Jump to content

Recommended Posts

Παρτε και αλλες πιο ωραιες φωτο με πλυμμενο το αμαξι και την εξατμιση:

0001003.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0002003.jpg

Uploaded with ImageShack.us

0004002.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00076zf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια φωτο απο τα σωληνακια που αντικατεστησα με σιλικονης και απο δευτερα θα αντικατασταθουν και ολα τα αλλα:

00422m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

και μια ακομα:

0044c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως η εξατμιση αυτη ειναι λιγη για αυτο το αυτοκινητο θα του πηγαινε καλυτερα μια πλακε.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως η εξατμιση αυτη ειναι λιγη για αυτο το αυτοκινητο θα του πηγαινε καλυτερα μια πλακε.

Μάλλον οβάλ θα έλεγα καλύτερα..... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδια πλακε η οβαλ προτιμω αν ειναι ετσι να παω να του χωσω 2 μπουκες μια δεξια μια αριστερα φ100 φαλτσοκομμενες οσο για τις ζαντες αν τις αλλαξω ποτε που δεν το βλεπω θα εβαζα τις bbs ch σε μαυρες και 18αρες η 19αρες αλλα μαλλον θα βαφτουν αυτες μαυρες παντως καθε αποψη ευπροσδεκτη η μπουκα ειναι φ70.

http://www.water-werks.com/Resources/Showpictures/USSAlabama02/dsc00319.jpg

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Αδερφε πολυ ωραιο το Β5 :thumbsup2: !!!! Μακαρι να ταν και το δικο μου τοσο καλοσυντηριμενο!!!! Αν βρεις αυτο το αμερικανικο πλαστικο στον μπροστα προφυλακτηρα που ειναι χωρις το πλαισιο πινακιδας που ελεγες πες μου κ εμενα... Το ψαχνω εδω και καιρο στην θεσσαλονικη αλλα τιποτα!!!

Καλα και ασφαλη χιλιομετρα σου ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αδερφε τη ριγα για μπροστα τη βρηκα απο αμερικη και ειναι πολυ ακριβη για να ερθει εδω ελλαδα δεν υπαρχει γιατι ειναι στην αμερικανικη εκδοση http://www.ecstuning.com/Volkswagen-Passat_B5-FWD-1.8T/Exterior/Body/ES337850/ απο ecstuning μπες και ριξε μια ματια και αν ειναι ρωτα τον ποσο θελει να μας στειλει 2 μηπως μας ερθουν πιο φθηνα και στειλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Οντος ειναι πολυ ακριβη... Κριμα γιατι ειναι πολυ ομορφο μ αφτην... Φιλε μου ετσι κ του μιλησω αγγλικα εγω θα μου το κλεισει στα μουτρα :p :p :p Αλλα ουτος η αλλος με τετοια τιμη δεν θα το παρω οποτε δεν το ψαχνω παραπερα... :pardon: :pardon: :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Καλές φαίνονται αλλά........

Μετά θέλει οπωσδήποτε χαμήλωμα και οι δίσκοι μπροστά μοιάζουν "λίγοι" πλέον για το μέγεθος της ζάντας.

Πάντως αισθητικά ταιριάζουν με το αμάξωμα.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο χαμηλωμα μου λες ειδη ειναι 3.5 ποντους αν ειναι ετσι να παρω μια ap coilover η fk και να το ριξω τερμα κατω τα φρενα δεν εχω λογο να τα αλλαξω με ικανοποιουν σταματαω πολυ καλα θα δουμε για τις ζαντες γιατι βρηκα πριν απο λιγο 17αρες απο scirroco θα δοκιμασω και εκεινες και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ρε φιλε..οι αλλες που εχεις ειναι λιγες και φτωχες στο αμαξωμα της πασατουμπας...και oi oxigin ειναι και πολυ γερες ζαντες..εχω εμπειρια απο παλια.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ολοκληρωσα τα σωληνακια ολα αλλαγη με σιλικονες μπλε θα πω τι χρησιμοποιησα για οποιον θελει και ποσο μου στοιχησε εχουμε και λεμε σωληνακι σιλικονουχο μπλε 4χιλιοστα τρυπα για την μπεκιερα και κατω απο την εισαγωγη 1 μετρο 3 ευρω

σωληνακι σιλικονουχο μπλε 8χιλιοστα τρυπα για τις υποπιεσεις 1 μετρο 5.50 ευρω

σωληνακι σιλικονουχο μπλε 18χιλιοστα τρυπα VENAIR για τις αναθυμιασεις 15 εκατοστα 4.40ευρω

14 σφυχτιρακια inox με 6αρακι κλειδι 1.50 ευρω

τα λεφτα ειναι πολυ λιγα και εχεις και το κεφαλι σου ησυχο και ομορφαινει το μοτερ η εργασια δικια μου μονος τα εβαλα αυτα τα υλικα ειναι για 1.6 καθε μοτερ ειναι διαφορετικο

και μια φωτο πως φαινεται πλεον

00575.jpg

Uploaded with ImageShack.us

τριτη μπαινουμε μεσα για εκκεντροφορο 262 μοιρες και 11.25 χιλιοστα βυθισμα αλλα μπορει να τον κανω 274 μοιρες θα δω και μετα παω και φτιαχνω και τη σωληνα εισαγωγης αλουμινιο και αυριο αλλαξω και 1 ακομα σωληνακι που μου εμεινε και ειμαι κομπλε για τωρα.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Κάυλα το εργαλείο ρε τρελέ...

Αλλά γιατί κάθεσαι και παιδέυεσαι με την ατμόσφαιρα και με τα 1600 κυβικά?πέτα έναν 20βάλβιδο τουρμπάτο να ξαναβρείς το χαμόγελο σου....

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε σιγα τι του κανω δεν βαζω 20ντ γιατι ειναι δυσκολες εποχες κατσε να ξεζουμιζουμε αυτο και βλεπουμε το χαμογελο δεν το χασα να δεις κατι tdi και κατι 20ν απλα καθε μερα τι πλακες τους κανω πως με κοιταν οταν ειμαστε διπλα διπλα με τριτες εκει να δεις γελιο.

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε σιγα τι του κανω δεν βαζω 20ντ γιατι ειναι δυσκολες εποχες κατσε να ξεζουμιζουμε αυτο και βλεπουμε το χαμογελο δεν το χασα να δεις κατι tdi και κατι 20ν απλα καθε μερα τι πλακες τους κανω πως με κοιταν οταν ειμαστε διπλα διπλα με τριτες εκει να δεις γελιο.

Μαλάκα τι τρίτη λές,το δικό μου με 1ή και πάτωμα με περνάει ακόμα και νταλίκα :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.