Jump to content
mourh

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος

Recommended Posts

Περάσαμε πολύ ωραία πάρα πολύ κόσμος πολύ συζήτηση σε βαθμό που δεν ήξερα με ποιόν να πρωτομιλήσω, μοντιφιές και λογκαρίσματα με το vag-com και διάφορα άλλα!

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που με την τιμή της βενζίνης ήρθανε από μακρυά! Μακάρυ να είναι κάθε συνάντησή μας έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χάρηκα πολύ που τα είπαμε άλλη μια φορά κ από κοντά..

Να ευχαριστήσω θερμά τον Κοσμά (που έτρεχε από golf σε golf με ένα laptop στο χέρι και το vag com να κρέμεται!!) για τα λογκαρίσματα και τις αλλαγές που πραγματοποιήσαμε μέσω vag com..

Βέβαια ξενέρωσα λίγο για το σφάλμα στην Ν249-σκάστρα, αλλά έπρεπε να το περιμένω κάποια στιγμή

Αύριο συνεργείο..

Κοσμάααα με το που γίνουν οι αλλαγές να ξέρεις πάμε για looooooooogggggggggg!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aψογη και η χθεσινη συναντηση με δυνατο παρων για αλλη μια φορα.. Χαρηκα που γνωρισα νεα μελη και τα ειπαμε με ενδοιαφερον για τα καμαρια μας..

Υ.Γ1: Σα να ειδα πολλα FSI και γενικα ατμο χθες.. :thumbsup:

Y.Γ2: Kοσμα, θελω να μου ενεργοποιησεις το.... ;)

Υ.Γ3: peolinio, το Type R εκανε την παπια χθες, γιατι αραγε; :thumbsup: :thumbsup:

Ελιωσα με τον τυπο.. Να εχει Type R και να φοβαται ενα 14αρι!!

Link to comment
Share on other sites

Aψογη και η χθεσινη συναντηση με δυνατο παρων για αλλη μια φορα.. Χαρηκα που γνωρισα νεα μελη και τα ειπαμε με ενδοιαφερον για τα καμαρια μας..

Υ.Γ1: Σα να ειδα πολλα FSI και γενικα ατμο χθες.. :thumbsup:

Y.Γ2: Kοσμα, θελω να μου ενεργοποιησεις το.... ;)

Υ.Γ3: peolinio, το Type R εκανε την παπια χθες, γιατι αραγε; :thumbsup: :thumbsup:

Ελιωσα με τον τυπο.. Να εχει Type R και να φοβαται ενα 14αρι!!

Περασαμε καλα και μπλα μπλα μπλα μπλα ..... Bill, ασε κατι ηξερε το παληκαρι... Tsi power !!!

Link to comment
Share on other sites

Ακου εκει πραγματα.. Τι δουλεια ειχαν τα rx8 απο πισω!! Παντως περασαμε πολυ ωραια και παμε για την επομενη συναντηση!

Καλοριζικα στους καινουριους ιδιοκτητες και καλοταξιδα και επισης κ. Νικο το Passat ειναι μουρλια!! ;)

Link to comment
Share on other sites

.... και επισης κ. Νικο το Passat ειναι μουρλια!! :lol:

"κ. Νικο"? Πλακα κανεις!? Τετοια λετε και μετα μας λενε παπουδες με τα Passat! :) (πλακα κανω)

Ευχαριστω για το σχολιο. ;)

Link to comment
Share on other sites

και επισης κ. Νικο το Passat ειναι μουρλια!! :)

:lol:;):D:D:D:D:D:D:D

Θείε Νίκο έχετε και παιδικά καθίσματα recaro στις πίσω θέσεις??? :p:p:p:p:p:p

Lagman θα το σκεφτώ να ξαναμπώ στο δικό σου γιατί μετά φεύγοντας ξενέρωσα με το δικό μου... new_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

"κ. Νικο"? Πλακα κανεις!? Τετοια λετε και μετα μας λενε παπουδες με τα Passat! :) (πλακα κανω)

Ευχαριστω για το σχολιο. :lol:

ειπα να γραψω κυρ Νικο αλλα εκει θα σου ανεβαζα πολυ την ηλικια ;)

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Θείε Νίκο έχετε και παιδικά καθίσματα recaro στις πίσω θέσεις??? :p:p:p:p:p:p

Έχω και πάνες για όσους τους κάνω βόλτα και δεν αντέχουν.... upyours.gif Πότε θα σε πάω μια βόλτα στο Σοχό, να δεις πως στρίβουν τα 5μετρα??... :p

ειπα να γραψω κυρ Νικο αλλα εκει θα σου ανεβαζα πολυ την ηλικια :p

Κεριά και λιβάνια ρε!!! :D Ρε μπας και με μπέρδεψες με κανέναν άλλον?? Είδες ποιός ήμουν?? new_lol.gif

Εμενα ακομα να δουλεψουν τα φωτα new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

Φίλε μου τι περιμένεις από άνθρωπο (λέμε τώρα) που έχει ΚΟΚΚΙΝΟ 122άρι??? (@Κοσμάς upyours.gif ) Το μενού του trip computer το τσέκαρες?? Λειτουργεί ακόμη??? :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.