Jump to content
lancias

Polo 1.2. Tsi -Θεμα Αισθητικησ!

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ sillyhorse1rb5.gif

ΕΧΩ GOLF 5 GT SPORT 140 MΑΥΡΟ.

ΘΕΛΩ POLO TSI 5PORTO HIGHLINE!(ΓΙΑΤΙ Η VW ΕΓΙΝΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΛΕΟΝ.)

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΛΕΥΚΟ Η ΓΚΡΙ ?

Κ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΛΟΓΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........ new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιχειρήματα για το αν το χρώμα πρέπει να είναι μεταλλικό δέχομαι. (Πιο ανθεκτικό)

Αλλά για το χρώμα?? Αυτό που σου πάει στο μάτι καλύτερα. Σημασία έχει να αρέσει σε ΅σένα και να το ευχαριστιέσαι. Είναι σαν να ρωτάς πια γυναίκα να διαλέξεις . :)

Εγώ διάλεξα τη μελαχρινή χαχα... Γκρι Pepper!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ sillyhorse1rb5.gif

ΕΧΩ GOLF 5 GT SPORT 140 MΑΥΡΟ.

ΘΕΛΩ POLO TSI 5PORTO HIGHLINE!(ΓΙΑΤΙ Η VW ΕΓΙΝΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΛΕΟΝ.)

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΛΕΥΚΟ Η ΓΚΡΙ ?

Κ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΛΟΓΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........ new_sugkrotima.gif

Γουστο καθαρα το χρωμα!

Εγω πχ δεν μπορω να βλεπω το γκρι δε μου αρεσει καθολου ουτε το συγκεκριμενο, ενω σε ασπρο το βρισκω τελειο! Νομιζω ειναι και το χρωμα που του πηγαινει καλυτερα.. Σε highline ταιριαζει παρα πολυ και το μαυρο παντως λογω των νικελ κτλ και κανουν πολυ ομορφη αντιθεση.

Link to comment
Share on other sites

στυμφωνώ ότι ιδίως σε highline ταιριάζει το μαύρο λόγω και των νίκελ. μετά, μεταξύ λευκού και γκρι είναι θέμα γούστου, το άσπρο κάνει ωραία αντίθεση με τα σκουρόχρωμα φώτα μπροστά, το γκρι θεωρώ είναι πιο ωραίο πλάι και πίσω αλλά και πιο ακριβό:)

Edited by halokoloko
Link to comment
Share on other sites

στυμφωνώ ότι ιδίως σε highline ταιριάζει το μαύρο λόγω και των νίκελ. μετά, μεταξύ λευκού και γκρι είναι θέμα γούστου, το άσπρο κάνει ωραία αντίθεση με τα σκουρόχρωμα φώτα μπροστά, το γκρι θεωρώ είναι πιο ωραίο πλάι και πίσω αλλά και πιο ακριβό:drinks:

ΕΚΛΕΙΣΕ!

Σε καμια 20αρια μερα στο Γκαραζ μου το Μαυρο μου Γκολφακι θα εχει για παρεα ενα Λευκο Πολακι.....

sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΛΕΙΣΕ!

Σε καμια 20αρια μερα στο Γκαραζ μου το Μαυρο μου Γκολφακι θα εχει για παρεα ενα Λευκο Πολακι.....

sillyhorse1rb5.gif

μπραβο την καλυτερη επιλογη εκανες! με το καλο να ερθει να το χαρεις!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν λίγο το είδα από κοντά σε άσπρο,όλα τα λεφτά απλά...! αυτό που είναι τέλειο ειδικά είναι αντίθεση μαύρα φανάρια με το χρώμα όπως είπε ένα παλικάρι πιο πάνω... :baby:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.