Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Mixos GT, koukou και άλλο ένα παιδί με polo 9n μαύρο πέρασαν από το Shisha εχθές. Με τους 2 μιλήσαμε, το άλλο το παιδί δεν το γνωρίζω.

ξεπορτίσαμε ξεπορτίσαμε κωστάκη.....????

εγώ πήγα πάτρα το σκ και είδα τον πιτ....ΤΡΕΛΟΣ σας λέω.....PanosVR6 έχω να σου πω πολλά την πέμπτη....να λιώσεις από τα γέλια...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
ξεπορτίσαμε ξεπορτίσαμε κωστάκη.....????

εγώ πήγα πάτρα το σκ και είδα τον πιτ....ΤΡΕΛΟΣ σας λέω.....PanosVR6 έχω να σου πω πολλά την πέμπτη....να λιώσεις από τα γέλια...

Όχι και ξεπορτίσαμε, παρκαδόρος στο μαγαζί δουλεύω μέχρι το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και ξεπορτίσαμε, παρκαδόρος στο μαγαζί δουλεύω μέχρι το πρωί.

;):rolleyes::rolleyes::D:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 17.00 σημερα στο φαναρι κηφισου και πετρου ραλλη με κατευθυνση προς θηβων και αιγαλεω....ενα golf mk4 3d ασημι με φιμε και αυτοκολλητο

του κλαμπ στα πισω πλαινα τζαμια......ποιος????προσπαθησαμε με τον mod να σου μιλησουμε αλλα δεν μας καταλαβες ειμασταν με μοτο...

εγω ημουν αυτος.....αλλα δεν καταλαβα ρε παιδια....next time

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερακι ειδα τον κυριο trelara κατα κοσμον Παναγιωτη στην Αττικη οδο κοντα στον Ασπροπυργο.Αφου προκαλεσαμε ενα ψιλοκομφουζιο συνεχισαμε αμφοτεροι προς παραλια...

:rolleyes: :rolleyes: :D:thumbsup::lol: :lol: το κυριος μου αρεσε!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol: ελα μωρε τι κουμφουζιο και βλακειες?επειδη ειχαμε 12311351693769837 αυτοκινητα απο πισω μας να μας βριζουν????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:lol:

by the way πως περασατε?να κανονησουμε το αλλο σ/κ να παμε all together τσαμικο!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχθες για μπανακι στο Πορτο Γερμενο με Petrose-Bunny,suburoGOLFAKIA-Μαρια,ΓΙΑΝΝΗΣ-Ριτα,Lilian tsi,ΜΡ05-Γιωτα......περασαμε σουπερ....!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

τρελλα στροφιλικια στην διαδρομη και κερασα και μερικα τσαγακια.... upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

ελα μωρε τι κουμφουζιο και βλακειες?επειδη ειχαμε 12311351693769837 αυτοκινητα απο πισω μας να μας βριζουν????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:lol:

μην μασας φιλε μου....κανε δουλεια σου και αστους να βριζουν....!!!εδω ειμεθα club οχι μπαρμπουτσαλα!!!! -_-

Edited by exo_polo
Link to comment
Share on other sites

Είδα τον κουλό douma στην παπανικολή στο χαλάνδρι στις 11 το βράδυ....

Αφού με πήρε τηλ να μου πει οτι με ειδε , μου είπε ακόμα οτι με πατάει κάτω και οτι κότεψα που δεν έκανα επιτόπου να τον ράψω... ;)-_-<_<:lol: :lol:

Πουλάκι μου...

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Είδα τον κουλό douma στην παπανικολή στο χαλάνδρι στις 11 το βράδυ....

Αφού με πήρε τηλ να μου πει οτι με ειδε , μου είπε ακόμα οτι με πατάει κάτω και οτι κότεψα που δεν έκανα επιτόπου να τον ράψω... ;)-_-<_<:lol: :lol:

Πουλάκι μου...

ετσι ε? δεν παιρνετε κανενα τηλ να κανουμε πανηγύρι να χαρουμε!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μην μασας φιλε μου....κανε δουλεια σου και αστους να βριζουν....!!!εδω ειμεθα club οχι μπαρμπουτσαλα!!!! :o

ετσι ετσι.....πες τα.... :blink:B)

Εχθες για μπανακι στο Πορτο Γερμενο με Petrose-Bunny,suburoGOLFAKIA-Μαρια,ΓΙΑΝΝΗΣ-Ριτα,Lilian tsi,ΜΡ05-Γιωτα......περασαμε σουπερ....!!!!!!!!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

τρελλα στροφιλικια στην διαδρομη και κερασα και μερικα τσαγακια.... upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Θανο, οχι petrose, flox ηθελες να πεις... :blink::blink::o:o:o:o:lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν αυτος.....αλλα δεν καταλαβα ρε παιδια....next time

να σου πω την αληθεια με τα φιμε στα τζαμια σου και στις ζελατινες του κρανους ισα που σας βλεπαμε μεσα....

....την αλλη φορα θα ειμαστε πιο ετοιμοι μια και το πρασινο αναψε και σε χασαμε.... :o

Link to comment
Share on other sites

Συνοδηγόντας το αυτοκίνητο της μητέρας του trelaras582 εθεάθη σήμερα γυρνόντας από ΣΕΦ ο κύριος JamesTSI με το ωραίο Golfάκι του.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο στην οδο Καρυστου (καθετη στη Πανορμου) στους Αμπελοκηπους εθεαθη παρκαρισμενο εξω απο το 16ο Γυμνασιο - Λυκειο ανθρακι polo με το αυτοκολλητακι κατω απο το 3ο stop.Ποιο καλο παιδι ηρθε στα μερη μου?

Link to comment
Share on other sites

Είδα τον κουλό douma στην παπανικολή στο χαλάνδρι στις 11 το βράδυ....

Αφού με πήρε τηλ να μου πει οτι με ειδε , μου είπε ακόμα οτι με πατάει κάτω και οτι κότεψα που δεν έκανα επιτόπου να τον ράψω... :mellow::D;):D :D

Πουλάκι μου...

κουλό....??? θες να τα ακούσεις ε??? ΚΟΤΑ ΝΕΟΚΛΗ......Ο δρόμος είναι ο καλύτερος κριτής αλλά και καλά πήγαινε σπίτι λέει να διαβάσει γιατί έγραφε....Ουστ.....

ετσι ε? δεν παιρνετε κανενα τηλ να κανουμε πανηγύρι να χαρουμε!!! B)

Λείπει ο μάρτης από την σαρακοστή???? Πετάχτηκε σαν τσουτσού πάλι.....

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη που μας περασε εθεαθει:

Tsiouris γυρναγε απο μπανακι απο Παργα

Kostasgti πηγαινε για μπανακι Βραχο

Ασπρο gti ή tsi πηγαινε προς Πρεβεζα και κοντραριζοταν με ενα Leon(Μαλλον bobosgt)

kotopoulos και giannisgolfgiannena στο privillege

Χθες για ψωνια στην αγορα ο candygti

και πετυχα και τον muppetshow στα φαναρια στην Χαρ.Τρικουπη οταν παρκαρα

Αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα Γιάννενα πάλυ είδες... τι να σε κάνω που δεν σε βρήκα σημερα εγώ στα Γιαννενα! :D:thumbsup::D :D

Link to comment
Share on other sites

Χτες κατά της 19:30 στην κεντρική πλατεία της ηλιούπολης εθεάθει ο trelaras582 με τον λευκό του άσσο....Ενώ κόρναρα ήμουν undercover με το subaru και φυσικά δεν με είδε ποτέ......ο ταρίφας μπροστά του μπορεί να μου ριξε και τακαντήλια ολόκληρα από τις κόρνες.....Α ρε παναγιωτάκη....

Link to comment
Share on other sites

Αφου σου ειπα να με παρεις τηλ. οταν ερθεις.

Δεν προλαβενα !!!! είθελα να σε πάρω τηλ. να βρεθούμε αλλά δυστιχός έπρεπε να πάω στο Χατζικώστα γιά κάτι δουλειες... και έτρεχα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατα τις 5.30 τα ξημερωματα στην Κηφισιας καποιος μου κορναρε απο πισω! Ποιος? Αμαξι δεν προλαβα να δω απο καθρεπτη γιατι εκεινη την στιγμη το ειχα διακτινισει. (κοινως ιπταμενο tongue.gif ).

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Χτες κατά της 19:30 στην κεντρική πλατεία της ηλιούπολης εθεάθει ο trelaras582 με τον λευκό του άσσο....Ενώ κόρναρα ήμουν undercover με το subaru και φυσικά δεν με είδε ποτέ......ο ταρίφας μπροστά του μπορεί να μου ριξε και τακαντήλια ολόκληρα από τις κόρνες.....Α ρε παναγιωτάκη....

χαχαχαχα πλακα κανεις τωρα ε?καλα εχθες ημουν κομματια ρε χαμπαρι δν πηρα και μαλιστα οταν παιρναγα απο το υψος που ειναι το μαγαζι σου εψαχνα μπας και σε δω! :D:lol: παρε και εσυ τηλ tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

την ωρα που με ειδες γυρναγα απο τον μηχανικο πηρα παλι το παιδι μ!!!! :D:thumbsup::D

καλα τι εκανες μεσα στο subaru οεο???

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγη ώρα πέτυχα παραλιακή το Passatoumpa με το "εργαλείο" να βολτάρει. Γύριζε από μπάσκετ ή κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 μπλε σκουρο με αυτοκολλητο στο πισω μερος πανω

με πινακιδες ΑΤΕ γυρνοφερνε στα σοκακια της Πρεβαζας.

Ειχε οβαλ εξατμιση.

Ποιος ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 μπλε σκουρο με αυτοκολλητο στο πισω μερος πανω

με πινακιδες ΑΤΕ γυρνοφερνε στα σοκακια της Πρεβαζας.

Ειχε οβαλ εξατμιση.

Ποιος ειναι?

πόσα φ ήτανε η σωλήνα δημητράκη???? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.