Jump to content
tsampikos gt

Golf V Tsi Gt Sport 140Ps

Recommended Posts

βρηκα απο ενα φιλο μια εισαγωγη για tsi απο την cargate!ανθρακονηματινη με χοανη της pipercross...το αμαξι μου ειναι stock..εχει τοποθετησει καποιος σε γνησιο κινητηρα???ξερει καποιος αν εχω προβλημα με οτιδηποτε γιατι αγχωνομαι worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

η προηγούμενη μου εισαγωγή ήταν έτσι ,μια χαρά είναι δεν θα έχεις πρόβλημα-

μεταχειρισμένη την βρήκες;

το μόνο μείον είναι ότι είναι ακριβώς δίπλα στην μηχανή και σε στάση ζεσταίνεται πολύ η χοάνη

επίσης δεν έχει υποδοχή για το σωληνάκι των αναθυμιάσεων (αλλα βάζεις ένα φιλτρακι)

Link to comment
Share on other sites

η προηγούμενη μου εισαγωγή ήταν έτσι ,μια χαρά είναι δεν θα έχεις πρόβλημα-

μεταχειρισμένη την βρήκες;

το μόνο μείον είναι ότι είναι ακριβώς δίπλα στην μηχανή και σε στάση ζεσταίνεται πολύ η χοάνη

επίσης δεν έχει υποδοχή για το σωληνάκι των αναθυμιάσεων (αλλα βάζεις ένα φιλτρακι)

ναι μεταχειρισμενη μιας εβδομαδας ειναι και εχει υποδοχη για αναθυμιασεις!θα μου κοψει καθολου?

Link to comment
Share on other sites

ναι μεταχειρισμενη μιας εβδομαδας ειναι και εχει υποδοχη για αναθυμιασεις!θα μου κοψει καθολου?

σημερα μπηκε και η εισαγωγη επιτελους...το αποτελεσμα ειναι πολυ καλυτερο απο οτι περιμενα σε θεμα ηχου!!!κανει αυτο το (κελαηδισμα)το ωραιο... sillyhorse1rb5.gif

και δεν ενιωσα να κοψει καθολου new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

με γεια ! μα γιατί να σε κόψει ,το αντιθετο ειδικά στις ψηλές στροφές θα είσαι καλύτερα

από πριν!

new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

σημερα μπηκε και η εισαγωγη επιτελους...το αποτελεσμα ειναι πολυ καλυτερο απο οτι περιμενα σε θεμα ηχου!!!κανει αυτο το (κελαηδισμα)το ωραιο... sillyhorse1rb5.gif

και δεν ενιωσα να κοψει καθολου new_iloveyou.gif

Βαλε και μια φωτο να την δουμε κ εμεις.... Τι εννοεις οταν λες κελαηδισμα???

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακυρο, μετα απο δοκιμες το αμαξι εχει κοψει παρα πολυ στις μεσαιες, στις ψηλες ειναι καλο αλλα απο κει και περα τιποτα (ασε που ο σωληνας μετα απο 5 λεπτα καιει υπερβολικα θα ελεγα..). απο θεμα ηχου σε συνδιασμο με τον ανταπτορα της forge το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο, ακουγετε παρα πολυ ωραιο, καμια σχεση με το ψωφιο πσφφ που εκανε πριν κανει καπος ετσι

αλλα πιστευω οτι για να μπει εισαγωγη πρεπει να εχεις προγραμμα :)

δοκιμες με βιντεο θα γινουν αυριο, ενα πατημα με φιλτρο μαμα, ενα με ελευθερο φιλτρο και ενα με εισαγωγη μετα θα ακολουθησει το ιδιο με golf tsi revo.... :(

Edited by kaklios design Rodos
Link to comment
Share on other sites

για εμενα βγαλε τον adaptora ,χανεις απο εκει -

επίσης ό σωλήνας carbon δεν είναι ; που να δεις πως ζεσταίνεται αλουμινενιος-

εαν σε ενοχλεί αυτο (εαν και απο τον carbon δεν περναέι το ιδιο μεσα η ζεστη όπως σε άλλα υλικα) μόνωσε το

Link to comment
Share on other sites

για εμενα βγαλε τον adaptora ,χανεις απο εκει -

επίσης ό σωλήνας carbon δεν είναι ; που να δεις πως ζεσταίνεται αλουμινενιος-

εαν σε ενοχλεί αυτο (εαν και απο τον carbon δεν περναέι το ιδιο μεσα η ζεστη όπως σε άλλα υλικα) μόνωσε το

σημερα η εισαγωγη τοποθετηθηκε στον φιλο κακλιο...συμπερασματα...ο ηχος ειναι πολυ ωραιος αλλα εμενα δεν με ευχαριστησε σαν αποδοση...σε revo δινει ολες τις δυνατοτητες της η εισαγωγη...απλα την εβγαλα sillyhorse1rb5.gif κανενα προβλημα!!!!!φωτο το συντομοτερο...απο καταναλωση καμια διαφορα...οσο για την θερμοκρασια ητανε ιδεα μου...σε φυσιολογικα πλαισια ητανε!!!! new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.