Jump to content
balloonas

Έξυπνα Αυτοκόλλητα Για Κουμπιά Μπροστά Απο Λεβιέ

Recommended Posts

ψάχνοντας στο διαδύκτιο λοιπόν βρήκα κάποια πολύ έξυπνα αυτοκόλλητα βυνιλίου και σας τα επισυνάπτω.το έψαξα λίγο και λόγο δουλειάς έκατσα και έβγαλα τέσσερα αυτοκόλλητα δοκιμαστικά, τα κόλλησα και είναι σούπερ.δεν ξέρω πως σας φαίνεται η ιδέα και αν ενδιαφέρεται κανείς για group buy απο κάπου?

post-11524-12900769227_thumb.jpg

post-11524-129007694102_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να φτιαξουμε και vw αλλά δεν θα μου άρεσε.

έστειλα mail βασικά και μου είπαν ότι αν θα πάρουμε πάνω απο 10 σελίδες με 21 αυτοκόλλητα η κάθε μια θα μας τις δώσει 15 ευρώ τη μια. αλλα ρώτησα και εκεί που τα έφτιαξα εγώ και μου είπε περίπου 10- 12 ευρώ τη σελίδα.όσες και να πάρουμε.βέβαια αυτός μου τα φτιάχνει με βυνίλιο ματ και πλαστικοποίηση ωστε να καθαρίζετε ανα πάσα στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να φτιαξουμε και vw αλλά δεν θα μου άρεσε.

έστειλα mail βασικά και μου είπαν ότι αν θα πάρουμε πάνω απο 10 σελίδες με 21 αυτοκόλλητα η κάθε μια θα μας τις δώσει 15 ευρώ τη μια. αλλα ρώτησα και εκεί που τα έφτιαξα εγώ και μου είπε περίπου 10- 12 ευρώ τη σελίδα.όσες και να πάρουμε.βέβαια αυτός μου τα φτιάχνει με βυνίλιο ματ και πλαστικοποίηση ωστε να καθαρίζετε ανα πάσα στιγμή.

μπορεις να αναρτησεις το link που τα βρηκες?

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να αναρτησεις το link που τα βρηκες?

+1000 βαλε το λινκ και ο κεθε ενας περνει τα δικα του, τα GB ειναι μια δυσκολη κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το ένα link είναι αυτό το οποίο δεν γνωρίζω για την αξιοπιστία του γιατί έστειλα mail και δεν μου απάντησε ακόμα.το άλλο θα το αναρτήσω το βράδυ που θα πάω σπίτι γιατί το έχω στον άλλο υπολογιστή.το άλλο είναι πιο ακριβό αλλά μου απάντησε τουλάχιστον αμέσως οπότε μάλλον και πιο αξιόπιστο.αν βρεί κάποιος άλλος κάτι καλύτερο ας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το ένα link είναι αυτό το οποίο δεν γνωρίζω για την αξιοπιστία του γιατί έστειλα mail και δεν μου απάντησε ακόμα.το άλλο θα το αναρτήσω το βράδυ που θα πάω σπίτι γιατί το έχω στον άλλο υπολογιστή.το άλλο είναι πιο ακριβό αλλά μου απάντησε τουλάχιστον αμέσως οπότε μάλλον και πιο αξιόπιστο.αν βρεί κάποιος άλλος κάτι καλύτερο ας ενημερώσει.

Paypal εχουν αυτοι που αναφερεις

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.λοιπόν για να σας προλάβω πριν αγοράσετε απο κάπου βρήκα άνθρωπο που μας τα φτιάχνει με 8 euro τη σελίδα.απο ελλάδα βέβαια.όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει pm να του πώ απο που.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.λοιπόν για να σας προλάβω πριν αγοράσετε απο κάπου βρήκα άνθρωπο που μας τα φτιάχνει με 8 euro τη σελίδα.απο ελλάδα βέβαια.όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει pm να του πώ απο που.

εγω θελω το λινκκκκ

Link to comment
Share on other sites

δείτε και εδώ... link

είναι κανονικά πλήκτρα με φωτισμό....

ακριβά βέβαια αλλά μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε...και πρακτικα :)

Link to comment
Share on other sites

πανάκριβα είναι 60 ευρω ενα κουμπί με φωτισμό ??

εγω βρήκα κάτι για να το κάνεις μόνος

ιδού

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?p=116090

Link to comment
Share on other sites

δείτε και εδώ... link

είναι κανονικά πλήκτρα με φωτισμό....

ακριβά βέβαια αλλά μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε...και πρακτικα :p

Ακριβά!! σχεδόν απαγορευτική η τιμή τους.

πανάκριβα είναι 60 ευρω ενα κουμπί με φωτισμό ??

εγω βρήκα κάτι για να το κάνεις μόνος

ιδού

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?p=116090

Δεν είναι για να κανεις καπάκια μονος σου, τα καπάκια και αυτος που δίνεις στο λινκ απο το ιδιο μαγαζί τα εχει πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.