Jump to content
mmike

Ημερομηνίες Παραγωγής Των Polo Gti 6R

Recommended Posts

φιλε ειδα τις φωτο σου! μηπως να μην παω να το δω?? δε θα αντεξω θα το παρω και θα φυγω! δεν εχω λογια. ετσι θα ναι και το δικο μου εκτος ηλιοροφης! με το καλο αυριο να το παρεις. ευχομαι κι εγω δευτερα να το χω γιατι δεν την παλευω! εκτελωνισε το το τιμημενο δε μπορω δε μπορω να περιμενω!

Link to comment
Share on other sites

φιλε ειδα τις φωτο σου! μηπως να μην παω να το δω?? δε θα αντεξω θα το παρω και θα φυγω! δεν εχω λογια. ετσι θα ναι και το δικο μου εκτος ηλιοροφης! με το καλο αυριο να το παρεις. ευχομαι κι εγω δευτερα να το χω γιατι δεν την παλευω! εκτελωνισε το το τιμημενο δε μπορω δε μπορω να περιμενω!

κριμα εαν ειχε και ηλιοροφη θα ηταν αδερφακια....!!!!!! εγω παω να το παρω στις 12 το μεσημερι σημερααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!! θα σου πω εντυπωσεις το βραδυ η το απογευμα εαν μπω.....γιατι παιζει να ειμαι ολη μερα στη βολτα στανταρ.....χαχαχαχα......λιγο υπομονη κανε ως δευτερα που θα το παρεις δεν ειναι τιποτα......αν και ξερω καλα πως ειναι και δεν αντεχεις με τιποτα.....ΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο και καλοτάξιδο φίλε sakattack φανταζομαι σήμερα το βράδυ δεν θα κοιμήθηκες καθόλου από την αγωνία σου.... :notfair: Οπότε σήμερα το παραλαμβάνεις το φουλάρεις με βενζίνη και ξεκινάς το βολτάρισμα.Εγώ λογικά θα το αφήσω ακόμα ένα δεκαήμερο μέσα στην αντιπροσωπεία και θα το παραλάβω στις 10 Αυγούστου.Αυτή η αναμονή με έχει σκοτώσει ιδιαίτερα τώρα που ξέρω ότι είναι στην αντιπροσωπεία και σήμερα θα πάω να το δω κιόλας.Έχω και τον αδερφό μου που γκρινιάζει συνεχώς γιατί του παίρνω το ibiza fr για να εξυπηρετούμε και ήρθε και έδεσε το γλυκό...

Edited by iliasd
Link to comment
Share on other sites

Guest Marco POLO

Με το καλό να παραλάβετε τα "εργαλεία" παιδιά!

Αυτή είναι η πιο γλυκιά προσμονή...

Link to comment
Share on other sites

Kαλορίζικο και καλοτάξιδο φίλε sakattack φανταζομαι σήμερα το βράδυ δεν θα κοιμήθηκες καθόλου από την αγωνία σου.... :notfair: Οπότε σήμερα το παραλαμβάνεις το φουλάρεις με βενζίνη και ξεκινάς το βολτάρισμα.Εγώ λογικά θα το αφήσω ακόμα ένα δεκαήμερο μέσα στην αντιπροσωπεία και θα το παραλάβω στις 10 Αυγούστου.Αυτή η αναμονή με έχει σκοτώσει ιδιαίτερα τώρα που ξέρω ότι είναι στην αντιπροσωπεία και σήμερα θα πάω να το δω κιόλας.Έχω και τον αδερφό μου που γκρινιάζει συνεχώς γιατί του παίρνω το ibiza fr για να εξυπηρετούμε και ήρθε και έδεσε το γλυκό...

ευχαριστω πολυ φιλε μου....πραγματικα εχω ξυπνησει απο τις 5.20 αντι για 6.10 που παω για δουλεια....προφανως αυτος θα ειναι ο λογος......χαχαχαχα.......σημερα παντως που θα πας ψαξε καλα τα παντα γρατσουνιες η οτιδηποτε αλλο.....μιαμιση ωρα εμεινεεεεεεεεεεε να παω να το παραλαβω!!!!!! απο τις πολλες βολτες που θα κανω θα σας πετυχω στο δρομο σιγουρα εσας.....χαχαχαχα......!!! καλοριζικο και παλι φιλε μου..

Με το καλό να παραλάβετε τα "εργαλεία" παιδιά!

Αυτή είναι η πιο γλυκιά προσμονή...

σε ευχαριστω πολυ φιλαρα μου.....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.