλ του Sirocco.

Φίλε με το Sirocco .. βάλε κάποιες φωτογραφίες από το αυτοκίνητό σου..

Πιστεύω ότι το Carbon ομορφαίνει πάρα πολύ αλλά εαν γίνει ακατάλληλος συνδιασμός ή κάποια υπερβολή τότε γίνεται καρακιτσαριό.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.