Jump to content
dimis_konto

Σπασμένη Βάση Ψυγείου

Recommended Posts

καλησπέρα έχω το golf 5 gt sport δυστυχώς βρήκα από κάτω και έσπασε η βάση των ψυγείων.αυτό δηλαδή που επάνω κλείνει το καπό δένουν τα φώτα και ο προφυλακτήρας.ξέρετε πόσο κοστίζει σαν ανταλλακτικό.επίσης έχω την υποψία ότι έκανε και ένα ράγισμα το intercooler στο πλαστικό γίνεται ή αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

φίλε θα φανει λίγο off topic αυτο που θα πω αλλα αν χρειαστείς καινουριο ι/c πουλαω το δικό μου μαμα i/c-checkαρε τις αγγελίες-

Link to comment
Share on other sites

φίλε θα φανει λίγο off topic αυτο που θα πω αλλα αν χρειαστείς καινουριο ι/c πουλαω το δικό μου μαμα i/c-checkαρε τις αγγελίες-

Η δεύτερη, στην κατάταξη, βοήθεια της εβδομάδας...

Ωραία ταινία !!!

thecrowd.jpg

Υ.Γ.: θα γράψω και "χωρίς παρεξήγηση". Καινούρια μαγκιά!!! Κάποιος μου είπε ότι "πιάνει". Φιλικά... Ελπίζω να βοήθησα !!!

Link to comment
Share on other sites

ενω εσύ τώρα που πετάγεσαι σαν το τσουτσεκι βοηθας καλύτερα με αυτά που γράφεις ;

το αν βοηθαω ή όχι άσε να το κρίνουν άλλοι καλύτερα ..

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

ενω εσύ τώρα που πετάγεσαι σαν το τσουτσεκι βοηθας καλύτερα με αυτά που γράφεις ;

το αν βοηθαω ή όχι άσε να το κρίνουν άλλοι καλύτερα ..

Ασφαλώς και δε βοηθάω, αλλά εγώ τουλάχιστον το γνωρίζω και το δηλώνω.

Δεν το παίζω δήθεν και καλά για να πουλήσω ότι μου έχει ξεμείνει. Αυτή τη στιγμή πρέπει να πουλιούνται άλλα 2-3 intercoolers σε αυτό το forum. Να μπει ο καθένας από τους πωλητές και να απαντάει στο συγκεκριμένο θέμα διαφημίζοντας την αγγελία του ? Πώς το βλέπεις ?

Κι αν δε θέλετε να κρίνονται όσα γράφετε, να το κάνετε prive το forum να γουστάρετε μεταξύ σας.

Το "τσουτσέκι" πολύ εύστοχο. Εύγε!!! Μου την είπες χοντρά δικέ μου. Με "τάπωσες"!! Μόνος σου το σκέφτηκες ?

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλώς και δε βοηθάω, αλλά εγώ τουλάχιστον το γνωρίζω και το δηλώνω.

Δεν το παίζω δήθεν και καλά για να πουλήσω ότι μου έχει ξεμείνει. Αυτή τη στιγμή πρέπει να πουλιούνται άλλα 2-3 intercoolers σε αυτό το forum. Να μπει ο καθένας από τους πωλητές και να απαντάει στο συγκεκριμένο θέμα διαφημίζοντας την αγγελία του ? Πώς το βλέπεις ?

Κι αν δε θέλετε να κρίνονται όσα γράφετε, να το κάνετε prive το forum να γουστάρετε μεταξύ σας.

Το "τσουτσέκι" πολύ εύστοχο. Εύγε!!! Μου την είπες χοντρά δικέ μου. Με "τάπωσες"!! Μόνος σου το σκέφτηκες ?

και χίλια δίκια να έχεις με τον τροπο που το έκανες φαίνεται σαν κοροιδία ,εξυπνάδα-εάν από την αρχή το έλεγες όπως το είπες στο 2ο ποστ σου θα ήταν πολύ καλύτερα -

τέσπα φίλε Konto συγνωμη που σου χαλάσα το topic ,άστοχο από μερος μου να σου πρωωθησω το cooler μου

Link to comment
Share on other sites

και χίλια δίκια να έχεις με τον τροπο που το έκανες φαίνεται σαν κοροιδία ,εξυπνάδα-εάν από την αρχή το έλεγες όπως το είπες στο 2ο ποστ σου θα ήταν πολύ καλύτερα -

τέσπα φίλε Konto συγνωμη που σου χαλάσα το topic ,άστοχο από μερος μου να σου πρωωθησω το cooler μου

Μαγκιά σου που αναθεωρείς, ειλικρινά, ασχέτως από το ποιο είναι το πρέπον.

Αναγνωρίζω ότι ο τρόπος ίσως δεν ήταν ο προβλεπόμενος, αλλά καμία εσκεμμένη διάθεση για χλευασμό δεν υπήρχε. Αυθόρμητη απάντηση.

Δεν ξέρω ποιο είναι δίκαιο και ποιο άδικο. Έγραψα αυτό που σκέφτηκα όταν διάβασα την απάντησή σου.

Οι βιαστικές κρίσεις συνήθως δεν είναι σωστές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.