Jump to content
TasosGti25

Gti 25 Jahre Προς Πωληση...

Recommended Posts

Μετα απο 2 χρονια συμβιωσης με το Gti μου...στην ουσια ενας ειναι διοτι τον πρωτο χρονο ειχα στην κατοχη μου και ενα punto Gt...ειμαι στα προθυρα να το πουλησω...

Ο λογος ενα Clio RSIIΙ F1 team!

Θα ηθελα την κριτικη σας περι αυτου....σχολια..!

Το GTI ειναι κατασκευης 3/2002 εκθεσιακο αμαξι...με 1η αδεια αν θυμαμαι καλα 9/2002...

Full extra με Navi...αναρτηση bilstein,αυτη τη στιγμη ειναι χαμηλωμενο 5+ ποντους..

104000ΚΜ+καινουρια λαστιχα toyo T1R!...ειναι το γνωστο επετειακο...κυριολεκτικα αγρατσουνιστο!

Δεν εχω βαλει ακομη αγγελια γιατι κοιταω αν τελικα ο ιδιοκτητης του clio αποφασισει να το πουλησει μιας και ειναι γνωστου και σε υπεραριστη κατασταση!

Για να το παρω βεβαια...παρακαλαω να κατεργηθουν τα τελη οπως ακουγεται...και να βαλουν τεκμηρια....πολλα τεκμηρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα εινια οτι δεν προκειται για ενα απλα clio!

Δεν λεω κουτσουρο θα ειναι...πολυ σπορτιφ...αλλα και με το τωρινο αμαξι...ειναι κουτσουρο...και απο αναρτηση και απο ζαντες..!

Αυτο που θελω να πετυχω εινια με λιγα χρηματα επιπλεον..να εχω ενα αμαξι το πολυ 3ετιας και οχι 7-8ετιας!

Και θα ειναι παλι ιδιαιτερο!

Αλλωστε δεν προκειται για καθημερινη χρηση...

Και απο θεμα χωρων...παντα κανω ταξιδι με 2 ατομα!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 2 χρονια συμβιωσης με το Gti μου...στην ουσια ενας ειναι διοτι τον πρωτο χρονο ειχα στην κατοχη μου και ενα punto Gt...ειμαι στα προθυρα να το πουλησω...

Ο λογος ενα Clio RSIIΙ F1 team!

Θα ηθελα την κριτικη σας περι αυτου....σχολια..!

Το GTI ειναι κατασκευης 3/2002 εκθεσιακο αμαξι...με 1η αδεια αν θυμαμαι καλα 9/2002...

Full extra με Navi...αναρτηση bilstein,αυτη τη στιγμη ειναι χαμηλωμενο 5+ ποντους..

104000ΚΜ+καινουρια λαστιχα toyo T1R!...ειναι το γνωστο επετειακο...κυριολεκτικα αγρατσουνιστο!

Δεν εχω βαλει ακομη αγγελια γιατι κοιταω αν τελικα ο ιδιοκτητης του clio αποφασισει να το πουλησει μιας και ειναι γνωστου και σε υπεραριστη κατασταση!

Για να το παρω βεβαια...παρακαλαω να κατεργηθουν τα τελη οπως ακουγεται...και να βαλουν τεκμηρια....πολλα τεκμηρια!!!

καμια φωτογραφια να δουμε το καμαρι σου????το γκολφακι...

και τιμη αν εχεισ πανω κατω στο νου σου..

Link to comment
Share on other sites

καμια φωτογραφια να δουμε το καμαρι σου????το γκολφακι...

και τιμη αν εχεισ πανω κατω στο νου σου..

Δεν μπορω να ανεβασω φωτο..ουτε URL..ουτε emoticons!

Δεν ξερω γιατι...

Τιμη....13000...παρακατω με τιποτα γιατι εχω δει και αλλα edition και ολα αλλαγμενα ειναι πανω...βαμενα..κτλ!

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να παρεις τα λεφτα που ζητας, γιατι ετσι οπως πεσανε οι τιμες ακουω κατι τιμες, και με ποιανει η καρδια μου...και ειναι και ενας λογος που δεν αλαζω το δικο μου προκειμενου να το σφαξω...

Ακομη ειμαστε σε πλεονεκτικη θεση λογω κυβικων....

Την περασμενη εβδομαδα πουληθηκε ενα 12500 και οχι τοσο καθαρο οσο το δικο μου..!

Αλλωστε ολοι που εχουμε φερει αμαξια απ εξω εχουμε και λιγα τελη!

Link to comment
Share on other sites

Σχολιο δικο μου...θα σου πω μια φραση που μου ειπε ενας φιλος που εδωσε μια Mercedes C που ειχε και πηρε ενα EVO...

Απο τα Σαλονια στα Αλονια.!!!

Απο εκει και περα οτι γουσταρεις, εγω παντως renault δεν θα επερνα ουτε με σφαιρες...

Καλα μην τρελενεσε...... Το κλιο ειναι παντου καλυτερο απο γκολφ 4.....

Και αμαξι σαν το κλιο δν προκειτε να βγαλει ποτε η vw.....

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα εινια οτι δεν προκειται για ενα απλα clio!

Δεν λεω κουτσουρο θα ειναι...πολυ σπορτιφ...αλλα και με το τωρινο αμαξι...ειναι κουτσουρο...και απο αναρτηση και απο ζαντες..!

Αυτο που θελω να πετυχω εινια με λιγα χρηματα επιπλεον..να εχω ενα αμαξι το πολυ 3ετιας και οχι 7-8ετιας!

Και θα ειναι παλι ιδιαιτερο!

Αλλωστε δεν προκειται για καθημερινη χρηση...

Και απο θεμα χωρων...παντα κανω ταξιδι με 2 ατομα!

Τασο θα εκπλαγεις απο την οδηγηση ανεση του κλιο

Θα ειναι πιο ανετο απο το γκολφ και πολυ πιο στριφτερο απο το γκολφ!!

Αν δν εχεις οδηγησει κλιο πανε κανε Test Drive ενα! Θα το λατερεψεις!

Link to comment
Share on other sites

Τασο θα εκπλαγεις απο την οδηγηση ανεση του κλιο

Θα ειναι πιο ανετο απο το γκολφ και πολυ πιο στριφτερο απο το γκολφ!!

Αν δν εχεις οδηγησει κλιο πανε κανε Test Drive ενα! Θα το λατερεψεις!

τα κλιο δεν στριβουν. ασε εχω οδηγησει. αυτο που ειπε ο φιλος απο τα σαλονια στα αλνια ειχε δικιο.

τα ρενο βγαζουν παρα πολλα προβληματα

Link to comment
Share on other sites

τα κλιο δεν στριβουν. ασε εχω οδηγησει. αυτο που ειπε ο φιλος απο τα σαλονια στα αλνια ειχε δικιο.

τα ρενο βγαζουν παρα πολλα προβληματα

Τα κλιο δν στριβουν! Το ακουσαμε και αυτο! Και στριβουν τα volkswagen!!!

Μαλον δν εχεις οδηγησει κλιο!!!!

Τα σαλονια ειναι το γκολφ 4????? χ0αοχ0αοχ00χοαχοα0χοα0χο

Τα ρενο βγαζουν προβληματα.Τα volkwswagen οχι????

Τεσπα.Τα κλιο δν βγαζουν προβληματα! Ειδικα αυτα που βγαινουν απο τη RenaultSport δν βγαζουν!

Link to comment
Share on other sites

Πόλυ καλή η κίνηση σου!!!!

Το clio rs είναι σήμερα από τα λίγα αυτοκίνητα

που μπορούν να συγκινήσουν τον οδηγό.... και οπτικά και οδηγικά!!!!!!

:heart:;):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

οπτικα οχι τοσο θα ελεγα thumbsdown.gif

οδηγικα ναι.

καλα το κολημα του DrYannisK να βαλει αχρηστο οτι δεν ειναι vw και μαλιστα golf 5 GTI dsg ειναι γνωστο. :heart:

Link to comment
Share on other sites

Eιχα την δυνατοτητα την περασμενη εβδομαδα να οδηγησω ενα RS...αλλα δεν το οδηγησα....

Φοβαμαι οτι θα το λατρεψω....και θα "αναγκαστω" να το παρω....!!!

Και μετα τι γινεται με την εφορια...μετα παο λιγη σκεψη κατεληξα να περιμενω λιγο να σταθεροποιηθουν τα περι τεκμηριων/φορολογια/τελη και μετα να κανω την κινηση...!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα θα κανεις..

και εγω αυτη την "σταθεροποιηση" περιμενω εδω και καιρο να δω τι θα κανω...

θα "πεθανω" με το tsi η θα παω σε κατι ποιο πολεμικο :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.