Jump to content
thanarg

Μηχανισμός Αναδίπλωσης Καθρεφτών Σε Golf 5

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!!Θα ήθελα να ρώτησω αν υπάρχει μηχανισμός αναδίπλωσης καθρεφτών για Golf 5.Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει τα λεφτα νομίζω... Καλύτερα πάρε τεμπέλη ή κάτι άλλο που θες. Ούτως ή άλλως οι καθρέφτες στο 5αρι κλείνουν ελάχιστα και αν είναι κάποιος να τον πάρει μαζί τον παίρνει και έτσι... Υπολόγιζε πάντως 60-70 ο κάθε καθρέφτης + δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να μαθουμε ποιους κωδικους ανταλακτικων χρειαζομαστε για να τους τοποθετησουμε??στο προηγουμενο golf μου το ειχα σαν εξτρα και βολευε πολυ μιας και στην αναδιπλωση ο καθρεφτης εκλεινε κανονικα.τωρα που ειναι με το χερι κλεινουν ελαχιστα δλδ ητε τους κλεισεις ητε οχι το ιδιο και το αυτο!

Link to comment
Share on other sites

μα οταν σψεδιαζαν τους καθρεφτες για το golf 5 καπνιζαν χορτο.ο καθρευτης δεν αναδιπλωνει!απλα λιγο παει προς ττα μεσα και τουλαχιστον οταν ειναι ανοιχτος αν φαει κανα χτυπημα παει προς την αλλξ πλευρα αμα το κλεισεις ο θεος να το πει οτι κλεινει θα σου κανει μεγαλυτερη ζημια!οποτε τελος το θεμα :)

Link to comment
Share on other sites

παλι συνεχιζεις να προτρεχεις.και δεν εισαι αυτος που θα δωσει τελος στο θεμα.ειπαμε.οταν υπαρχει μηχανισμος αναδιπλωσης ο καθρεφτης κλεινει κανονικα και δεν σπαει λιγο οπως στα δικα μας.να διαβαζεις καλυτερα.το εχω γρψει και πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

παλι συνεχιζεις να προτρεχεις.και δεν εισαι αυτος που θα δωσει τελος στο θεμα.ειπαμε.οταν υπαρχει μηχανισμος αναδιπλωσης ο καθρεφτης κλεινει κανονικα και δεν σπαει λιγο οπως στα δικα μας.να διαβαζεις καλυτερα.το εχω γρψει και πιο πανω.

αν ειναι ετσι ανεστη εχεις δικιο.αλλα θελει αλλα σχεδιαση καθρευτη για να κλεισει η κανω λαθος αν ειναι οπως τα λες ειναι πολυ ενδιαφερον και σορρυ.αρκει να μην κοστιζει πολλα

Link to comment
Share on other sites

αν πραγματικα ειναι ετσι.

δηλαδη με αναδιπλωση κλεινουν κανονικα αξιζει.

διαφορετικα fail.

Link to comment
Share on other sites

μα οταν σψεδιαζαν τους καθρεφτες για το golf 5 καπνιζαν χορτο.

μάλλον συνεχίζουν το "κάπνισμα": στο Golf 6 / Scirocco μερικές φορές καθρέφτες ανοίγουν οπότε θυμηθούν(υπάρχει αδικαιολόγητη καθυστέρηση που ανάλογα με την περίπτωση φτάνει έως μισό λεπτό :whistling: ) δεν ξέρω αν το ίδιο ισχύει και για το μηχανισμός αναδίπλωσης καθρεφτών για Golf 5

Edited by kio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.