Jump to content
spiros23

Δεν Πεταει Νερο Στα Τζαμια..

Recommended Posts

Προβλημα στο 6n δεν πεταει νερο στα τζαμια εδω και καμια βδομαδα. Λογικα καποιο μοτερακι που χρησιμοποιει για το νερο θα τα εφτυσε. Γνωριζει καποιος κατι να βοηθησει μηπως;

Link to comment
Share on other sites

ακουγετε το μοτερακι οταν πατας τον διακοπτη;

εγω θα ελεγχα την λειτουργια τους αρχιζοντας με το.....

αν εχει νερο το παγουρι

αν εχουν βουλωσει οι οπες των ψεκαστηρων

αν εχει τρυπησει το παγουρι

αν εχει τρυπησει ή βγει καποιο σωληνακι

αν εχει καει η ασφαλεια

αν ακουγετε το μοτερακι

Link to comment
Share on other sites

ελεγξα τις πιτσιλιθρες αν και δυκολα να ειχαν προβλημα ξαφνικα κ οι 3, νερο εχει στο παγουρι φυσικα, οσο μπορουσα να το κοιταξω δεν δειχνει να εχει τρυπησει καπου.. αν ακουγεται πλεον το μοτερακι πρεπει να το κοιταξω γιατι τουλαχιστον 1-2 μερες απο οταν αρχισε το προβλημα ακουγοταν αλλα οχι τοσο εντονα οσο πριν.

λογικα το μοτερακι του πρεπει να τα εχει φτυσει εκτος και αν ειναι καποιο σωληνακι και δεν φτανει το ματι μου να δω..

Link to comment
Share on other sites

ελεγξα τις πιτσιλιθρες αν και δυκολα να ειχαν προβλημα ξαφνικα κ οι 3, νερο εχει στο παγουρι φυσικα, οσο μπορουσα να το κοιταξω δεν δειχνει να εχει τρυπησει καπου.. αν ακουγεται πλεον το μοτερακι πρεπει να το κοιταξω γιατι τουλαχιστον 1-2 μερες απο οταν αρχισε το προβλημα ακουγοταν αλλα οχι τοσο εντονα οσο πριν.

λογικα το μοτερακι του πρεπει να τα εχει φτυσει εκτος και αν ειναι καποιο σωληνακι και δεν φτανει το ματι μου να δω..

ναι οντως δυσκολο να βουλωσουν κ οι τρεις...

αν δεν εισαι σε βαβουρα,ανετα το ακους το μοτερακι του.Δοκιμασε να πεταξεις κ στα μπροστα αλλα κ στα πισω τζαμια (κανοντας αντιστοιχα το μπουτον) και ξαναπες μας.Προσωπικα στο πισω εγω ειχα αντιμετωπισει το εξης

ειχα περασει καλωδιωση για ενισχυτη ηχου κ το ειχα κανει φυλλο κ φτερο και σε καποιο σημειο στο αριστερο πισω καθισμα κατω χαμηλα ειχε "ξεκουμπωσει" ο αγωγος σε ενα συνδεσμο του κ μου εχυνε ολα τα νερα στην καμπινα!!!Προσεξε το κ πες μας

Link to comment
Share on other sites

οχι πλεον το εχω ελεγξει απο καιρο. ειναι νεκρο το συστημα μπρος-πισω. πατας διακοπτη και δεν ακουγεται τιποτα απολυτως. πολυ σπαστικο προβλημα με ταλαιπωρησε τωρα το καλοκαιρι αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.