Jump to content
vagiatis

Καπάκι Στον Κινητήρα!

Recommended Posts

Παίδες καλησπέρα..Πήγα στην αντιπροσωπεία της Κομοτηνής, σχετικά με τις αρρυθμίες των στροφών και το τρέμουλο και μου είπαν ότι ήρθε οδηγία για ένα καπάκι που λείπει από τον κινητήρα. Εχετε ακούσει κάτι εσεις σχετικά με αυτο? Τους είπα για το update και μου είπαν δεν ξέρουν τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κΑπάκι που λές δηλώνετΑι ως recall Απο τη VW κΑι στην ουσίΑ κΑλύπτει ενΑ μικρό Ακάλυπτο κομμάτι του σΑσί?κΑλώδιΑ? δεν θυμάμΑι Ακριβώς πΑντως είνΑι θέμΑ μόνωσης κΑθΑρά..Από μΑκριά που είδΑ νΑ το τοποθετούν είνΑι κάτω Από το φιλτροκούτι δλδ θΑ χρειΑστεί νΑ στο βγάλουν,μπΑίνει κουμπωτά κΑι το ενισχύουν κΑι με μΑύρη τΑινίΑ.λίγο μπΑρμπΑ-μήτσος μου φάνηκε η επισκευή σΑν τη ροδέλΑ της wastegate ενΑ πρΑμΑ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=44161&pid=471909&st=160entry471909 :getlost: τώρΑ γιΑ το update δεν γίνετΑι νΑ μην ξέρουν Αφού ξέρουν γιΑ το recall που ήρθε πιο μετά μετά η οδηγίΑ..'ΑμΑ τους πεις νΑ συνδέσουν το όχημΑ online κΑι νΑ βρούν το τελευτΑίο update.. λες νΑ πάθουν πολιτισμικό σόκ?

Link to comment
Share on other sites

χααχααχαχαχαχαχ με εκανες και γελασα... πεμπτη παω για σερβις, για την οδηγια που ηρθε και θα τους πω και για το update. ασε που θα μου αλλαξουν και τον γριλο του παραθυρου! 2011 και αλλαζουμε γριλουσ στα παραθυρα 1,5 χρονο αυτοκινητο.! σχετικα με την οδηγια που ηρθε δεν θα επρεπε να με ειδοποιησουν οι ιδιοι? γιατι εγω πηγα στην αντιπροσωπεια ανεφερα το update και μετα που λενε να το κοιταξω και μου ειπαν για την οδηγια..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για να σε ειΔοποιήσουν αυτοί για το οτιΔήποτε πρέπει να αφήσεις τηλ. σε κάποιον από τους υπεύθυνους service και κυρίως για συγκεκριμένα πράγματα που έχεις ρωτήσει και περιμένεις απάντηση τότε μόνο..άλλο που κανονικά θα έπρεπε να μας ενημερώνουν τακτικά για update,ανακλήσεις κ.τ.λ έστω και με sms.η πλάκα είναι όταν ρώτησα για Revo για το πολάκι ,μου λέει ο αρχιμηχανικός άσε μου το κινητό και θα σε πάρω κατευθειαΝ όταν βγει εγω ΠροσωΠικα.για λεφτά τρέχουν απ'ότι κατάλαβες..για όλα τα υπόλοιπα οταΝ προλαβαίνουν και Δεν βαριούνται..Όσον αφορά στους γρύλους μη σκάς. από τη στιγμή που είναι αστοχία υλικού ε θα κάνουν πάλι καμιά μαγκαϊβεριά και θα ησυχάσεις προς το παρόν ..υπομονή κάνε και πες τους να παίρνουν και κανα τηλ. στην cosmocar για πληροφορίες !!!

Link to comment
Share on other sites

χααχααχαχαχαχαχ με εκανες και γελασα... πεμπτη παω για σερβις, για την οδηγια που ηρθε και θα τους πω και για το update. ασε που θα μου αλλαξουν και τον γριλο του παραθυρου! 2011 και αλλαζουμε γριλουσ στα παραθυρα 1,5 χρονο αυτοκινητο.! σχετικα με την οδηγια που ηρθε δεν θα επρεπε να με ειδοποιησουν οι ιδιοι? γιατι εγω πηγα στην αντιπροσωπεια ανεφερα το update και μετα που λενε να το κοιταξω και μου ειπαν για την οδηγια..

Καλημερα!

Για χειροκινητα ή ηλεκτρικα παραθυρα σου κανουν την αλλαγη?

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να υπαρχουν χειροκινητα παρα8υρα στο καινουριο πολο..εγω τους αλλαξα μετα απο 5 μηνες ποιον 1,5 χρονο λετε :p

Με βαση τους πινακες των εξοπλισμων η tredline εκδοση εχει στα πισω παραθυρα...

http://www.volkswagen.gr/gr/el/model/polo/Pricelist/0.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.