Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

¶σε ρε που μιλάς και εσύ. Εσύ είσαι στα VIP με κάρτα μέλους και πήρες ενημερωτικό sms. Για τους υπόλοιπους:

Σήμερα και ώρα 9μμ θα συγκεντρωθούμε στο Saint Etien στον ¶γιο Στέφανο. Είναι στην έξοδο του Αγίου στεφάνου προς κηφισιά στα 600μέτρα στο αριστερό σας χέρι.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

¶σε ρε που μιλάς και εσύ. Εσύ είσαι στα VIP με κάρτα μέλους και πήρες ενημερωτικό sms. Για τους υπόλοιπους:

Σήμερα και ώρα 9μμ θα συγκεντρωθούμε στο Saint Etien στον ¶γιο Στέφανο. Είναι στην έξοδο του Αγίου στεφάνου προς κηφισιά στα 600μέτρα στο αριστερό σας χέρι.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μμμμμμμ. Ενα απο τα παλια μου λημερια :thumbsup: .Tsi δεχεστε? ή ειναι μονο για gti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Κ.TasakosVR6
Η είσοδος για να το ξέρετε, γίνεται μόνο μετά την επίδειξη της κάρτας μέλους της κλίκας.

εεεετσι! ! ! ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Η είσοδος για να το ξέρετε, γίνεται μόνο μετά την επίδειξη της κάρτας μέλους της κλίκας.

Με την κακία στο στόμα είσαι...

Link to comment
Share on other sites

http://www.golfvgticlub.gr/

ρε παιδια 2μιση χρονια τωρα εχω το GTI και παλιοτερα ειχα το GTI II (το γνησιο οχι μετατροπη...) και ποτε δεν μπηκα να γραψω εδω.

αραγε ξερετε για το club που εχουμε?

για μπειτε να γραφτειτε.

Link to comment
Share on other sites

http://www.golfvgticlub.gr/

ρε παιδια 2μιση χρονια τωρα εχω το GTI και παλιοτερα ειχα το GTI II (το γνησιο οχι μετατροπη...) και ποτε δεν μπηκα να γραψω εδω.

αραγε ξερετε για το club που εχουμε?

για μπειτε να γραφτειτε.

:D

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν είμαι καλά. Πονάει το κεφάλι μου απο τα χθεσινά.

Πέταγε και συνέχεια κώλους το καμάρι μου στην πίστα και πάλευα να το κρατήσω. Γαμώ την υγρασία μου μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Πέταγε και συνέχεια κώλους το καμάρι μου στην πίστα και πάλευα να το κρατήσω. Γαμώ την υγρασία μου μέσα.

Έτσι είναι οι πισωκούνες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. Την κουλαμάρα την λέμε υγρασία τώρα? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ, πιτσιρίκο, εσύ μην μιλάς, ξύλινε.

Ρε σου λέω μέχρι να πιάσουν θερμοκρασία τα λάστιχα, με το πλάι ήμουν. Πάταγα γκάζι, έκλειναν τα μούτρα και ο κώλος ζωγράφιζε. Στην τελευταία πριν την μεγάλη ευθεία, πέρασα από το χώμα. Μετά πήγαινε καλύτερα το πράμα. Είχα και ένα παληκάρι μέσα που οδηγεί Subaru και γυρνάει και μου λέει:

- Καλά ρε ψυχάκια, αν είχες τετρακίνητο πως θα το πήγαινες;

- Χαλαρά...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πονάει το κεφάλι μου απο τα ανοίγματα που έκανα εχθές με τον Golf RS :lol:

P.S. Σαβούρα Geo για να σε προλάβω είπα το κεφάλι μου οχι ο κ@λος μου, ήταν τρυφερό μαζί μου το αγόρι και δεν με πόνεσε καθόλου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

¶σε ρε. Πάει το κάρο σου και κάνεις και κόντρες; Κοίτα που γίνανε όλοι κοντράκηδες.

Golf RS τι έγινε χθες; Δεν πιστεύω να μας μαγάρισες τη νύφη...

Link to comment
Share on other sites

Είχα και ένα παληκάρι μέσα που οδηγεί Subaru και γυρνάει και μου λέει:

- Καλά ρε ψυχάκια, αν είχες τετρακίνητο πως θα το πήγαινες;

- Χαλαρά...

Επρεπε να του πεις και εσυ - Γ....ντας ή καλυτερα σβουριζοντας οπως κανω εγω στο tsi. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

¶σε ρε. Πάει το κάρο σου και κάνεις και κόντρες; Κοίτα που γίνανε όλοι κοντράκηδες.

Golf RS τι έγινε χθες; Δεν πιστεύω να μας μαγάρισες τη νύφη...

Μήν ανησυχείς.Ήμουν πολύ...τρυφερός.... :D:lol:

P.S.¶ Γιάννη....ξέχασα ρέ...FFFFTSSSSSSSSsssss....

Edited by GolfRS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.