Jump to content
kouliss

2Η Πανελλήνια Συνάντηση 2010

Recommended Posts

Και επειδη σας αφηνα με την αγωνια.......ετοιμαστειτε sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

svouras 3 διανυκτερευσεις, και στα υπολοιπα μεεεεεεεεσα!!!!!! new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, μένουμε στο 2κλινο τελικά!!!

Δηλαδή ta6ape - svouras, εγώ 4 διανυκτερεύσεις και όλα τα εξτρά... και ο svouras 3 διανυκτερεύσεις και τα εξτρά μαζί!!!

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θα καταφέρω να έρθω! new_killpc.gifmachinegun.gif

Προέκυψε έκτακτο επαγγελματικό θέμα και η συμμετοχή μου είναι αδύνατη. ;);)

Έκανα ότι μπορούσα (μέχρι και ότι παντρέυεται ο πρώτος μου ξάδελφος τους είπα...χαχαχα) αλλά τίποτα... new_grrrr.gif

Να περάσετε όλοι καλά και πιείτε και τίποτα για μένα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, κάντο 3κλινο το δικό μας!

Θα έχουμε στην παρέα μας και τον Anemostrovilos (Κώστας) για 3 διανυχτερεύσεις και σε όλα μέσα και αυτός!

Δηλαδή ta6ape - svouras - Anemostrovilos, εγώ 4 διανυκτερεύσεις και όλα τα εξτρά... και τα παιδιά 3 διανυχτερεύσεις και τα εξτρά μαζί!!!

Κατι μου λεει οτι δεν θα σταματησει το τηλεφωνο του δωματιου μας να χτυπαει???? :whistling::whistling::whistling:new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!!

Αύριο Παρασκευή λήγει η προθεσμία των δεσμευμένων δωματίων. Παρόλα αυτά απο την ενημέρωση που έλαβα υπάρχει ακόμα διαθεσιμότητα. Όποιος λοιπόν επιθυμεί μπορεί να επικοινωνεί μαζί μου ώστε να πληρώνει και να προχωράω σε απευθείας κράτηση του δωματίου.

Ευχαριστώ,

Κοσμάς.

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκαν οι δηλωμένες μέχρι στιγμής συμμετοχές που βρίσκεται σε εξέλιξη ή έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία για την κράτηση του δωματίου.

Όσοι σκέφτονται να έρθουν μόνο στις δραστηριότητες β.ε. ή β.γ. να επικοινωνήσουν επίσης ώστε να γίνει η απαραίτητη προετοιμασία.

.... έμειναν μόνο 6 ημέρες για την μεγάλη Συνάντηση!!! Εσείς θα απουσιάζετε???????????

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, μένουμε στο 2κλινο τελικά!!!

Δηλαδή ta6ape - svouras, εγώ 4 διανυκτερεύσεις και όλα τα εξτρά... και ο svouras 3 διανυκτερεύσεις και τα εξτρά μαζί!!!

Τελική απόφαση!

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκαν οι δηλωμένες μέχρι στιγμής συμμετοχές που βρίσκεται σε εξέλιξη ή έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία για την κράτηση του δωματίου.

Όσοι σκέφτονται να έρθουν μόνο στις δραστηριότητες β.ε. ή β.γ. να επικοινωνήσουν επίσης ώστε να γίνει η απαραίτητη προετοιμασία.

.... έμειναν μόνο 6 ημέρες για την μεγάλη Συνάντηση!!! Εσείς θα απουσιάζετε???????????

δυστηχως, καλα να περασετε, εμενα η γυναικα μου ζητησε Ζαγοροχωρια και δεν μπορουσα να αρνηθω (παντοφλα)

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλευω βρε παιδια.Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω αλλα σας ευχομαι τα καλυτερα.Καλα να περασετε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Συμφορουμιτες...

Ειμαι απο Παραλια Κατερινης,μολις κατοχος ενως Golf mk3 GTi,και με το που ειδα την συναντηση....αμεσως ψηθηκα :lol::good:

Θα χαρω πολυ να σας γνωρισω ολους και φυσικα να μαθω και καποια πραγματα για το αυτοκινητο μου.

Σημειωση:Η παραλια ειναι πραγματικα πολυ ωραιο μερος οπου μπορουν να γινουν πολλα πραγματα...απο καλες/α

ταβερνες-εστιατορια-καφετεριες-αλλα και (club μεσα στην κατερινη-λογω χειμωνα)αλλα και απο μικρο εκδρομουλες στις διπλα περιοχες,οπως ολυμπο και οτι αλλο θελετε.

+++++++ για τους γρηγορους,εχουμε πολυ καλες ευ8ειες(χωρις φοβο απο αστυνομιες κτλ)για βραδυνες εξορμησεις-πατηματα και οτι αλλο εχετε ευχαριστηση!!!!! :ninja:

ΥΓ:σορρυ αν σας κουρασα,αλλα ενθουσιαστηκα.. :o :o

ΥΓ2:Το ξενοδοχειο ειναι ολα τα λεφτα......θα νομιζετε οτι βρισκεστε σε κανα dubai !!

ΥΓ3:αν μπορει κανενας να μου φερει 2 αυτοκολητα του club για το αμαξι (πισω παραθυρα)και θα του τα πληρωσω εκει..(σε χρωμα νικελ-ασημι αν υπαρχουν..καλυτερα)+ 1 μπουφανακι με τον κωδικο A010‐1 σε S-M αν γινετε,να δοκιμασω πιο μου κανει και θα το αγορασω 100%!!!

Edited by LiakosGTi
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Συμφορουμιτες...

Ειμαι απο Παραλια Κατερινης,μολις κατοχος ενως Golf mk3 GTi,και με το που ειδα την συναντηση....αμεσως ψηθηκα :good::ninja:

Θα χαρω πολυ να σας γνωρισω ολους και φυσικα να μαθω και καποια πραγματα για το αυτοκινητο μου.

Σημειωση:Η παραλια ειναι πραγματικα πολυ ωραιο μερος οπου μπορουν να γινουν πολλα πραγματα...απο καλες/α

ταβερνες-εστιατορια-καφετεριες-αλλα και (club μεσα στην κατερινη-λογω χειμωνα)αλλα και απο μικρο εκδρομουλες στις διπλα περιοχες,οπως ολυμπο και οτι αλλο θελετε.

+++++++ για τους γρηγορους,εχουμε πολυ καλες ευ8ειες(χωρις φοβο απο αστυνομιες κτλ)για βραδυνες εξορμησεις-πατηματα και οτι αλλο εχετε ευχαριστηση!!!!! :o

ΥΓ:σορρυ αν σας κουρασα,αλλα ενθουσιαστηκα.. :o :o

ΥΓ2:Το ξενοδοχειο ειναι ολα τα λεφτα......θα νομιζετε οτι βρισκεστε σε κανα dubai !!

ΥΓ3:αν μπορει κανενας να μου φερει αυτοκολητα του club για το αμαξι και θα του τα πληρωσω εκει..(σε χρωμα νικελ αν υπαρχουν..καλυτερα) :o

Καλησπέρα !

Εγώ θα ήθελα να τις δω αυτές τις ευθείες στην παραλία κατερίνης γιατί απ' όσο ξέρω το μόνο που μπορείς να καταφέρεις είναι να σπάσεις το αμάξι σου εκεί, εάν το παίξεις γρήγορος (εκτός από την κ......σκαλα) οπού εκεί εάν έχει ένα μπλόκο δεν θα χορτάσουν γράψιμο οι μπλε ... :whistling: Αυτά για τα κοντινά , για τα πιο μακρινά μέρη καλύτερα να μην πούμε τίποτα και να παραμείνουν κρυφές ... ;)

Επειδή είμαστε off topic εύχομαι να γνωριστούμε και να τα πούμε κι από κοντά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Εγώ θα ήθελα να τις δω αυτές τις ευθείες στην παραλία κατερίνης γιατί απ' όσο ξέρω το μόνο που μπορείς να καταφέρεις είναι να σπάσεις το αμάξι σου εκεί, εάν το παίξεις γρήγορος (εκτός από την κ......σκαλα) οπού εκεί εάν έχει ένα μπλόκο δεν θα χορτάσουν γράψιμο οι μπλε ... :whistling: Αυτά για τα κοντινά , για τα πιο μακρινά μέρη καλύτερα να μην πούμε τίποτα και να παραμείνουν κρυφές ... :rofl:

Επειδή είμαστε off topic εύχομαι να γνωριστούμε και να τα πούμε κι από κοντά :D

Για οποιον θελει να κανει πατηματα-δοκιμες η τελως παντων να θελει μια ευθεια ασφαλη χωρις μπλε κτλ,θα μπορουμε να πεταγομαστε μεχρι κατερινη...

Παραλια δεν εχει καθολου μπλε ουτε μπλοκα παρα μονο το σαβατοκυριακο κανα 2 μηχανες της ομαδας Διας ερχονται για μια βολτα παραλια και την κανουν,αλλα και παλι αυτοι δεν πειραζουν.

Θα χαρω και εγω πολυ να τα πουμε απο κοντα και ξαναλεω πως οποιος ψηθει για τετοιου ειδους πραγματα.......θα χαρω να τον εξυπηρετησω :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει να κανει πατηματα-δοκιμες η τελως παντων να θελει μια ευθεια ασφαλη χωρις μπλε κτλ,θα μπορουμε να πεταγομαστε μεχρι κατερινη...

Παραλια δεν εχει καθολου μπλε ουτε μπλοκα παρα μονο το σαβατοκυριακο κανα 2 μηχανες της ομαδας Διας ερχονται για μια βολτα παραλια και την κανουν,αλλα και παλι αυτοι δεν πειραζουν.

Θα χαρω και εγω πολυ να τα πουμε απο κοντα και ξαναλεω πως οποιος ψηθει για τετοιου ειδους πραγματα.......θα χαρω να τον εξυπηρετησω :D

χαχα ετσι ναι :rofl:

Κι εγώ ! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη σας αφηνα με την αγωνια.......ετοιμαστειτε sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

svouras 3 διανυκτερευσεις, και στα υπολοιπα μεεεεεεεεσα!!!!!! new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Ο Λ Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nikosxania, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις (Πεμ,Παρ,) +

1κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση (Σαβ), β.ε. 1, β.γ. 1

Sorry gia tin ka8ysterisi lef-kouliss, alla perimena na kanonisw tin adeia me ti douleia mou, opws kai h

Stavriella...

P.S. : Ginetai to Savvato na meinw parea me kapoion akoma gia na min koimoi8w monos mou?

Link to comment
Share on other sites

τα μελη που θα ξεκινησουν απο σαλονικα ας μου στειλουν ενα PM

εγω με τον Speedy θα ξεκινησουμε το πρωι του Σαββατου.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

@mourh ο titikos θα έρθει απο Θεσ/κη. Ας επικοινωνήσεις σε παρακαλώ για να συντονιστείτε.

@nikosxania δεν υπάρχει πρόβλημα. Περιμένω νέα σου σήμερα - αύριο για το τελικό.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

κοσμα σου ερχομαι κ ξερεις η θεση σου ειναι δυσκολη....κατι ελεγες στον doggy οταν σας πηρα τηλ απο λαρισα..ε τωρα θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχομαι ολοψυχα να περασετε τελεια και να διαφημησετε το κλαμπ μας οπως του αξιζει!

θερμη παρακλειση για ασφαλεια και συνεση στο δρομο!

τελικα δεν καταφερα να ερθω οποτε ενα ποτο στην υγεια μου ειναι οτι καλυτερο!

την επομενη φορα!

καλα να περασετε και το νου σας στη σαουνα...

Link to comment
Share on other sites

σας ευχομαι ολοψυχα να περασετε τελεια και να διαφημησετε το κλαμπ μας οπως του αξιζει!

θερμη παρακλειση για ασφαλεια και συνεση στο δρομο!

τελικα δεν καταφερα να ερθω οποτε ενα ποτο στην υγεια μου ειναι οτι καλυτερο!

την επομενη φορα!

καλα να περασετε και το νου σας στη σαουνα...

Θα πιω εγω ενα και δυο στην υγεια σου teetotum.pngteetotum.png

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να το πιεις εσύ και όχι κάποιος άλλος? π.χ. εγώ???
Link to comment
Share on other sites

Θα πιω εγω ενα και δυο στην υγεια σου teetotum.pngteetotum.png

off-topic-maker.gif

Εσύ κανονίσου new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.