Jump to content
PAGOURISTAS

Εκδρομή Στο Μέτσοβο

Recommended Posts

Ενημερωθηκε το πρωτο ποστ για την αναχωρηση της Λαμιας και την συμμετοχη αλλων μελων.

Ο cadmaw fsi απο θεσ/κη θα ερθει τελικα ή δεν θα ερθει?

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ γω παιδες, μαλλον +1 ή +2, θα ξερω τις επομενες ημερες! :whistling::w00t:

χρηστο θα συναντηθουμε στο κολυμβητηριο στα τρικαλα για να ξεκινησουμε παρεα.

πανο,σταυρο, κλπ οριστε ωρα κ σημειο συναντησης σε βολο-λαρισα ωστε να ανηφορισουμε ολοι μαζι!

κυκλοφοριακο προβλημα στο μετσοβο την κυριακη λεμεεεε!!!! αντε κ εχω καιρο να σας δω!!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Στελιο θα ερθεις εσυ?

Τασο εσυ με τον τιτικο θα δωσετε παρουσια?

Link to comment
Share on other sites

Στελιο θα ερθεις εσυ?

Τασο εσυ με τον τιτικο θα δωσετε παρουσια?

λογο εργασιας δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω.... :) τις γυναικες σας θα τις μαντρωσετε στο σπιτι????θα φερει κανεις την κυρα του???? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη εγώ με τον Άγγελο είμαστε σίγουροι... Θα σας βρούμε όμως εκεί αφού θα ξεκινήσουμε λίγο αργότερα... Κράτα θέσεις!!!!frantics.giffrantics.giffrantics.gif

Link to comment
Share on other sites

λογο εργασιας δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω.... :pardon: τις γυναικες σας θα τις μαντρωσετε στο σπιτι????θα φερει κανεις την κυρα του???? :devil:

xaxaxax κ σενα τι σε νοιαζει?

Link to comment
Share on other sites

Τις κυραδες μας θα τις παρουμε μαζι μας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εγω σιγουρα θα ειμαι +1 Οπως σωστα το εγραψες. Δεν χρειαζεται να διορθωσεις κατι απλα ενημερωνω οπως ειπα οτι θα κανω.

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Neroulas οκ.

Γιωργο σπο Ηγουμενιτσα θα σας περιμενουμε πανω. Απλως θα χασετε το βιντεο της αναχωρησης.

Αλλα θα ειστε στο βιντεο της επιστροφης χαχαχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο σπο Ηγουμενιτσα θα σας περιμενουμε πανω. Απλως θα χασετε το βιντεο της αναχωρησης.

Αλλα θα ειστε στο βιντεο της επιστροφης χαχαχαχαχαχχα

Ωχχχ! Αν με τραβάς και βίντεο, πώς μπορώ να κάτσω "ήρεμος"???

Ξέρεις τι κόλλημα έχω με τα βιντεάκια...ΧΑΧΑ!! Οκ τα λέμε εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ειμαστε 80 ατομα. Το μαγαζι ειναι για 100+.

Εαν το ξεπερασουμε αυτο το οριο θα βγαλουμε τραπεζια στην πλατεια :bow::shocked::lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παγουρίστα βάλε +2 άτομα εμένα. δεν είναι σίγουρο άλλα να μην μείνουμε νηστικοί..... :bow:

(m@kro +3 δηλαδή...)

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ειμαστε 80 ατομα. Το μαγαζι ειναι για 100+.

Εαν το ξεπερασουμε αυτο το οριο θα βγαλουμε τραπεζια στην πλατεια :bow::shocked::lol: :lol: :lol: :lol:

μηπως να κλειναμε τον χωρο σταθμευσης για περισσοτερες ωρες??? :bbq::bbq::bbq:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.