Jump to content
mobile

Jetta Tsi 140 Problem

Recommended Posts

Λοιπον φιλοι μου απο χθες μου παρουσιαστηκε το εξης προβλημα πανω απο τις 3000 χιλιαδες στροφες το αμαξι σερνεται κυριολεκτικα δεν παει βημα σαν να μην ανοιγει το τουρμπο.Τι ειναι παλι τουτο εχει μονο 20.000 χιλιομετρα και ειναι 2007 μοντελο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλοι μου απο χθες μου παρουσιαστηκε το εξης προβλημα πανω απο τις 3000 χιλιαδες στροφες το αμαξι σερνεται κυριολεκτικα δεν παει βημα σαν να μην ανοιγει το τουρμπο.Τι ειναι παλι τουτο εχει μονο 20.000 χιλιομετρα και ειναι 2007 μοντελο.

Κοίτα λίγο μέσα στο φόρουμ (στην κατηγορία του Golf) σχετικά με την βαλβίδα Ν75 και την σκάστρα. Το πιθανότερο είναι να τις αλλάξεις (με ένα κόστος γύρω στα 100 ευρώ) και το αυτοκίνητο να επανέλθει στα κανονικά του.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ

Στη θεσσαλονικη δυτικα γνωριζει κανεις καποιο συνεργειο αξιοπιστο εκτος αντιπρωσοπειας για να το παω.

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ

Στη θεσσαλονικη δυτικα γνωριζει κανεις καποιο συνεργειο αξιοπιστο εκτος αντιπρωσοπειας για να το παω.

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

ΜΠΟΔΟΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νέου Μοναστηρίου 106 Ελευθέριο-Κορδελιό

Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία, 54627

Τηλ.: 2310774500

+

ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Μοναστηρίου 198

Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία

Τηλ.: 2310539100

Fax: 2310566285

Για τα παραπάνω συνεργεία δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα .

Ελπίζω να βοήθησα !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το προβλημα ηταν η Ν75 πηγα πηρα μια απο την αντοπροσωπια κοστος 44 ευρω και τελος τα κομπιασματα.Να ειναι καλα το φορουμ και καποια ατομα που ασχολουνται και μας ανοιγουν τα ματια γιατι σε καποια συνεργεια που ρωτησα μεχρι και για αλλαγη τορμπινας μου ειπανε.....αστα να πανε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.