Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος Σαββάτο 18 Σεπτεμβρίου 18:30 @ Μediterranean Cosmos

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Τo Σαββάτο 18 Σεπτεμβρίου , η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη πρώτη Συνάντηση για το έτος 2010-2011 ! Η συνάντηση μας θα πραγματοποιηθεί στο Μediterranean Cosmos .

Εκεί θα σας περιμένουμε το απόγευμα του Σαββάτου , για να περάσουμε υπέροχα ! Προτείνω να φέρουμε και τις συζύγους-κοπέλες μας στη συνάντηση όπως συνηθίζουμε τελευταία :)

Στο εμπορικό κέντρο υπάρχει χώρος στάθμευσης , οπου θα σταθμευσουμε τα αυτοκινητα μας , βελτιωμένα και μη !

Ώρα προσέλευσης : 18:30

Σημείο Συνάντησης η είσοδος-έξοδος στο P3 ! ( Φωτό )

Διεύθυνση Εμπορικού Κέντρου:

11ο χιλ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης / Μουδανιών

57001 Θεσσαλονίκη

Τηλ: 2310 489 571

Για πληροφορίες και συμμετοχές, επικοινωνείτε με τους :

mourh: 6985 900 198

White V GTI: 6984 24 25 26

Σας περιμένουμε όλους !

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (nickname + αριθμός επιπλέον ατόμων):

1. Mourh

2. Speedy

3. STELIOS_GOLF 6 TSI

4. pants_

5. Leou21 (?)

6. Κοσμάς

7. Chris_4

8. Ane-fastrabbit + bbp + drt (?)

9. kleo

10. kostas_the

11. chris polo

12. Alex (?)

13. Rocco-85 + 1 (?)

14. Billgr4 (?)

15. VWPolo1.2TSI (?)

16. georgio

17. Arxontas2323

18.

19.

20.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

δυστυχος δεν θα μπορεσω να ερθω.πρωτεινω αν θελουν και τα μελοι απο κοζανη πτολεμαιδα βεροια φλωρινα να κανουμε και εμεις μια συναντηση καπου μεσα στο μηνα σε ενα μερος που να μας βολευει ολους αν φυσικα δεν υπαρχει προβλημα απο τους μοδερατορες.απο φλωρινα ειμαστε 4-5 ατομα που θελουμε να πραγματοποιηθει συναντηση σε κοζανη και γυρω περιοχες,εχω μιλησει και με τον bill και με τον drt..και θελουν και αυτοι! αν ειναι ολα οκ ας προχωρησουμε σε μια συναντηση να τα πουμε και εμεις λιγο βρε παιδια!

Link to comment
Share on other sites

να δεν ερθεο ο ανε εγω δεν θα παρευρεθω.

ανε υπαρχει meeting mod για κοζανη.εαν ομως δεν γινει ελατε ρε σαλονικα.εσυ ειδικα εχεισ κατι χρονια να ερθεις.

για την παρτυ σου κ μονο θα βαλω k03s :rofl:(σιγα μην βαλω)

εαν γινει συναντηση κοζανη βεροια φλωρινα σαλονικα θα γινει κατοπιν συνενοησης για να μαζευτουμε ολοι οχι 4-5 ατομα αποσπασματικα....να γινουμε κομβοι

Link to comment
Share on other sites

φιλε το να ερθουμε 3 αμαξια απο φλωρινα θεσσαλονικη που ειναι 440 χμ πηγαινε ελα για μια συναντηση δεν φανταζει τοσο λογικο!καλο θα ηταν αν εφοσον θελετε να ειναι κοινη η συναντηση να μιραζουμε λιγο τις αποστασεις.καντε 200 εσεις και κανουμε 220 εμεις!αλλα εσεις στο μερος σας και εμεις απο την αλλη ακρη δεν ειναι σωστο και οχι μονο για οικονομικους λογους αλλα φαντασου και το ταξιδι!!εχει μια κουραση οπως και να το κανεις!μιλαω φιλικα μην με παρεξηγησει κανεις την αποψη την δικη μου και τα παραπονα μελων απο την περιοχη μου εκφερω!

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε περιμενε για μια κοινη συναντηση η οποιο προυποθετει συνενοηση μεταξυ των μελων απο τις οποιες περιοχες θα συμμετασχουν.

το ειπα ρε αχρηστε επειδη εσκασες για καφε σαλονικα γιαυτο

Link to comment
Share on other sites

θα πιουμε καφε ρε αγαπη και ελπιζω πιο νωρις απο την συναντηση!δες στον τοιχο σου στο φατσοβιβλιο!!

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε περιμενε για μια κοινη συναντηση η οποιο προυποθετει συνενοηση μεταξυ των μελων απο τις οποιες περιοχες θα συμμετασχουν.

το ειπα ρε αχρηστε επειδη εσκασες για καφε σαλονικα γιαυτο

Mourh μην χαλάς το θέμα !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. για πρωτη φορα λεω να ερθω και εγω μιας και θα γινει σαλονικα και βολευει και με την δουλεια. ειμαι μεσα εκτος απροοπτου..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. για πρωτη φορα λεω να ερθω και εγω μιας και θα γινει σαλονικα και βολευει και με την δουλεια. ειμαι μεσα εκτος απροοπτου..

Σωστός !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έρθω… ανάλογα το πώς θα ξυπνήσω για να κάνω ταξιδάκι τόσο μεγάλο…

Όπως νομίζεις ... εάν δεν έρθεις να ξέρεις θα υπάρχει κατανόηση ! :D

¶λλος με τη βάρκα μας ??

Link to comment
Share on other sites

update!υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ερθω κι εγω...αν μας παει σε κανα καλο μαγαζι ο μουρις και ο σπιντις...??!!εεε??

Link to comment
Share on other sites

update!υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ερθω κι εγω...αν μας παει σε κανα καλο μαγαζι ο μουρις και ο σπιντις...??!!εεε??

χαχαχαχα κάτι θα κάνουμε και για εσάς κύριε fastrabbit :p Σας βάζω με ερωτηματικό για παν ενδεχόμενο ;)

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ερθω ρε παιδια και μαλλον θα ειμαι και με τον Σουλη που ειχα ερθει την τελευταια φορα..απλα εμεις θα χρειαστουμε βοηθεια γιατι δεν την ξερουμε καλα την θεσσαλονικη..οποτε θα σας ζαλισουμε στα τηλεφωνα.. new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

επιδη θα ερθω πρωτη φορα σε συναντιση. τη κανετε σε δυναντισεις σας?

περναμε τελεια!!

απόλυτα σωστός ο fastrabbit !

ελπιζω να ερθω ρε παιδια και μαλλον θα ειμαι και με τον Σουλη που ειχα ερθει την τελευταια φορα..απλα εμεις θα χρειαστουμε βοηθεια γιατι δεν την ξερουμε καλα την θεσσαλονικη..οποτε θα σας ζαλισουμε στα τηλεφωνα.. new_iloveyou.gif

να έρθετε και 4 άτομα ! Κανένα πρόβλημα για την Θεσσαλονίκη , έχεις και π.μ. :p

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να ερθω ρε παιδια και μαλλον θα ειμαι και με τον Σουλη που ειχα ερθει την τελευταια φορα..απλα εμεις θα χρειαστουμε βοηθεια γιατι δεν την ξερουμε καλα την θεσσαλονικη..οποτε θα σας ζαλισουμε στα τηλεφωνα.. new_iloveyou.gif

Θα σας πάω εγώ, τι αγχώνεσαι....το πολύ πολύ να χαθούμε... just joking ! :p

Υ.Γ. Κανόνισε να έρθεις !

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.