Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Συνάντηση Μελών Κρήτης

Recommended Posts

Επιτυχία πάλι η συνάντηση του vwclub στις Γούβες. Αυτό έχω να πω μόνο, δεν περιγράφω άλλο. χαχαχαχα

:whistling: :whistling: worthy.gif:whistling::rofl: :rofl: :psillyhorse1rb5.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Τις φωτογραφίες σας μπορείτε να τις ανεβάζετε στο άλμπουμ που δημιουργήθηκε και θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ.

Έμαθα ότι έγινε χαμός!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τριτη συναντηση για το 2010 του Vwclub στην Κρητη με τον καιρο συμμαχο και αρκετη ορεξη απο ολα τα μελη ολοκληρωθηκε με μεγαλη επιτυχια . Εντυπωσιακη ηταν η διελευση μας στη παραλιακη των Γουβων οπου ειχε και αρκετο κοσμο , ενω η μιση καφετερια στο "ξυλινο καφε" μας περιμενε να απολαυσουμε το καφεδακι μας μετα απο κρατηση απο μενα και το Νικο (Kadilas) για τα μελη του Vwclub .Ειμασταν περιπου 45-50 ατομα και 30-35 αυτοκινητα ,μετα τον καφε λοιπον και μετα απο μικρες απωλειες μερικων μελων λογο υποχρεωσεων ακολουθησε φωτογραφηση στη "Βαση-Κοκκινη". Ευχαριστουμε τον Μανθο (Matos) προκαταβολικα για τις φωτο που τραβηξε και περιμενουμε να τις κανει upload .

Εδω λοιπον μπορειτε να σηκωσετε τις φωτο σας kαι να δειτε και το albun της συναντησης---->ΕΔΩ , Να σας ενημερωσω για αλη μια φορα μην ψαχνετε site για να κανετε upload το site του Vwclub εχει δικο του χωρο για upload φωτο,Επισης Σβηστε και καμια πινακιδα για αποφυγη καθε παρεξηγησης . Αν σας βγαζει καποιο σφαλμα κατα το upload ειναι η αναλυση η το μεγεθως της εικονας για την διορθωση τους κατεβαστε το προγραμμα απο ΕΔΩ ειναι πολυ ευκολο στη χρηση του και δουλευει 100% .

H πρωτες φωτο λοιπον στο Album εγιναν upoload ...

gallery_2781_296_33616.jpggallery_2781_296_398526.jpggallery_2781_296_92556.jpg

gallery_2781_296_395238.jpggallery_2781_296_300030.jpg

Φιλικα,

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω ότι αν κάποιος έχει πάρα πολλές φωτογραφίες ή βίντεο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου για να τις ανεβάσουμε με διαφορετικό τρόπο. :-)

Link to comment
Share on other sites

Και ενα βιντεακι απο την συνάντηση απο εμενα με καμεραμαν τον Νικο(Kadilas),του διευφυγαν μερικα αμαξια στην αρχη αλλα δεν γινοταν και αλλιως....... :D:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Υ.Γ Παιδια οποιος εχει υλικο(φωτο+βιντεο) απο την συναντηση να το σηκωσει γιατι το τοπικ αυτο θα κλειδωσει οπως γινετε μετα τις συναντησεις .ενεργο τοπικ θα παραμενει μονο αυτο : Προτάσεις Για Συναντήσεις από Κρήτη που και εκει θα λεμε τις προτασεις για την επομενη συναντηση... Πααααμεεεεε.....

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

A ρε κ@@@@λες, συνάντηση στις Γούβες, στη Βάση κι εγώ να λείπω.

Την ατυχία μου μέσα που δεν ξέρει κολύμπι το 207.

Πάρε γαλλικό σου λέει μετά...

Edited by Mike -- GTI
word edit
Link to comment
Share on other sites

A ρε κ@@@@λες, συνάντηση στις Γούβες, στη Βάση κι εγώ να λείπω.

Την ατυχία μου μέσα που δεν ξέρει κολύμπι το 207.

Πάρε γαλλικό σου λέει μετά...

Στελιο εχασες...την αλλη φορα θα ερθω να σε παρω με το golf μου

Αυτο ...επιπλεει :clapping::drinks: :drinks:

Edited by Mike -- GTI
word edit
Link to comment
Share on other sites

Στελιο εχασες...την αλλη φορα θα ερθω να σε παρω με το golf μου

Αυτο ...επιπλεει :lol: :lol: :lol:

Που θα πάει, θα σας ακολουθήσω με τους γάλλους σε κανένα καλοκαιρινό meeting.

Να πιούμε καφέ το ηλιοβασιλεμα αραχτοί πάνω στη θάλασσα!

Link to comment
Share on other sites

Που θα πάει, θα σας ακολουθήσω με τους γάλλους σε κανένα καλοκαιρινό meeting.

Να πιούμε καφέ το ηλιοβασιλεμα αραχτοί πάνω στη θάλασσα!

;):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: .........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.