Jump to content
StavrosH

Διακοσμητικά Κατωφλίου Θυρών

Recommended Posts

Σκέφτομαι να βάλω τα stainless steel treadplates στις πόρτες του Golf VI μου κυρίως γιατί μου έχουν γεμίσει γρατζουνιές απο τις κόρες μου που μπαινοβγαίνουν χωρίς να προσέχουν.

Τα γνήσια της VW είναι τα παρακάτω (έχω το 5d) με κωδικό 5K4 071 303 και μου είπαν απο την αντιπροσωπεία (Karenta) οτι κοστίζουν 132€ τελική τιμή χωρίς την τοποθέτηση που νομίζω οτι μπορώ να κάνω και εγώ γιατί είναι αυτοκόλλητα.

Έχει βάλει κάποιος απο εσάς ? Είναι καλαίσθητα ή κίτς ? Τι λέτε για την τιμή που μου είπαν ?

GOLF.bmp

Edited by StavrosH
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να βάλω τα stainless steel treadplates στις πόρτες του Golf VI μου κυρίως γιατί μου έχουν γεμίσει γρατζουνιές απο τις κόρες μου που μπαινοβγαίνουν χωρίς να προσέχουν.

Τα γνήσια της VW είναι τα παρακάτω (έχω το 5d) με κωδικό 5K4 071 303 και μου είπαν απο την αντιπροσωπεία (Karenta) οτι κοστίζουν 132€ τελική τιμή χωρίς την τοποθέτηση που νομίζω οτι μπορώ να κάνω και εγώ γιατί είναι αυτοκόλλητα.

Έχει βάλει κάποιος απο εσάς ? Είναι καλαίσθητα ή κίτς ? Τι λέτε για την τιμή που μου είπαν ?

Τιμή στο κατάστημα της VW : 110 Euro.

http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/product_info.php?info=p1478_Einstiegsleisten--Edelstahl--4-Tuerer.html

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα με ενδιαφέρουν κυρίως για λογους αισθητικής αλλα σκεφτόμουν μονο για τις μπροστινες πόρτες!(golf 6 5θυροΤο εχει κανει κανεις?Φαινεται ωραιο?Αν ναι καθε φωτο καλοδεχουμενη!! :whistling:

(το εχω δει σε audi Α3 και μου αρεσαν :thumbsup: )

Edited by SPYROS81
Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ οτι δεν είχα υπόψη μου οτι η VW έχει e-shop...

Αν λέει 110, μαζί με τα μεταφορικά η τιμή θα έρθει εκεί που μου είπανε κι εμένα, άρα μάλλον είναι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ οτι δεν είχα υπόψη μου οτι η VW έχει e-shop...

Αν λέει 110, μαζί με τα μεταφορικά η τιμή θα έρθει εκεί που μου είπανε κι εμένα, άρα μάλλον είναι ΟΚ.

δες και εδω εγω απο εδω θα παρω τα edition 30 εχει κα ρ36 για passat http://www.tmtuning.com/vw/

πατα interior και μετα floor/pedals

π.σ. τρελος τιτλος αχαχ

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τα τοποθετήσεις εύκολα και να κρύψεις τις γρατσουνιές, η τιμή σχετικά καλή είναι οπότε

προχωράς !

Και περιμένουμε και φωτογραφία.

δες και εδω εγω απο εδω θα παρω τα edition 30 εχει κα ρ36 για passat http://www.tmtuning.com/vw/

πατα interior και μετα floor/pedals

π.σ. τρελος τιτλος αχαχ

Καλό το TM αλλά ακριβό μαζί με τα έξοδα αποστολής, έχω βάλει στο δικό μου από R στις πόρτες και ήταν πανάκριβα αν αναλογιστείς ότι ήταν ταινίες. Βέβαια είναι πολύ όμορφο.. αλλά...κοστίζει.

Πλαινά από R

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.