Jump to content
Dimitris83

Μπλέ Led στα φανάρια

Recommended Posts

Σήμερα έβαλα μπλέ led μπροστά στα φανάρια ξέρει κανείς να μου πεί αν είναι παράνομο shockgun.gif αν με σταματήσουν δηλαδή και το παρατηρήσουν θα με γράψουν; shockgun.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απλά είναι αφορμή για να σε σταματήσουν και άμα σε σταματήσουν ...... κάτι θα βρούν για να σε γράψουν. Εγω για αυτόν τον λόγο δεν βάζω

Link to comment
Share on other sites

Ώχ! μάλλον θα τα βγάλω! Ευχαριστω πολύ!

Ρε τρελέ εγω μιλάω για την Καλαμάτα. Εδω στην Αθήνα είναι άλλη φάση. Μην τις βγάλεις

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ'ΟΜΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ !!!

ΤΑ ΦΩΤΑ ΘΕΣΕΩΣ (ΨΕΙΡΕΣ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΥΚΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Οπως λεει και ο Λουκας ειναι παρανομα!

Εγω εδω που εχω βαλει μπλε λεντ στην πινακιδα και παλι φοβαμαι γιατι αν με σταματησουν και θελουν να με γραψουν μπορουν!

Απο την αλλη το να βαζεις λεντ μπροστα ειναι επικινδυνο (μιλαω ΚΥΡΙΩΣ) σε οσους καφρους βαζουν κοκκινα λεντ και αναβουν τα φωτα ομιχλης για το βραδυ! Μια φορα πηγα να πεσω σε εναν!

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπλε λεντ βρε παιδια, τι τα θελετε, σε πινακιδες και ψειρες...Απορω πώς νομιζουμε οτι ειναι ωραια...Χεχε...Τεσπα...γουστα ειναι αυτα...παντως παρανομα δεν νομιζω να ειναι...Απλα να φαινονται, γιατι αλλιως ειναι και επικινδυνα...

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

σε λίγο θα μας πουνε οτι είναι παράνομο και το άνοιγμα τοπυ παραθύρου ή ακόμα και οτι είναι παράνομο να βάζεις LSD...γιατί όχι?!

Ελλάδα είναι εδώ! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

20 μέτρα απο το σπίτι μου υπάρχει ένα αστυνομικό τμήμα,κάθε πρωί είναι παρκαρισμένα 12 αυτοκίνητα του προσωπικού δλδ των αστυνομικών τα προσωπικά αυτοκίνητα...απο τα 12 αυτά λοιπόν...τα 2 είναι ριμάδια,τα 8 έχουν φιμέ το ένα είναι μαμά και το άλλο μετατροπή...τρέχα γύρευε!

Link to comment
Share on other sites

Έναν φίλο μου πάντος τον γράψαν για τα μπλέ που είχε και μάλον θα είναι παράνομα.

Και φαντάζομαι να ξέρετε ότι παλαιότερα επί χούντας απαγορευόταν και "το πτύειν" κοινός το φτύσιμο....

upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα μπλέ led μπροστά στα φανάρια ξέρει κανείς να μου πεί αν είναι παράνομο  shockgun.gif αν με σταματήσουν δηλαδή και το παρατηρήσουν θα με γράψουν; shockgun.gif

Σόρρυ φίλε Δημήτρη αλλά η γνώμη μου για τα μπλε leds στις ψείρες (όπως γενικά για όλα τα φωτιστικά στο εξωτερικό του αυτοκινήτου) είναι

kangarooclose27de.jpg

Και ναι, είναι παράνομα και μπορούν να σε γράψουν.

Φιλικά :ninja:

(Cute το καγκουρό ε; :ninja:)

Link to comment
Share on other sites

Δέν τα βγάζω και ότι γίνει! Βασικά πιστεύω ότι θα με σταματήσουν (εδώ στην κρήτη) για κατσικοκλέφτη περισσότερο (καγκουρό δεν έχουμε) παρά για τα μπλε led στα φώτα πόλης που και είναι και όμορφα και δεν ενοχλούν και κανένα. :)

post-2186-1126619743_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα μπλέ led μπροστά στα φανάρια ξέρει κανείς να μου πεί αν είναι παράνομο  shockgun.gif αν με σταματήσουν δηλαδή και το παρατηρήσουν θα με γράψουν; shockgun.gif

Θα τα παρατηρήσουν και θα σε σταματήσουν .

Το θέμα είναι μη σε σταματήσουν με άσχημες διαθέσεις , όχι μόνο για τα φώτα θα σε γράψουν αλά όλο και κάτι θα βρουν . ¶μα θέλουν να σε γράψουν θα σε γράψουν .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.