Jump to content
sodimitris

Εφτιαξα Τα Φαναρια Πισω Να Αναβουν Τα Μεσα!Mk5

Recommended Posts

αυτο θελω πολυ καιρο τωρανα το κανω και δεν ηξερα τον τροπο!!! αν σου ειναι ευκολο δωσε μας πληροφοριες!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει ενα σχετικο how to οπως μου ζητησε ο black 1180 με τη μονη διαφορα οτι ειναι μονο η 2 πρωτες φωτο δικες μου στο αλο ποστ και επεισης αυτη εδω.ειναι πολυ ευκολο μην κολας αλλα εγω θα προτιμουσα τελικα να κανο τα μεσεα κυκλακια να αναβουν με τα στοπ!

Δλδ τωρα οταν πατας φρενο θα φαινεται απο το 3ο στοπ μονο ή ειπα μ@λακια?

με τα πορειας κανονικα αλλα αν θελεις γινεται και μετα στοπ!

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει ενα σχετικο how to οπως μου ζητησε ο black 1180 με τη μονη διαφορα οτι ειναι μονο η 2 πρωτες φωτο δικες μου στο αλο ποστ και επεισης αυτη εδω.ειναι πολυ ευκολο μην κολας αλλα εγω θα προτιμουσα τελικα να κανο τα μεσεα κυκλακια να αναβουν με τα στοπ!

Λάθος ρήμα.

Δοκίμασε ένα από τα "κλέψει" ή "αντιγράψει". Όποιο σε βολεύει.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος ρήμα.

Δοκίμασε ένα από τα "κλέψει" ή "αντιγράψει". Όποιο σε βολεύει.

θεος ειναι απο το golfmkv.com το χα δει πολυ καιρο πριν δεν ξερω μου φαινετε λιγο too much που λενε και στο χωριο μου!

παντως εκανα μεταφραση!!!αν δεν τιν εκανε το google

Link to comment
Share on other sites

Ναι νταξει ολοι το ειχατε δει ομως αυτος το ΕΚΑΝΕ και το ποσταρε στο How to. Το ΕΙΠΕ ο ανθρωπος ειχε κρυο κ δν ασχολουταν με φωτογραφιες!

Μπωωωωωω!

Link to comment
Share on other sites

οι 2 πρωτεσ ειναι δικες μου στο how to και αυτη εδω!!!!!!!!!!!μη βαρατεεεε!!!!!

Ένας :db: βαράει :db: ....μην αγχώνεσαι...Έχεις δώσει ιδέα σε πολλούς :good:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε την ευγένια να αναφέρει το μέλος του συγκεκριμένου forum που του έδωσε την πληροφορία δεν έχει....

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=50966&hl=&fromsearch=1

πόσο μάλλον τον αρχικό δημιουργό που του έδωσε τις οδηγίες.

Τέτοιες ιδέες να λείπουν...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ποια η διαφορα απτο coming &leaving home???δεν εχω καταλαβει σε τι χρησιμευει αυτο,εισαι εξω απτο αμαξι και ανοιγουν τα πισω φωτα?και αν ναι ,το αναφερουμε γιατι ανοιγουν και τα εσωτερικα φωτα?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ποια η διαφορα απτο coming &leaving home???δεν εχω καταλαβει σε τι χρησιμευει αυτο,εισαι εξω απτο αμαξι και ανοιγουν τα πισω φωτα?και αν ναι ,το αναφερουμε γιατι ανοιγουν και τα εσωτερικα φωτα?

δεν εχει καμια σχεση με το coming&leaving home...αν αναψεις τα φωτα σου,στη πρωτη σκαλα κ μετα εννοω,στα κολοφαναρα πισω αναβουν μονο αυτα που ειναι δεξια κ αριστερα πανω στα φτερα και οχι αυτα που βρισκονται πανω στη πορτα.με τη πατεντα αυτη αναβουν ολα κοκκινα κ φαινεται πιο ομορφο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.