Jump to content
Speedy

Ceramic Coat Williams

Recommended Posts

επειδη ειναι δυσκολες εποχες, και δεν υπαρχουν λεφτα για δοκιμες, εχεις καποιο zaino εκει να μου δειξεις τι αποτελεσμα κανει, να κρινω και να αποφασισω?Βλεπω οτι εισαι πολυ εξυπηρετικος για αυτο και στο ζηταω

Μου εχει μεινη καποια ποσοτητα,(μη φανταστης πολυ), φιλε tzotzo απο αυτα που χρησιμοποιω εγω και μπορεις να ερθεις να τα δεις αν θες και να δεις αν σου κανουν...

Ειναι το Ζ6 και το Ζ8 αυτα που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Προμηθευεστε Zaino? Μπορω να ερθω να αγορασω Zaino?

Μπορείς να τα αγοράσεις από τον αποκλειστικό εισαγωγέα της Zaino για την Ελλάδα σε super τιμές!

http://www.swell.gr/car/index.php?page=shop.browse&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=72

Εγώ πήρα το κατι τις μου

DSC_8272_resize-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω την εφαρμογή του κεραμικου στο πόλο μου και το αποτέλεσμα ειναι Παρα πολυ Καλο. Η επιφάνεια απόκτησε μια καθαρότητα μια γυαλαδα ξεχωριστή.νομιζω αξίζει. Μόνο και Μόνο που Ξενοιαζεις απο κερωματα αλοιφές και Τέτοια είναι φοβερό. Ένα πλυσιματακι και το αμάξι λες και βγήκε Τώρα απο το εργοστάσιο. Ευχαριστω τον φίλο Πλάτωνα για την δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά φωτό από το πρίν και το μετά παίζει;

Απο το συγκεκριμενο αυτοκινητο εχει βγαλει ο φιλος bouzoukistas.....

Στο παρακατω link ομως http://www.facebook.com/pages/Auto-Star-Detailing-Center/328786287148290?sk=wall μπορεις να δεις πολλες φωτογραφιες απο το πριν και το μετα απο πολλα αυτοκινητα φιλε μου!!!

Εκανα και εγω την εφαρμογή του κεραμικου στο πόλο μου και το αποτέλεσμα ειναι Παρα πολυ Καλο. Η επιφάνεια απόκτησε μια καθαρότητα μια γυαλαδα ξεχωριστή.νομιζω αξίζει. Μόνο και Μόνο που Ξενοιαζεις απο κερωματα αλοιφές και Τέτοια είναι φοβερό. Ένα πλυσιματακι και το αμάξι λες και βγήκε Τώρα απο το εργοστάσιο. Ευχαριστω τον φίλο Πλάτωνα για την δουλεια του.

Εγω σε Ευχαριστω φιλε Σωτηρη για την εμπιστοσυνη σου και χαιρομαι που εισαι ικανοποιημενος!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.