Jump to content
dryhill

Βοηθηστε Με! Προβλημα Με Μεγαλη Σκαλα Σε Golf Iv Tsi Gt Sport

Recommended Posts

Εχει τυχει σε καποιον απο εσας να χτυπαει η μεγαλη σκαλα ψηλοτερα απο το κανονικο, με αποτελεσμα να δημιουργειται ενα μαυρο κενο στο δρομο αναμεσα σε μεσαια και μεγαλη σκαλα; Εγω εχω το παραπανω προβλημα στα φαναρια του gt sport (με το μαυρο φοντο) και ενω ειμαι ακομα στην εγγυηση, ο αντιπροσωπος ισχυριζεται οτι ετσι ειναι στο συγκεκριμενο τυπο φαναριων και πως και να τα αλλαξει θα φαινεται το ιδιο προβλημα. Τι πρεπει να κανω εγω τωρα;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να περιμένεις να σου απαντήσει και κάποιος με golf V, αλλά από οτι έχω διαβάσει εδώ από τα παιδιά, υπάρχει αυτό το πρόβλημα σε πολλούς και μάλιστα όλοι λέγαν πως δε ρυθμίζεται η μεγάλη σκάλα. Πρόσφατα είδα όμως ένα θέμα για τα καινούργια κέντρα εξυπηρέτησης της vw που δε χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού για σερβις και κάποιο μέλος έλεγε πως κάνουν πολύ καλή δουλειά και μάλιστα ήταν οι μόνοι που ήξεραν πως να ρυθμίσουν τη μεγάλη σκάλα. Ψάξτο λίγο στο φορουμ αλλιώς περίμενε να σου απαντήσει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε καποιον απο εσας να χτυπαει η μεγαλη σκαλα ψηλοτερα απο το κανονικο, με αποτελεσμα να δημιουργειται ενα μαυρο κενο στο δρομο αναμεσα σε μεσαια και μεγαλη σκαλα; Εγω εχω το παραπανω προβλημα στα φαναρια του gt sport (με το μαυρο φοντο) και ενω ειμαι ακομα στην εγγυηση, ο αντιπροσωπος ισχυριζεται οτι ετσι ειναι στο συγκεκριμενο τυπο φαναριων και πως και να τα αλλαξει θα φαινεται το ιδιο προβλημα. Τι πρεπει να κανω εγω τωρα;;;

Εδω εισαι!!!

Αλφάδιασε πρώτα το αυτοκίνητο, σημασία στην λεπτομέρεια χαχαααα

JettaHeadlights7.jpg

Μετα παρε κατσαβίδια και ξεκίνα

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=169800

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω φιλε!δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοια ρυθμιση.Θα παω σε ενα ηλετρολογο φιλο ν τ κανει αυτος μαζι μ τ μηχανημα που ελεγχει τις δεσμες!

Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω φιλε!δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοια ρυθμιση.Θα παω σε ενα ηλετρολογο φιλο ν τ κανει αυτος μαζι μ τ μηχανημα που ελεγχει τις δεσμες!

είχα και εγω το ιδιο πρόβλημα και μου το εφτιαξαν σε αντιπροσωπεία. η πρώτη που πήγαινα δεν ήξερε να το φτιάξει

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια αντιπροσωπεια πηγες.. και εγω το εχω αυτο το προβλημα.. δεν εχει χρειαστει ακομα να χρησιμοποιησω προβολεις αλλα εχω κανει δοκιμες και εβλεπα οτι υπαρχει κενο αναμεσα.. λεω ιδεα μου θα ειναι επειδη ειναι περιορισμενη εκταση που τα δοκιμασα.. αλλα τελικα φαινεται οτι δεν ειναι.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.