Jump to content

Recommended Posts

αυτό από Ελλάδα δεν είναι καλή επιλογή; Ούτε κόπος ούτε περίμενε. το παραγγελνω και την άλλη μέρα είναι στο σπίτι μου.

Αντε τετάρτη να δω τι έχει το λαβωμένο CC...

Εγώ αυτό από ελλάδα έχω γιατί βαριόμουν να περιμένω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό από ελλάδα έχω γιατί βαριόμουν να περιμένω

Κάτι τέτοιο θα κάνω και εγώ..

Τα misfires τα βλέπει κανονικά και μπορείς να σβήνεις της βλάβες?

Το πρόγραμμα του κινητού πέφτει μέσα πχ. στο 0-100, κατανάλωση καυσίμου, μέτρηση υποδίναμης και όλα τα άλλα?

Το έχεις συνέχεια συνδεδεμένο στην θύρα η είναι μόνο για να κάνεις check?

Link to comment
Share on other sites

Κατανάλωση είναι σωστό γιατί την παίρνει από εγκέφαλο, 0-100 δεν ξέρω γιατί πρόσφατα κατέβασα το torgue pro(είχα το απλό) και δεν έχω μετρήσει ακόμα, για άλογα υπάρχουν και άλλες εφαρμογές αλλά δεν το χω δοκιμάσει καν γιατί δεν το πολυεμποστεύομαι, σου λέει να ανοίξεις από τα 10 στα 100 :/, πάντως γενικά έχει πολλά πράγματα όπως θερμοκρασία εισαγωγής, μπαρόμετρο, ρεπρίζ κ.α

Link to comment
Share on other sites

Κατανάλωση είναι σωστό γιατί την παίρνει από εγκέφαλο, 0-100 δεν ξέρω γιατί πρόσφατα κατέβασα το torgue pro(είχα το απλό) και δεν έχω μετρήσει ακόμα, για άλογα υπάρχουν και άλλες εφαρμογές αλλά δεν το χω δοκιμάσει καν γιατί δεν το πολυεμποστεύομαι, σου λέει να ανοίξεις από τα 10 στα 100 :/, πάντως γενικά έχει πολλά πράγματα όπως θερμοκρασία εισαγωγής, μπαρόμετρο, ρεπρίζ κ.α

Να κάνεις check τον κινητήρα και να βλέπεις της βλάβες τα δείχνει κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

και τελικά βρέθηκε το πρόβλημα...

Το μπουκωσα και ο λ διάβασε το πρόβλημα...

όντως ΌΠΩΣ το κατάλαβα....:)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα μπουκωσε!!!!σε εφαγε η οικονομια!!!

σσσσ.... Μην λες τέτοια....

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε...πατα το και λίγο :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Οι δρόμοι μας είναι για 60χλμ... (πως μου ήρθε τώρα αυτό?) :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Οι δρόμοι μας είναι για 60χλμ... (πως μου ήρθε τώρα αυτό?) :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Μάλλον άρρωστος είσαι Τζώρτζιο.Σέρνεται γρίππη τελευταία. :p

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά και μι αγαπητά μέλη του VWCLUB έχω να ανακεινόσω κάτι.

Πείρα την απόφαση (μια που έπρεπε να πάρω πριν χρόνια) να πάω στην Γερμανία για πάντα.

Θα πάρω και το αμάξι εκεί για να το αλλάξω και πινακίδες και εδώ έχω μια απορία.

Στο TUV το Γερμανικό ΚΤΕΟ τι κάνω? Δηλώνω ότι έχει πάνω το αμάξι σαν εξτρά?

Μόνο η εισαγωγή κάνει μπαμ άμα ανοίξεις το καπό ότι κάτι παίζει και τα δισκόφρενα που είναι ποιο μεγάλα (προσπάθησα να κρατήσω OEM LOOK)

Στην Γερμανία βάσει CC και PS πληρώνεις και ασφάλεια.

Θα περάσει το αμάξι σαν μαμά από το TUV απλά μόνο ότι έχει βελτιομένη εισαγωγή?

Είναι Euro4 και κάρτα καυσαερίων βγάζει έτσι όπως είναι.

Στην νεκρά σταματημένο το αμάξι ανεβάζει μέχρι 4.000 οπότε δεν κάνει μπαμ ότι έχει παραπάνω PS.

Μήπως να το κάνω μαμά γιατί δεν θα πάρει εγκρυση από το TUV άμα καταλάβουν ότι έχω αλλαγμένη τουρμπίνα η μου το βάλουν ότι έχει ποιο πολλά PS και άμα θέλω να το πουλίσω αργότερα θα έχω θέμα. Γερμανία μαμά πουλιέται άνετα το αμάξι σαν βελτιομένο όμως δεν ξέρω.

Μήπως το ψάχνω για γνωστό να δουλεύει στο TUV να μας το περάσει στο έτσι σαν μαμά?

Αυτό μόνο άμα είμαι πάνω θα το μάθω.

Το αμάξι λογικά θα το δώσω και θα πάρω από Γερμανία άλλο....

Γερμανία ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΥΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ.. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα πρεπει να ρωτησεις τον αποστολη αυτος το εκανε....αλλα αμα δε βρεις ακρη ,ειπαμε ανταλλαγη!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα πρεπει να ρωτησεις τον αποστολη αυτος το εκανε....αλλα αμα δε βρεις ακρη ,ειπαμε ανταλλαγη!

Ανταλλαγή εδώ Ελλάδα? Αμα το κάνω ανταλλαγή μόνο πάνω Γερμανία.Εδώ στην Ελλάδα το φοβάμε.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει το επόμενο αμάξι σου θα είναι αυτόματο 8)

Που το κατάλαβες;; ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/view/3162058/

Το EVO που είχα πετύχει στον δρόμο και τα πατούσαμε...

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι πέρασε κτεο σήμερα και πληρώσαμε και 35 € πρόστιμο γιατί το ξέχασα 45 μέρες.

Όλα οκ μακάρι να το περάσουν και Γερμανία όταν έρθει η ώρα.

Τώρα ήρθε η ώρα για ασφάλεια και μετά από ψάξιμο μάλλον anytime.gr ένα σκαλοπάτι κάτω από μικτή 176€ το εξάμηνο.

Τι λέτε έχει κανεις εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι πέρασε κτεο σήμερα και πληρώσαμε και 35 € πρόστιμο γιατί το ξέχασα 45 μέρες.

Όλα οκ μακάρι να το περάσουν και Γερμανία όταν έρθει η ώρα.

Τώρα ήρθε η ώρα για ασφάλεια και μετά από ψάξιμο μάλλον anytime.gr ένα σκαλοπάτι κάτω από μικτή 176€ το εξάμηνο.

Τι λέτε έχει κανεις εμπειρία;

Ποια Γερμανία Τζώρτζιο???Ετοιμάζεσαι να γίνεις μετανάστης και συ??

Έχει απλή ασφάλεια και με +-140 ευρώ το εξάμηνο.Ψάξτο.

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι πέρασε κτεο σήμερα και πληρώσαμε και 35 € πρόστιμο γιατί το ξέχασα 45 μέρες.

Όλα οκ μακάρι να το περάσουν και Γερμανία όταν έρθει η ώρα.

Τώρα ήρθε η ώρα για ασφάλεια και μετά από ψάξιμο μάλλον anytime.gr ένα σκαλοπάτι κάτω από μικτή 176€ το εξάμηνο.

Τι λέτε έχει κανεις εμπειρία;

Ποια Γερμανία Τζώρτζιο???Ετοιμάζεσαι να γίνεις μετανάστης και συ??

Έχει απλή ασφάλεια και με +-140 ευρώ το εξάμηνο.Ψάξτο.

Γερμανία είναι ο πατέρας μου εδώ και 21 χρόνια. Έχει δουλειά να μπώ για αρχή με καλά λεφτά σπίτι εχω να μείνω θα πάρω και την κοπέλα μου μαζί.

Το αμάξι θα απόκτηση Γερμανικές πινακιδες μετά το καλοκαίρι. Στην anytime έχει σχεδόν τα πάντα για την αξία του αυτοκίνητου ενώ με 140 θα είναι γυμνό.. Σε 2 γραφεία που ρώτησα να μου βγάλουν πακέτο ίδιο με αυτό της anytime έφυγε +80€ +100€.

Καλύτερα μετανάστης να κάνω μια χαρούμενη οικογένεια τώρα που είμαι νέος παρά να μείνω εδώ με ένα αβέβαιο μέλλον.

Εξάλλου δεν το λες και μετανάστευση από μικρός πηγαινοερχομαι. Δεν παω στο άγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία είναι ο πατέρας μου εδώ και 21 χρόνια. Έχει δουλειά να μπώ για αρχή με καλά λεφτά σπίτι εχω να μείνω θα πάρω και την κοπέλα μου μαζί.

Το αμάξι θα απόκτηση Γερμανικές πινακιδες μετά το καλοκαίρι. Στην anytime έχει σχεδόν τα πάντα για την αξία του αυτοκίνητου ενώ με 140 θα είναι γυμνό.. Σε 2 γραφεία που ρώτησα να μου βγάλουν πακέτο ίδιο με αυτό της anytime έφυγε +80€ +100€.

Καλύτερα μετανάστης να κάνω μια χαρούμενη οικογένεια τώρα που είμαι νέος παρά να μείνω εδώ με ένα αβέβαιο μέλλον.

Εξάλλου δεν το λες και μετανάστευση από μικρός πηγαινοερχομαι. Δεν παω στο άγνωστο.

...Οκ πάω πάσο δεν το ήξερα.

Εύχομαι όλα να σου έρθουν δεξιά. ;)

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.