Jump to content
sak1984

Carbon Golf V

Recommended Posts

Καλισπερα!θελω να βαλω carbon στο καπο μου.επειδη το χρωμα μου ειναι μαυρο δεν θελω τα κλασικα που καφετιζουν κ δεν γιαλιζουν.θελω μαυρο γιαλιστερο

3D.Οπως αυτο ακριβος!!!!

Οπου κι αν εχω παει δεν το εχει κανεις.ξερει καποιος που μπορω να το βρω?????Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτο ειναι real carbon καπο και οχι αυτοκολλητο.η seibon εχει τετοια καπο,αυτοκολλητο δεν νομιζω να να βρεις κ να ειναι ετσι.

κ το φοβομουν αυτο :thumbsd: ...να σε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.

Ποσα μας πληρωνουν για να βαλουμε τετοιο καπο? :thumbsd:

εσενα ποσα σου εδωσαν να το αγορασεις σιελ?

περα απο την πλακα υπαρχει κ γυαλιστερο carbon vinyl

Link to comment
Share on other sites

εσενα ποσα σου εδωσαν να το αγορασεις σιελ?

περα απο την πλακα υπαρχει κ γυαλιστερο carbon vinyl

Blue shark περικαλω..

Παντως μ εκαναν προσφορα -500 για ενα ασημι

Link to comment
Share on other sites

Σαν το γνησιο carbon δεν ειναι τιποτα.

...και τι ειναι ωραιο τωρα αυτο, λιγο καγκουρε φερνει μην μου πεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρεπαιδια μιας και τοσο χρημα δεν υπαρχει,που και να υπηρχε δεν θα το διεθετα εκει αλλα στο μηχανικο θεμα του αυτοκινητου τελοςπαντων, μηπως ξερει κανενας κανενα μαγαζι που να τοποθετει μεμβρανες?βρηκα ενα το οποιο ειναι αποκλειστικα για αυτο αλλα δυστηχως ειναι στην Αλεξανδρουπολη.Αν ξερει κανεις τιποτα παρακαλω ας πει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες βρηκα τελικα ενα καταστημα.Adeco 3Μ λεγεται καισα βρισκεται στο Χαλανδρι διπλα μου :frantics:.Τελοςπαντων εχω ενα διλημμα.Τιμες πολυ προσιτες και τα παιδια πολυ εξυπηρετικα.Θελω να βαλω στο καπο μου και σκεφτομαι ή carbon ή μαυρο ματ.Κλεινω βεβαια προς το carbon.εσεις τι λετε?ενα φιλαρακι ειναι της αποψης οχι carbon γιατι και καλα δεν ειναι real αλλα δεν την επικροτω αυτην την αποψη εγω προσωπικα.ακουω γνωμεςςς

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε τρελεεε ωραιος!σου λεω carbon καπο carbon πορτ μπαγκαζ και καθρεφτες και εισαι μπομπαα

Πλάκα κάνεις ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εγω έχω καπό carbon της seibon... το μονο κακο που έχει είναι πως δεν υπαρχει μπλοκο αστυνομιας που να μην με εχουν σταματίσει ...

Από άποψη βάρους ειναι σχεδον το μισό απ το μαμα, δεν τα έχω ζυγήσει απλα στο χέρι οπως το κρατουσα..

Και η άποψη μου για τα carbon αυτοκολιτα ειναι οτι ειναι πολυ ''wannabe''.. καλυτερα να βαλεις μαυρο αυτοκολητο οπως σκεύτομαι να κανω στους

καθρέφτες μου.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τουλαχιστον βαψ τε τα κομματια καρμπον που βαζετε τα αφηνετε ετσι μαυρα και ειναι μια μ@λακια και μιση.σαν τρακαρισμενο με αβαφα κομματια φενεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εγω έχω καπό carbon της seibon... το μονο κακο που έχει είναι πως δεν υπαρχει μπλοκο αστυνομιας που να μην με εχουν σταματίσει ...

Από άποψη βάρους ειναι σχεδον το μισό απ το μαμα, δεν τα έχω ζυγήσει απλα στο χέρι οπως το κρατουσα..

Και η άποψη μου για τα carbon αυτοκολιτα ειναι οτι ειναι πολυ ''wannabe''.. καλυτερα να βαλεις μαυρο αυτοκολητο οπως σκεύτομαι να κανω στους

καθρέφτες μου.

Το παραπάνω αμάξι στις φωτογραφίες είναι το δικό σου ? Αν ναι , ποια είναι η ζάντα που φοράς ?

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις ...

Γιατι να κανω πλακα ρε φιλε?επειδη θα ειναι μεμβρανη και οχι real carbon?δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το λαθος?θελω απλα με λιγα χρηματα να κανω το αυτοκινητο μου ομορφοτερο.Ειναι πραγματικα ασκοπα χρηματα να βαλω real carbon σε ενα golf.τουλαχιστον για μενα οποτε αφου εχω την επιλογη να καταφερω πανω κατω το ιδιο αποτελεσμα εξωτερικα και με μικρο κοστος ποιο ειναι το προβλημα?ξερεις ποιο ειναι το μονο προβλημα οτι υπαρχουν παληκαρια σαν και σενα που θεωρουν την κινηση αυτη καγκουρια και μαλακια και ολα αυτα επειδη δεν ειναι real.Διαφωνω καθετα και να σου πω και κατι εγω για μενα το κανω και πραγματικα αδιαφορω για το τι λενε οι γυρω.Αν τωρα εσυ για να "ομορφυνεις" το αυτοκινητο σου κατα τα δικα σου δεδομενα θες την συγκαταθεση των γυρω, τι να σου πω ρε φιλε.

ρε παιδια τουλαχιστον βαψ τε τα κομματια καρμπον που βαζετε τα αφηνετε ετσι μαυρα και ειναι μια μ@λακια και μιση.σαν τρακαρισμενο με αβαφα κομματια φενεται.

Τι εννοεις ρε συ?

ποσο παει το ντυσιμο?εγω θα ντυσω ουρανο αλλα με gloss black

Εχεις παρα πολλες επιλογες χρωματων κλπ..Εγω οπως εγραψα και απο πανω τεινω ειτε σε carbon ειτε black matte που ειναι τρελα.Τωρα στανταρ εχει και gloss black.Οσον αφορα τις τιμες αυτοι τα πουλανε ουσιαστικα με το τετραγωνικο.Το carbon πχ που ρωτησα εγω εχει 53 ευρω το τετραγωνικο και για να μου ντυσουν το καπο εκεινοι θελουν 145 ευρω.Δεν ξερω για ουρανο γιατι ισως ειναι λιγο μεγαλυτερη επιφανεια.Σου παραθετω εδω τα στοιχεια της επιχειρησης αν θες επικοινωνεις.ADECO 3M, 2106838495,http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/1107741/.Αντε και καλο ντυσιμο!!αν πας στειλε καμια φοτο εε

Link to comment
Share on other sites

εννοω ρε συ οτι ειναι μια μαλ@κια και μιση το να εχεις καρμπον κομματια αβαφα...τι δεν καταλαβαινεις??το καρμπον το βαζεις για ελαφρωμα..αποψη μου.τωρα κποιοι την ειδανε να τα αφηνουν ετσι.νομιζουν οτι εχουν αγριο λουκ δεν ξερω τι...!!και αλλοι να βαζουν αυτοκολητα για να τους μοιασουν και καλα.τεσπα..βαλε αγορι μου οτι θες εσυ δεν το ειπα για σενα.αφου εσενα σ αρεσει εμενα δεν μου πεφτει κανενας λογος.ειπα απλα μια αποψη την δικη μου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να κανω πλακα ρε φιλε?επειδη θα ειναι μεμβρανη και οχι real carbon?δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το λαθος?θελω απλα με λιγα χρηματα να κανω το αυτοκινητο μου ομορφοτερο.Ειναι πραγματικα ασκοπα χρηματα να βαλω real carbon σε ενα golf.τουλαχιστον για μενα οποτε αφου εχω την επιλογη να καταφερω πανω κατω το ιδιο αποτελεσμα εξωτερικα και με μικρο κοστος ποιο ειναι το προβλημα?ξερεις ποιο ειναι το μονο προβλημα οτι υπαρχουν παληκαρια σαν και σενα που θεωρουν την κινηση αυτη καγκουρια και μαλακια και ολα αυτα επειδη δεν ειναι real.Διαφωνω καθετα και να σου πω και κατι εγω για μενα το κανω και πραγματικα αδιαφορω για το τι λενε οι γυρω.Αν τωρα εσυ για να "ομορφυνεις" το αυτοκινητο σου κατα τα δικα σου δεδομενα θες την συγκαταθεση των γυρω, τι να σου πω ρε φιλε?

Κάνεις τεράστιο λάθος, εγώ το είπα γιατί θεωρώ πως το συγκεκριμένο αυτοκίνητο υποβαθμίζεται με τέτοιου είδους παρεμβάσεις, τώρα αν θα είναι real carbon ή όχι ποσώς με απασχολεί. Έχω και εγώ ντύσει με 3M carbon ένα κομμάτι του πίσω προφυλακτήρα.

Και στην τελική, στα @ρχίδι@ μου αν το κάνεις, στα @ρχίδι@ μου και αν δεν το κάνεις.

Φιλάκια ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.