Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

αντε-αντε! αμα το κανετε βαρκιζα λογικα θα ερθω και εγω!

για 1τη φορα! ελπιζω να με θελετε! B):blush::blush:

(Νεο θα σε παρω τελ να μου πεις! )

για ελα να σε φτιαξω λιγακι...θα σου φερω και φωτομοντελακια και @@@@@ θα εχουμε...@@@@@ και @@@@@@@@. lick.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
για ελα να σε φτιαξω λιγακι...θα σου φερω και φωτομοντελακια και @@@@@ θα εχουμε...@@@@@ και @@@@@@@@. lick.gif

χαχαχαχαχαχαχα

αν ειναι ετσι. . . τοτε να ερθω! B):blush::blush:

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου σε ποιον να ράψω πρώτα κουστουμάκι, τώρα που γύρισα...

??????Μπας και πήρες κανα edition?

Link to comment
Share on other sites

Με 47 βαθμούς εξωτερική θερμοκρασία σήμερα το Golf μου δούλευε σε safe mode μέχρι 2000-2500 στροφές όπου ή έκοβε για λίγο και μετά άφηνε να ανεβάσει στροφές ή με έριχνε σε ρελαντί!!! Επικίνδυνο σε πολλά σημεία!

Link to comment
Share on other sites

¶στα να πάνε φίλε. Εδώ τα ταξί σήμερα ανεβάσανε θερμοκρασία και σταματούσανε δεξιά μπας και πέσει. Κάπου εδώ αρχίζεις να σκέφτεσαι να αλλάξεις ιντερκούλερ. Γιατί καλά είναι να έχει πτώση απόδοσης, αλλά όχι και να μην πηγαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Σου λέω δε δούλευε καθόλου... νομίζω λίγο απαράδεκτο να μη δουλεύει το αμάξι... Δηλαδη αν πήγαινα ταξίδι τι θα γινόταν;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ακούγεται λίγο περίεργο, εγώ σήμερα είδα 47,5 τόσο στην Αναπαύσεως στα Βριλήσια όσο και στο Νομισματοκοπείο αλλά το αυτοκίνητο πήγαινε μια χαρά (λίγο πεσμένο λόγω ζέστης αλλά παραπάνω από ικανοποιητικά). Φαντάσου την Κυριακή έκανα και μεσημαριάτικα ανοίγματα, δεν καταλαβαίνει τίποτα το ρημάδι. Πολύ καλύτερο από το ΤΤ μου στη ζέστη.

Θα σου έλεγα να βάλεις ενα VAG_COM και να κάνεις ανάκληση βλαβών μήπως φταίει κάτι άλλο. Η μοναδική φορά που είχα πρόβλημα με ζέστη ήταν στη Μεσσήνη πέρυσι το καλοκαίρι (μαμά) που μου έκανε κοψίματα η τρόμπα υψηλής στα προσπεράσματα αλλά συνήλθε αμέσως...

Edited by S8N
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ακούγεται λίγο περίεργο, εγώ σήμερα είδα 47,5 τόσο στην Αναπαύσεως στα Βριλήσια όσο και στο Νομισματοκοπείο αλλά το αυτοκίνητο πήγαινε μια χαρά (λίγο πεσμένο λόγω ζέστης αλλά παραπάνω από ικανοποιητικά). Φαντάσου την Κυριακή έκανα και μεσημαριάτικα ανοίγματα, δεν καταλαβαίνει τίποτα το ρημάδι. Πολύ καλύτερο από το ΤΤ μου στη ζέστη.

Θα σου έλεγα να βάλεις ενα VAG_COM και να κάνεις ανάκληση βλαβών μήπως φταίει κάτι άλλο. Η μοναδική φορά που είχα πρόβλημα με ζέστη ήταν στη Μεσσήνη πέρυσι το καλοκαίρι (μαμά) που μου έκανε κοψίματα η τρόμπα υψηλής στα προσπεράσματα αλλά συνήλθε αμέσως...

26062007136.jpg

Έγω έχω κλειστεί στο γραφείο και δροσίζομουν μεχρι που ήρθε ένας κωλοΚΑΝΤΕΜΗΣ και κλέισανε τα ριμάδια....

Γ@#@#Μ@#$@$Ω Τ@#@$@ Κ#@#@Ρ$@@Α@$#@$Τ@#$@Ο του

Link to comment
Share on other sites

47,5 εννοούσα, με διόρθωσε ο Νεοκλής.

Δράμα η κατάσταση πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ότι θα πέσει λίγο το θερμόμετρο μιας και δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση. Μέσα σε 15 μέρες εκεί που είμασταν με δροσιά, καιγόμαστε και σκάμε σαν τα ποντίκια. Και δεν δροσίζει ούτε το βράδυ. Είπανε ότι θα πέσει λίγο από αύριο. ¶ντε να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ότι θα πέσει λίγο το θερμόμετρο μιας και δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση. Μέσα σε 15 μέρες εκεί που είμασταν με δροσιά, καιγόμαστε και σκάμε σαν τα ποντίκια. Και δεν δροσίζει ούτε το βράδυ. Είπανε ότι θα πέσει λίγο από αύριο. ¶ντε να δούμε...

Γιαυτο σου λεω παρε ατμοσφαιρα .......φερτε μου να πατησω ολα τα gti τωρα

γιατι απο αυριο δε ξερω..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mε τέτοια κάπνα ρε συ; Και τώρα να την σβήσουν, θα μυρίζει για κανα μήνα ακόμα. Μακριά και προς τα νότια λέω εγώ καλύτερα. Κανένα Πόρτο Ράφτη, καμιά παραλία...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.