Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

σήμερα βρεθίκαμε με τον φίλο spyros6n στην Πρέβεζα και τα είπαμε πίνοντας καφεδάκι στην παραλία! Σπύρο ορέα περάσαμε αντε να τα πουμέ πάλυ και την Δευτέρα ;)

Link to comment
Share on other sites

2 ύποπτοι.1 ασημί polo και 1 Golf Gt ποντικί

Το POLO σήμερα στην Κατεχάκη προς Καρέα κατά τις 11:20 και το GOLF παρκαρισμένο στο Γουδί.

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 17/8 το απόγευμα, κατά τις 7:30, πριν τα Τέμπη, 3πορτο ποντικί 5άρι GTI με πινακίδες Αθήνας (ΥΡΡ, αν θυμάμαι καλά), ήταν κολλημένο στην κάθοδο προς Αθήνα. Μου έπαιξε τα φώτα και κόρναρε ενώ ανέβαινα προς Θεσσαλονίκη. Είχε αυτοκόλλητο στο πίσω αριστερό φινιστρίνι, αλλά δεν πρόλαβα να διακρίνω αν ήταν GTI Club, Golf Club, VW Club, ή αν ήταν κάποιο άλλο......

Είναι κάποιος από εδώ;

Link to comment
Share on other sites

2 ύποπτοι.1 ασημί polo και 1 Golf Gt ποντικί

Το POLO σήμερα στην Κατεχάκη προς Καρέα κατά τις 11:20 και το GOLF παρκαρισμένο στο Γουδί.

ΤΟ GT το είδα και σήμερα.

Η πινακίδα είναι ΙΖΙ...

Link to comment
Share on other sites

Που ησουν ρε νασο και δεν σε ειδα μπας και το εβαψες το golf πρασινο- καφε για καμουφλαζ?

θα σε πετυχω και εγω πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

σημερα κατα της 8 το απογευμα ,μετα τα μαλγαρα προς τεμπη εθεαθη ασημι πενταρι με το "λογοτυπο" RSI στο κατω δεξι μερος του πορτ μπαγαζ και ενα αυτοκολλητο κατω απο το 3ο στοπ(απλα δεν προλαβα να δω αν ηταν του club.ασπρο ηταν βεβαια.)με πινακιδα που αρχιζε απο Τ.μου κωλουσε μεχρι που επρεπε να φυγω και γκαζοσα.ηταν απο εδω???(εναν ηξερα που εγραφε RSI στο πισω μερος αλλα ειχε golf 4.λες να αλλαξε αμαξι???)

Link to comment
Share on other sites

σήμερα συναντιθήκαμε με τον black-magic golf αν και περαστιό το παίδι για διακοπές είπιαμε καφεδάκι και τα λέγαμε! χάρηκα που πέρασες απο την Πόλη μου Ανδρέα!

Link to comment
Share on other sites

2 μερες πριν το προχθες tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif ειχα ανεβει μια βολτα( :blink: :blink: :blink: ) στο Σουφλι και ηπιαμε καφεδακι με τον Christos4mot.

τελειο το γκολφακι του. tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχθες το βραδυ στα Γιαννενα πηγαμε για καφε στο Γραμματοσημο με τον συνονοματο Θαναση και μετα στο Privillage συνοδευομενοι απο ομορφες παρουσιες :blink: ......ΑΧ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ..... hearts.gif

καποιο αετισιο βλεμα μας τσακωσε και επεσε σχετικο τηλεφωνημα.... :blink::blink::lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

καποιο αετισιο βλεμα μας τσακωσε και επεσε σχετικο τηλεφωνημα.... :blink::blink::blink:

Οταν λεω εγω οτι δεν γλιτωνουμε με τιποτα με κοροιδευετε. Στο τελος μας βλεπω να κυκλοφορουμε με κρανος για να μην μας γνωριζουν :lol:

Link to comment
Share on other sites

σημερα κατα της 8 το απογευμα ,μετα τα μαλγαρα προς τεμπη εθεαθη ασημι πενταρι με το "λογοτυπο" RSI στο κατω δεξι μερος του πορτ μπαγαζ και ενα αυτοκολλητο κατω απο το 3ο στοπ(απλα δεν προλαβα να δω αν ηταν του club.ασπρο ηταν βεβαια.)με πινακιδα που αρχιζε απο Τ.μου κωλουσε μεχρι που επρεπε να φυγω και γκαζοσα.ηταν απο εδω???(εναν ηξερα που εγραφε RSI στο πισω μερος αλλα ειχε golf 4.λες να αλλαξε αμαξι???)

Όχι, αυτός είναι μάλλον υπάλληλος στο Σ.Ε.Α. Κορινού και δεν είναι απ΄ όσο ξέρω μέλος στο club.

Link to comment
Share on other sites

Απέναντι από την ΕΡΤ3 στη Θεσσαλονίκη, ποντικί 4άρι με πινακίδα ΝΖ_-99__ και ασημί αυτοκόλλητο κάτω από το 3ο στοπ. Ποιος;;; Τον έχω πετύχει και απέναντι από την Φοιτητική Λέσχη..

Link to comment
Share on other sites

Εχθες το βραδυ στα Γιαννενα πηγαμε για καφε στο Γραμματοσημο με τον συνονοματο Θαναση και μετα στο Privillage συνοδευομενοι απο ομορφες παρουσιες :) ......ΑΧ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ..... hearts.gif

καποιο αετισιο βλεμα μας τσακωσε και επεσε σχετικο τηλεφωνημα.... :rolleyes::lol::lol:

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Απέναντι από την ΕΡΤ3 στη Θεσσαλονίκη, ποντικί 4άρι με πινακίδα ΝΖ_-99__ και ασημί αυτοκόλλητο κάτω από το 3ο στοπ. Ποιος;;; Τον έχω πετύχει και απέναντι από την Φοιτητική Λέσχη..

Στην ΕΡΤ3 δουλευω! Σταματα την επομενη φορα να κερασω καφεδακι...Στην Φοιτητικη Λεσχη λιγο δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Κανόνησε να κατεύεις Πρέβεζα είναι και ο Phantom εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Στην ΕΡΤ3 δουλευω! Σταματα την επομενη φορα να κερασω καφεδακι...Στην Φοιτητικη Λεσχη λιγο δυσκολο.

Αφού το ξέρουμε ότι έχεις γίνει ο καραφλός φοιτητής, μη ντρέπεσαι να το πεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην ΕΡΤ3 δουλευω! Σταματα την επομενη φορα να κερασω καφεδακι...Στην Φοιτητικη Λεσχη λιγο δυσκολο.

Εχω την εντύπωση πως μια φορά σε είχα δει και σταματημένο από εκεί έξω....! Τέσπα, αν είναι θα έρθω καμιά μέρα! Περνάω πολύ συχνά από εκεί κάτω, καθώς μένω Τριανδρία!

ΥΓ> Το σκυλάκι σου τα σπάει απλά! Μαλτεζάκι κοριτσάκι ή αγοράκι;!

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση πως μια φορά σε είχα δει και σταματημένο από εκεί έξω....! Τέσπα, αν είναι θα έρθω καμιά μέρα! Περνάω πολύ συχνά από εκεί κάτω, καθώς μένω Τριανδρία!

ΥΓ> Το σκυλάκι σου τα σπάει απλά! Μαλτεζάκι κοριτσάκι ή αγοράκι;!

ωπα.βρηκαμε ταιρι για το δικο σου??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ποιος ειναι αυτος που εχει βαλει σηματακι του club σε punto μαυρο και ειναι αραγμενο στην αγιας γλυκεριας στο γαλατσι το ειδα χτες το βραδυ καθως πηγενα για μπυρες !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ποιος ειναι αυτος που εχει βαλει σηματακι του club σε punto μαυρο και ειναι αραγμενο στην αγιας γλυκεριας στο γαλατσι το ειδα χτες το βραδυ καθως πηγενα για μπυρες !!!
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ με το επαγγελματικό. Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο Punda Loca στο Σχοινο, ο autopainter βαφτιζε τον εγγονο του. :blush:

Κριμα που σε ειδα στο τελος κυρ Δημο και δεν εκατσα να τα πουμε λιγακι.

Να σας ζησει παντως ο μικρος και να τον καμαρωσετε οπως ονειρευεστε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι στο φαναρι της διασταυρωσης Μιχαλακοπουλου-Παπαδιαμαντοπουλου, με κατευθυνση Χιλτον, λευκο 9Ν3 5-πορτο με αυτοκολλητο στον πισω υαλοκαθαριστηρα. Ποια??? Σου μιλαγα αλλα μαλλον λογω της μασκας ;):D που φοραγα μαλλον δεν με καταλαβες!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι στο φαναρι της διασταυρωσης Μιχαλακοπουλου-Παπαδιαμαντοπουλου, με κατευθυνση Χιλτον, λευκο 9Ν3 5-πορτο με αυτοκολλητο στον πισω υαλοκαθαριστηρα. Ποια??? Σου μιλαγα αλλα μαλλον λογω της μασκας ;):D που φοραγα μαλλον δεν με καταλαβες!!

:thumbsup::thumbsup::lol:

Ρε "μασκοφορε" Svoura....μηπως την τρομαξες την κοπέλα?..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

:D;):thumbsup:

Ρε "μασκοφορε" Svoura....μηπως την τρομαξες την κοπέλα?..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Δε......νομιζω tongue.gif Μαλιστα φορεσα και το καπελο για να με καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.